Kaunietis A. Gudžius pakartojo legendinio disko metiko sėkmę: Europos čempionate iškovojo auksą

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Europos lengvosios atletikos čempionate triumfavo kaunietis Andrius Gudžius. Berlyne sportininkas iškovojo aukso medalį.

Nusviedęs diską 68,46 atstumu, 27 metų kaunietis savo pasirodymu nurungė Švedijos atstovą Daniel Stahl. Tai – pirmasis sportininko apdovanojimas, pelnytas Europos pirmenybėse. Tačiau ne vienintelis kolekcijoje – pernai Londone A. Gudžius tapo pasaulio čempionu.

Kaunietis nutraukė 12 metų trukusią įvertinimo tylą. Nes būtent prieš 12 metų Geteburge Europos lengvosios atletikos čempionate, Disko metime auksą pavyko iškovoti legendiniam metikui Virgilijui Aleknai.