Atsinaujins dar vienas Kauno parkas: Šilainiuose jau pluša darbininkai

NAUJAUSIOS ŽINIOS

​Vienas pagrindinių Šilainių akcentų – „Santarvės“ parkas – atgims iš naujo. Pradėti renovacijos darbai, kurie visiškai pakeis šios teritorijos veidą, rašoma visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ pranešime spaudai.

Puoš augalai

Atsinaujinęs parkas bus patogus ir pritaikytas tiek ramaus poilsio pasiilgusioms šeimoms, tiek sporto entuziastams. Lankytojus „Santarvė“ pasitiks ryškiomis spalvomis. Visą teritoriją puoš įvairios gėlės, krūminiai augalai. Atnaujinant erdvę bus sodinama ne tik naujų, bet ir išsaugoma kuo daugiau čia jau augusių medžių.

„Šis parkas ypatingai svarbus Šilainiams. Tai vienas pagrindinių mikrorajono traukos centrų, kuriame nuo šiol laiką bus galima leisti daug kokybiškiau. Lankytojai galės mėgautis moderniai sutvarkyta aplinka, pabėgioti, pasivažinėti dviračiais ar riedučiais naujai išasfaltuotais takais, išraizgytais per visą parką“, – atnaujinimo darbais džiaugėsi Visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ direktorius Andrius Palionis.

Įvažiuoti – daug patogiau

Atnaujinta erdvė taps ypač patogi dviratininkams. Jiems pasiekti parką dabar bus daug lengviau – į „Santarvės“ teritoriją įvažiuoti bus galima tiesiai iš neseniai Baltų prospektu nutiesto dviračių tako. Naujasis pėstiesiems ir dviratininkams pritaikytas takas parką jungia su miesto centru, todėl atvykti į Šilainių žaliąją erdvę bus patogu ir kitiems kauniečiams.

„Nepaprastai džiugu, kad modernūs dviračių takai sujungia vis daugiau laisvalaikio erdvių. Kiekvienos kelionės maršrutas gali būti paįvairinamas apsilankymu parke. Galbūt patogi, dviračiams pritaikyta infrastuktūra taps puikiu motyvu į norimas laisvalaikio praleidimo vietas keliauti būtent šia transporto priemone“, – akcentavo „Vieningo Kauno“ narys architektas Donatas Bacevičius.

Darbai parke jau įsibėgėjo. Supilti smėlio kalnai ir išraustos duobės signalizuoja, kad naujų takelių vietose šiuo metu tiesiami drenažo vamzdžiai, o pabaigus šiuos darbus bus rūpinamasi teritorijos danga. „Santarvėje“ plušantys darbininkai patikino, kad darbai kol kas klojasi gerai. Vienintelis trukdis – vis užklumpantis lietus, kuris apsunkina sunkiasvorės technikos patekimą į teritoriją.

19 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Į butą įsibrovę asmenys reikalavo pinigų ir išsinešė daiktus

Masinė avarija magistralėje: vairuotojai įkalinti spūstyse, eismas paralyžiuotas (papildyta)

Už gyvenamojoje aplinkoje slėptas kontrabandines cigaretes vyrui - didžiulė bauda

Pastato žmonėms su negalia nepritaikiusiai Kauno poliklinikai - kaltinimai diskriminacija

Kelyje link „Megos“ susidūrus transporto priemonėms, į įvykio vietą skuba policija ir medikai

Iš aptvertos teritorijos Petrašiūnuose pavogti brangūs įrenginiai

Kaunietį verslininką S. Martinavičių įsuko nesėkmės: žmona apkaltino smurtu

Vairuotojų nesutarimai Dainavoje: iš pradžių greitosios nereikėjo, po to jau prireikė

Nauja prievolė darželinukams ir moksleiviams: gerti turės kiekvienas, nors mėgsta ne visi

Eiguliuose automobilis parbloškė dviratininką: gatvė uždaryta