Fiksuoja skaitytojas: ugniagesiai gelbsti ir mažiausius Kauno gyventojus

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ankstyvą sekmadienio popietę „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas Darius užfiksavo neįprastą gelbėjimo operaciją Šilainiuose. Trys vyrai iš medžio traukė dar visai mažą kačiuką.

„Ką tik tapau liudininku, kaip Kauno penkta gaisrininkų komanda Šilainiuose padėjo katinukui išlipti iš medžio šilainiai. Nuostabūs ugniagesiai – labai draugiški, malonūs žmonės“, – gerų žodžių gyvūnėlio gelbėtojams negailėjo kaunietis.

Vaizdo įraše matyti, kad juodas kaip anglis keturkojis užsikoręs ant berželio – pasiekęs kamieno išsišakojimą kiek daugiau nei dviejų metrų aukštyje, kačiukas nejučiomis viršijo savo galimybių jėgas ir pats nusileisti ant žemės nebevaliojo.

Palyginti nedideliame aukštyje įstrigusį gyvūną ugniagesiai iš pradžių bandė pasiekti pasilypėję vienas ant kito, tačiau galiausiai atsinešė kopėčias ir netrukus katinas atsidūrė jų rankose.

Kaip tvirtino Darius, gyvūnas laukinis. Anot skaitytojo, gyvūną priglaudė gelbėtojų veiksmus pro balkoną pirmame aukšte stebėjusi moteris.

„Sakė, kaimynė ateis ir pasirūpins tuo katinuku“, – tvirtino vaizdo įrašo autorius, pridūręs, kad visai prie pat yra Kauno miesto savivaldybės ir „Penktos kojos“ įrengta šėrykla ir šiems gyvūnams skirta būdelė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

21 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Tarpmiestiniuose autobusuose keičiasi tvarka dėl saugos diržų

Pasiektas pirminis susitarimas: parduotuvės nedirbtų dvi dienas per metus

Kauniečiai susirūpinę: kaip į tokią stotelę išleisti eiti vaikus? (foto)

Avarija Tunelio gatvėje - susidūrė lengvieji automobiliai

Susidūrus automobiliams, užblokuota pusė Savanorių prospekto

Per vargus uždarytos Šv. Mato gimnazijos patalpose kuriasi nauja mokykla

Valstybinė miškų urėdija Kaune parduoda jachtą

Dviejų mobiliojo ryšio įmonių klientams neveikia mobilusis parašas (papildyta)

Suskaičiuota, kiek žalos Žolinės išvakarėse siautusi audra pridarė Kaune ir Kauno rajone

Praėjusią savaitę Kauno gatvėse sučiupta daugybė neblaivių dviratininkų