Šiemet Kaune – gausesnis šimtukininkų būrys

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistai domėjosi, kiek šiųmečių abiturientų Kaune gali didžiuotis valstybinius brandos egzaminus išlaikę aukščiausiu įvertinimu – šimtuku. Lyginant praėjusių metų duomenis su šiemetiniais, valstybei svarbiais 2018-aisiais metais Laikinojoje sostinėje išaugo ir šimtukininkų skaičius.

Remiantis Nacionalinio egzaminų centro (NEC) informacija, kurią patvirtino ir Kauno miesto savivaldybės atstovai, šiemet Kaune aukščiausiu įvertinimu – šimtuku, įvertinti iš viso 418 abiturientai.  Tuo tarpu pernai tokių buvo šiek tiek mažiau – 400.

Šiemet po 4 šimtukus gavo 5 mokiniai: 1 iš Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazijos, 3 iš Kauno technologijos universiteto gimnazijos ir 1 iš Kauno „Saulės“ gimnazijos.

Daugiausiai šimtukų buvo gauta iš šių valstybinių brandos egzaminų: užsienio kalbos (anglų) – 238 šimtukai, informacinių technologijų – 58 šimtukai, lietuvių kalbos ir literatūros – 41 šimtukas, biologijos – 30 šimtukų.

Kaip nurodo Švietimo ir mokslo ministerija, lyginant su praėjusiais metais, šimto balų įvertinimus gavusių abiturientų skaičius šoktelėjo ir šalyje: 2017 metais – 1733 mokiniai gavo 2321 šimto balų įvertinimą, šiemet 1933 mokiniai iš viso gavo 2424 šimtukus, skelbia BNS.

Jų teigimu, 289 abiturientai gavo po du šimto balų įvertinimus, 76 mokiniai – po tris, 17 mokinių — po keturis šimtukus.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Tarpmiestiniuose autobusuose keičiasi tvarka dėl saugos diržų

Pasiektas pirminis susitarimas: parduotuvės nedirbtų dvi dienas per metus

Kauniečiai susirūpinę: kaip į tokią stotelę išleisti eiti vaikus? (foto)

Avarija Tunelio gatvėje - susidūrė lengvieji automobiliai

Susidūrus automobiliams, užblokuota pusė Savanorių prospekto

Per vargus uždarytos Šv. Mato gimnazijos patalpose kuriasi nauja mokykla

Valstybinė miškų urėdija Kaune parduoda jachtą

Dviejų mobiliojo ryšio įmonių klientams neveikia mobilusis parašas (papildyta)

Suskaičiuota, kiek žalos Žolinės išvakarėse siautusi audra pridarė Kaune ir Kauno rajone

Praėjusią savaitę Kauno gatvėse sučiupta daugybė neblaivių dviratininkų