Kaunas puošiasi: meno parodos bei rankų darbo inkilai jau daugiabučių kiemuose

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio rytą duris visuomenei atvėrė Kauno Žaliakalnyje vystomas projektas “Ąžuolyno namai”. Erdviose šešių daugiabučių terasose projekto vystytojai drauge su Lietuvos Nekilnojamojo turto plėtros asociacija surengė verslo pusryčius, kuriuose viena didžiausių Skandinavijos architektų bendrovių „Link Arkitektur“ pristatė savo indėlį į „Ąžuolyno namus“ bei kvietė diskutuoti Kauno gyvenamosios statybos ateities tema.

Verslo pusryčiai subūrė ne tik žinomus nekilnojamojo turto srities gigantus, bet ir naują Kauno veidą kruopščiai kuriančius savivaldybės atstovus. „Ąžuolyno namų“ direktoriui Justinui Barniškiui ranką paspausti atvyko Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis, simbolinį inkilą į istorinio ąžuolo kamieną įkėlė Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos direktorius Mindaugas Statulevičius.

Prie tradicinių vaišių ir diskusijų „Ąžuoluno namų“ vystytojai nutarė pridėti šiek tiek cinkelio – visi renginio dalyviai buvo kviečiami registruotis adrenalino pliūpsniui su “Audi sport driving academy by Autojuta”, o kultūros ir meno mylėtojus intrigavo žinomo fotografo Igno Maldžiūno darbų paroda.

„Nenorėjome kirpti raudonų joustų ir organizuoti jau kiek pabodusių tradicinių atidarymų. Džaiugiamės, kad geras oras visiems svečiams leido pasimėgauti nuo mūsų terasų atsiveriančiais vaizdais, taip pat be galo didžiuojamės partnerių Link Arkitektur parengta prezentacija ir pravesta diskusija“, – po renginio džiaugėsi J.Barniškis.

„Ąžuolyno namai“ – tai šešių daugiabučių ansamblis žaliojoje Kauno širdyje, projektas pilnai pabaigtas, aplinka apželdinta ir daugiau nei pusė butų jau parduota. Kaip skelbia socialiniai tinklai, kaimynystė čia išties puiki – viena iš terasų priklauso „Žalgirio“ žvaigždei Edgarui Ulanovui.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Padabinta Šimtmečio giraitė: garsiausių ąžuolų palikuonys tvirtai įleido šaknis

Savaitgalio šventės kulminacija – apdovanoti aktyviausi Kauno jaunuoliai

Avarijos ir vėl trikdo eismą Kaune: tarp dalyvių ir policijos automobilis (papildyta)

Pasakė, ko tikėtis: ar popiežiaus vizito metu Kaune neliksime be mobiliojo ryšio?

Puiki galimybė krepšinio gerbėjams – skristi į varžybas kartu su „Žalgiriu“

Siūloma apmokestinti kiekvieną vizitą pas gydytoją

Trišalė taryba nesutarė dėl MMA didinimo: realybe gali tapti naujas Vyriausybės siūlymas

Fizikas iš Kauno sukūrė naujovę: sugalvojo, kaip palengvinti darbą odontologams

Statybininkai kuria naujas erdves pradinei mokyklai Raudondvaryje

Partrenkta pėsčioji: kviečia atsiliepti eismo įvykį mačiusius gyventojus