Kaune duris atvėrusio medicinos centro tikslas – aptikti ligą anksčiau nei pradėsite sirgti

„Antėja“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Skaitmeninio amžiaus technologinė pažanga iš esmės keičia požiūrį į mediciną, kuri vis labiau tampa ne gydančia, o prevencine. Ankstyvi diagnostikos metodai, kuomet susirgimų pradžią galima diagnozuoti jų užuomazgos stadijoje, pacientams suteikia galimybę pradėti gydymą dar net nesusirgus. Būtent į tokį požiūrį orientuotas medicinos centras „Antėja labolatorija“ šios vasaros pradžioje atidarytas ir Kaune.

Birželio 23-iosios gatvėje 4, Kaune, duris atvėręs erdvus medicinos diagnostikos ir gydymo centras „Antėja laboratorija“ šiuo metu yra didžiausias gydymo paslaugas teikiantis įmonės padalinys. „Antėja laboratorija“ medicinos centrai taip pat veikia Vilniuje ir Klaipėdoje.

Pažangios medicinos centro idėja gyveno ilgai

Vienos iš moderniausių kraujo tyrimų laboratorijos Baltijos šalyse veiklos praplėtimas gydymo paslaugomis buvo tai į ką nuo 2006 metų Kaune veikianti medicininių tyrimų įmonė „Antėja laboratorija“ laipsniškai orientavo savo veiklą.

„Mūsų įmonės pagrindinis tikslas yra kuo anksčiau pastebėti ir diagnozuoti susirgimus. Tuomet gydymas tampa paprastesnis, greitesnis ir žinoma, pigesnis. Mūsų laboratorijose atliekami kraujo ir kiti labolatoriniai tyrimai leidžia diagnozuoti ne tik esamas ligas, bet ir ankstyvas jų užuomazgas“, – teigia „Antėja laboratorija“ direktorė medicinai, gydytoja Dangira Babenskienė.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centre dirba patyrusi ir kvalifikuota šeimos gydytojų, gydytojų specialistų ir bendrosios praktikos slaugytojų komanda, čia pacientams teikiamos ir visos valstybės finansuojamos medicininės paslaugos.

„Norime keisti nusistovėjusį visuomenės požiūrį į savo sveikatą, kuomet dauguma mūsų į gydytojus kreipiasi tik pasijutę blogai. Mūsų tikslas – neleisti žmonėms susirgti. Būtent į šį tikslą yra orientuota mūsų veikla. Todėl medicinos centro pacientus visų pirma skatiname aktyviai domėtis savo organizmo būkle, bent kartą metuose tikrintis profilaktiškai, kas leidžia sekti situaciją ir laiku pastebėti pokyčius, kurie gali išprovokuoti ligą“, – apie naujojo centro užduotis pasakoja D. Babenskienė.

Skiria didelį dėmesį šeimų sveikatos profilaktikai

„Dar vienas mūsų medicinos centro išskirtinumas – tai dėmesys visiems šeimos nariams. Esame įsitikinę, kad kur kas geresnių sveikatos profilaktikos rezultatų galime pasiekti, jei į savo asmeninę sveikatą žvelgtume per visos šeimos prizmę. Esant rimtesniems sutrikimams pacientus konsultuoja ir kiti medicinos centre dirbantys gydytojai specialistai, pas kuriuos nukreipia šeimos gydytojas. Medicinos centre kosultuoja patyrę savo srities specialistai – chirurgas, dermatovenerologas, ginekologas, pediatras, genetikas.

Susipažinti su „Antėja laboratorija“ gydytojų komanda galite čia.

Būtina atkreipti dėmesį, kad nebūtina tapti registruotu šio centro pacientu, kad gautumėte jums reikalingas paslaugas. Todėl dažnai „Antėja laboratorija“ teikiamomis paslaugomis naudojasi itin savo laiką taupantys, skubantys asmenys, taip pat tie pacientai, kuriems reikia itin greito tyrimo atsakymo, o laukti eilėse prie poliklinikų gydytojų ir laborantų kabinetų durų – nėra kada. Centre paslaugos teikiamos ne tik Kaune registruotiems pacientams, bet ir atvykusiems iš kitų Lietuvos miestų, nemažai besikreipiančių yra tėvynėje besisvečiuojantys emigrantai, Kaune dirbantys ar studijuojantys užsieniečiai, kartais ir skubių medicininių paslaugų pageidaujantys užsienio turistai.

„Mūsų medicinos centre yra galimybė atlikti ypatingai skubius tyrimus. Taip pat atlikti ne tik įprastus bendruosius tyrimus, bet ir labai specializuotus – tikslinius, orientuotus per kuo trumpesnį laiką išsiaiškinti žmogų varginannio negalavimo priežastį. Atliekame visus tyrimus, kurie yra reikalingi diagnozuoti susirgimui – tam mes turime visas galimybes“, – teigia direktorė medicinai.

Labai svarbu, kad nesant rimtų susirgimų ir pasirinkus atlikti tyrimus labiau profilaktiškai, prisirašiusiems medicinos centro klientams yra suteikiama nemokama gydytojo konsultacija, taip pat prisirašiusiems pacientams kraujo tyrimai kainuoja 20 proc. pigiau. „Mes nenorime, kad žmogus pats interpretuotų savo tyrimų rezultatus, todėl suteikiame profesionalią konsultaciją apie jo sveikatos būklę, kurią parodė atlikti tyrimai ir, jei to reikia, nukreipiame pas specialistus konsultuotis dėl tolimesnių tyrimų ar gydymo“, – sako D. Babenskienė.

Pagalba 360 laipsnių kampu

Sveikatos priežiūros sritis reikalauja ypatingo dėmesio ir visokeriopos pagalbos spendžiant iškilusias sveikatos problemas: čia visos smulkmenos tampa svarbios. „Vienas didžiausių medicinos centro „Antėja laboratorija“ išskirtinumų – gydytojų prieinamumas ir turtinga medicininės diagnostikos bazė“, – sako D. Babenskienė.

„Antėja laboratorija“ yra oficiali „Žalgirio“ krepšinio klubo kraujo tyrimų laboratorija. Savo sveikatos priežiūrą šiam medicinos diagnostikos ir gydymo centrui patikėjo ir greičiausias Lietuvos maratonininkas, olimpietis Remigijus Kančys. Čia pasitikrinti sveikatą gali ne tik profesionalūs sportininkai, bet ir visi aktyviai sportuojantys. Taip pat rekomenduojama savo sveikatos būklę įsivertinti prieš pradedant laikytis dietos ar užsiimti aktyvia fizine veikla, taip pat ir kitais atvejais, jei ruošiatės iš esmės keisti savo gyvenimo įpročius ir būdą.

Pažangios medicinos diagnostikos centras „Antėja laboratorija“ darbą pradeda anksčiau už kitas privačias medicinos įstaigas Kaune – duris atveria jau nuo 7 val. ryto. Taip pat naujasis medicinos centras dirba ir šeštadieniais – nuo 10 iki 14 val.

Svarbiausi įgyvendinti technologiniai procesai

„Antėja laboratorija“ veiklą pradėjo 2006 m. ir šiuo metu yra viena iš moderniausių laboratorijų Baltijos šalyse. 2012 m. pradėtas laboratorijos robotizacijos procesas – automatizuota biocheminių ir imunologinių tyrimų sistema, padidinusi tyrimų atlikimo tikslumą ir greitį. 2014 m. įkurtas mikrobiologinių tyrimų padalinys bei surinkti aukštos kompetencijos gydytojai į onkocitologinių tyrimų padalinį. 2014 m. tampa viena pirmųjų akredituotų laboratorijų Lietuvoje. 2016 m. įgyvendinta inovatyvi robotų bei automatinių analizatorių sistema „Flexlab“, kuri į vieną ciklą sujungė ir visiškai robotizavo preanalitikos, analitikos bei poanalitikos fazes.

„Antėja laboratorija“ robotizavimas leido pakelti Lietuvos laboratorinės diagnostikos paslaugų kokybės lygį iki technologiškai moderniausių Vakarų Europos, JAV ir Japonijos tyrimų centrų, o atlikti tyrimai yra pripažįstami Europos Sąjungos gydymo įstaigose. Visą laboratorijos augimo laikotarpį ypatingas dėmesys buvo skiriamas laboratorijos atnaujinimui, naujų technologijų diegimui ir kokybės gerinimui robotizuojant procesus bei tokiu būdu mažinant žmogiškojo faktoriaus įtaką kokybei.

Taupantiems laiką, rekomenduojame užsiregistruoti nemokamu telefonu: 8 700 55511 Daugiau informacijos čia.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Kauno Žalgiris“ iškovojo pergalę prieš „Atlantą“

Nelaimė Nemuno žiedo trasoje - į įvykio vietą išskubėjo priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos (papildyta)

Dar vienas kantrybės išbandymas: Vandžiogalos plente automobilių susidūrimas

Po Kaune praūžusios liūties - šūsnys valstybinių numerių (papildyta)

Pokyčiai piniginei: atpigo kompensuojamieji vaistai ir medicinos pagalbos priemonės

„Užburtoji“ vieta: ant „Megos“ viaduko masinis automobilių susidūrimas

Kelionėms su vaikais planuojama skirti įspūdingas viešojo transporto lengvatas

Bręsta pokyčiai: sūloma didinti išmokas už vaikus

Valdžios užmojis uždrausti prekybos centrų darbą sekmadieniais sulaukė palaikymo

Žvejyba per Žolines - nemokama, tačiau kauniečiai ribojimų neišvengė