Kaunas puošiasi: meno parodos bei rankų darbo inkilai jau daugiabučių kiemuose

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio rytą duris visuomenei atvėrė Kauno Žaliakalnyje vystomas projektas “Ąžuolyno namai”. Erdviose šešių daugiabučių terasose projekto vystytojai drauge su Lietuvos Nekilnojamojo turto plėtros asociacija surengė verslo pusryčius, kuriuose viena didžiausių Skandinavijos architektų bendrovių „Link Arkitektur“ pristatė savo indėlį į „Ąžuolyno namus“ bei kvietė diskutuoti Kauno gyvenamosios statybos ateities tema.

Verslo pusryčiai subūrė ne tik žinomus nekilnojamojo turto srities gigantus, bet ir naują Kauno veidą kruopščiai kuriančius savivaldybės atstovus. „Ąžuolyno namų“ direktoriui Justinui Barniškiui ranką paspausti atvyko Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis, simbolinį inkilą į istorinio ąžuolo kamieną įkėlė Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos direktorius Mindaugas Statulevičius.

Prie tradicinių vaišių ir diskusijų „Ąžuoluno namų“ vystytojai nutarė pridėti šiek tiek cinkelio – visi renginio dalyviai buvo kviečiami registruotis adrenalino pliūpsniui su “Audi sport driving academy by Autojuta”, o kultūros ir meno mylėtojus intrigavo žinomo fotografo Igno Maldžiūno darbų paroda.

„Nenorėjome kirpti raudonų joustų ir organizuoti jau kiek pabodusių tradicinių atidarymų. Džaiugiamės, kad geras oras visiems svečiams leido pasimėgauti nuo mūsų terasų atsiveriančiais vaizdais, taip pat be galo didžiuojamės partnerių Link Arkitektur parengta prezentacija ir pravesta diskusija“, – po renginio džiaugėsi J.Barniškis.

„Ąžuolyno namai“ – tai šešių daugiabučių ansamblis žaliojoje Kauno širdyje, projektas pilnai pabaigtas, aplinka apželdinta ir daugiau nei pusė butų jau parduota. Kaip skelbia socialiniai tinklai, kaimynystė čia išties puiki – viena iš terasų priklauso „Žalgirio“ žvaigždei Edgarui Ulanovui.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kačerginėje pakvips azartu: dideliu greičiu lėks ir sportiniai automobiliai, ir lėktuvas

Festivalis „Akacijų alėja“ Kulautuvą užliejo ramybe dvelkiančiais muzikos garsais

Prie Kauno marių iškilo skautų miestas

Vaikai iš socialinės rizikos šeimų patraukė Kauno pareigūnų dėmesį

Kauniečiai: Partizanų gatvės ruože iškasti „minų laukai“ atlieka juodą darbą

Kauniečių nuotykiai Palangos paplūdimyje: dingęs vaikas, girta moteris jūroje

Kauniečiai nestokojo išmonės: į Parodos kalną nešė ir augintinius, ir baltą mišrainę

Šiurpi nelaimė: krovininis traukinys mirtinai kliudė žmogų

Liepsnoms ryjant automobilį, užsidegė ir netoli buvęs pastatas

Sergantiems cukriniu diabetu pradėta kompensuoti insulino pompų nuoma