Ar jums yra 18 metų?

Informacija gali daryti neigiamą poveikį nepilnamečiams

Taip Ne

Nesuvokiami dalykai Kauno daugiabutyje: nuobodžiaujantys vaikai pakliuvo į ištvirkėlio pinkles

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vaikai į namus grįždavo išsiplėtusiais vyzdžiais, vienas išvežtas į gydymo įstaigą po to, kai buvo rastas neblaivus gulintis viduryje pievos, kitas mamai prisipažino, kad vyras, pas kurį vaikai renkasi pažaisti kortomis ir pažiūrėti televizoriaus, liečia jų lytinius organus – tokią sukrečiančią istoriją pasakoja LNK žinios.

Teisme Kaune atversta pedofilijos byla, kurioje – net 13 nukentėjusiųjų. Tarp jų ir berniukai, ir mergaitės. Visi – nepilnamečiai. Byloje seksualiniu prievartavimu, įtraukimu girtauti ir sužalojimu kaltinamas Rimantas Dambrauskas.

Nevaikiški susitikimai vyko name Kaune, Partizanų gatvėje. Kaip teigė nukentėjusių vaikų mamos, į suaugusio vyro namus vaikai rinkdavosi iš nuobodulio.

„Vaikai buvo išnaudojami, buvo duodami pinigai nemažomis sumomis, – kalbėjo nukentėjusių vaikų mama. – Aš jo prakalbinti negalėjau, jis nieko nesakė absoliučiai.“

Į įtariamojo prievartautojo namus, kuriuos ji vadina „slėptuve“, buvo viliojami du jos vaikai. „Ten buvo kaip ir slėptuvė jų, niekas nežinojo“, – teigė mama.

Jos teigimu, nė vienas vaikas nenorėjo kalbėti apie tai, ką patyrė. „Gal bijojo kitų savo draugų. Viskas išaiškėjo tik prasidėjus ikiteisminiam tyrimui“, – sakė moteris.

Kita mama teigė, kad jos sūnus namo grįždavo labai įtartinas, išsiplėtusiais vyzdžiais. „Grįždavo labai įtartinas. Įtartinas ir labai keistas. Jo vyzdžiai būdavo išsiplėtę, kažkoks keistas, piktas, nervingas, – LNK žinioms kalbėjo moteris. – Ir man pranešė, kad maniškis lankosi tame name. Aš nubėgau, nes netoli gyvename, nubėgau pasižiūrėti, bet niekas mūsų neįleido.“

Moters teigimu, vaikams buvo duodamos neaiškios tabletės. „Klausiau: kokių tablečių? Sakė iš pakelio išimdavo. Baltos tabletės, nežinau, koks jų pavadinimas. Klausiau: ką dar darydavo? Sako: jis pradėjo lįsti prie mūsų lytinių organų. Sako: aš nuėjau į kambarį (nes ten vienas kambarys ir virtuvė), jis mane vieną pasikvietė, pradėjo lįsti ir jam atsitiko, kaip ir atsitinka visiems vyrams“, – tvirtino mama.

Dar viena mama teigė, kad ir jos sūnus nenorėjo kalbėti apie tai, kas vyksta, nes, anot jos, yra labai kuklus. „Jam, matyt, labai gėda. Aš apsiverkiau, jis apsiverkė. Kai pamačiau, kas parašyta, man pačiai buvo gėda dėl jo“, – teigė mama.

Vieno iš nukentėjusių vaikų mama teigė, kad jos sūnus po apsilankymo pas suaugusį vyrą buvo išgabentas į gydymo įstaigą. „Grįždavo mieguistas. Negirtas, bet mieguistas, nekalbus. Vieną kartą buvo išveržtas į Klinikas. Buvo prigirdytas, močiutė jį rado pievoje gulintį“, – pasakojo moteris.

Tiesa, mažamečių draugystė su suaugusiu vyru ne visoms mamoms atrodė įtartina. Teismo koridoriuje kalbinta vieno iš nukentėjusių berniukų mama teigė, kad vaikai pas jį traukdavo tiesiog iš neturėjimo, ką veikti.

Mamos teigimu, vaikai pas jį eidavo žaisti kortomis ir pažiūrėti televizoriaus. O ką žiūrėdavo? „Tai, ką per televizorių rodydavo, – teigė mama ir pridūrė berniuką pasakojus, kad suaugęs vyras savo namuose liesdavo jų lytinius organus. – Sakiau: kam jūs ten einate? Sakė, kad nėra, ką veikti, todėl eina.“

Tarp nukentėjusiųjų – vaikai iš labai skirtingų šeimų. LNK žinios skelbia, kad tarp nukentėjusių yra ir nepilnamečių iš vaikų globos namų. Turimais duomenimis, vaikai galėjo būti išnaudojami daugiau nei pusmetį, iki pernai metų liepos.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

60 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Tarpmiestiniuose autobusuose keičiasi tvarka dėl saugos diržų

Pasiektas pirminis susitarimas: parduotuvės nedirbtų dvi dienas per metus

Kauniečiai susirūpinę: kaip į tokią stotelę išleisti eiti vaikus? (foto)

Avarija Tunelio gatvėje - susidūrė lengvieji automobiliai

Susidūrus automobiliams, užblokuota pusė Savanorių prospekto

Per vargus uždarytos Šv. Mato gimnazijos patalpose kuriasi nauja mokykla

Valstybinė miškų urėdija Kaune parduoda jachtą

Dviejų mobiliojo ryšio įmonių klientams neveikia mobilusis parašas (papildyta)

Suskaičiuota, kiek žalos Žolinės išvakarėse siautusi audra pridarė Kaune ir Kauno rajone

Praėjusią savaitę Kauno gatvėse sučiupta daugybė neblaivių dviratininkų