Vestuves Kaune atšokusi dainininkė Vasha parduoda suknelę: teks gerokai patuštinti piniginę

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Birželio 30 d. vestuves su mylimuoju, krepšininku Ronaldu Rutkausku atšokusi dainininkė Gabrielė Rutkausienė-Vasha nusprendė atlaisvinti spintą. Atlikėja parduoda savo nuotakos suknelę, tinkančią jaunajai, kuri savo meilės dieną svajoja virsti princese.

„Su ja jaučiausi puikiai. Suknelė skirta nuotakai, kuri nori virsti princese, kaip norėjau aš“, – šypsosi neseniai iš medaus mėnesio Tailande grįžusi Vasha.

Puošnią vestuvinę suknelę kūrė dizaineris Egidijus Rainys. „Ji siūta pagal mano išmatavimus, tinka XS ir S dydžiui“, – pridūrė ji.

Paklausta, kiek kita nuotaka turės pakloti už šią išskirtinę suknelę, Gabrielė patikino, kad kainą ji atskleis tik rimtai susidomėjusioms jaunosioms.

Tiesa, proginiu drabužiu susidomėjusi pirkėja turės sumokėti nemažą krūvą pinigų. „Neatskleisiu tikslios sumos, bet ji brangi. Labai“, – tikino G. Rutkauskienė-Vasha.

Primename, kad prieš dvejus metus civilinę santuoką sudariusi Rutkauskų pora šią vasarą susituokė ir Kauno šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje. Pasibaigus iškilmingai ceremonijai pora mielai pozavo fotografams bei dalinosi emocijomis su žurnalistais.

Po slaptų vestuvių atlikėja Vasha mylimam krepšininkui amžiną meilę prisiekė ir Dievo akivaizdoje 39 nuotr.

„Esame labai laimingi. Beprotiškai jaudinausi bažnyčioje, bet praėjo, kas buvo baisiausia, ir dabar viskas labai gerai. Pagaliau esame tikrai šeima, kokia ir turi būti“, – nuotaikomis po vestuvių dalinosi Gabrielė. Moteris su Ronaldu augina vienerių metų dukrą Adriją.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

36 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

„Kauno Žalgiris“ iškovojo pergalę prieš „Atlantą“

Nelaimė Nemuno žiedo trasoje - į įvykio vietą išskubėjo priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos (papildyta)

Dar vienas kantrybės išbandymas: Vandžiogalos plente automobilių susidūrimas

Po Kaune praūžusios liūties - šūsnys valstybinių numerių (papildyta)

Pokyčiai piniginei: atpigo kompensuojamieji vaistai ir medicinos pagalbos priemonės

„Užburtoji“ vieta: ant „Megos“ viaduko masinis automobilių susidūrimas

Kelionėms su vaikais planuojama skirti įspūdingas viešojo transporto lengvatas

Bręsta pokyčiai: sūloma didinti išmokas už vaikus

Valdžios užmojis uždrausti prekybos centrų darbą sekmadieniais sulaukė palaikymo

Žvejyba per Žolines - nemokama, tačiau kauniečiai ribojimų neišvengė