Prisipažino Kalniečių parke atsiradusio simbolio autorius: „aš pats tai padariau“

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kalniečių parke atsiradus pentagramai ir paviešinus šio kūrinio nuotrauką, netoliese gyvenantys kauniečiai sunerimo. „Kas vyksta Kaune“ sulaukė žinių iš skaitytojo, kuris teigia – „aš pats tai padariau“. Blogų ketinimų neturėjęs kaunietis nesitikėjo, kad tai bus traktuojama kaip nusikaltimas ir nori nuraminti gyventojus.

„Kol parkas nebuvo sutvarkytas, eidavau su šunimi pasivaikščioti ir pats sukdavau tuos ratus, kol įsispaudė žolė. Pirmą žiemą buvo tik ratas, kitą – padariau ir žvaigždę. Įdomumo dėlei“, – tikina skaitytojas.

Vyro teigimu, ženklas žolėje atsirado spontaniškai / Skaitytojo nuotr.

Kaunietis pasakoja, kad šuo viduryje rato grauždavo pagalį, o kadangi žiema buvo šalta, šeimininkas, siekdamas sušilti, vaikščiodavo aplink.

Ištirpus sniegui, rato kontūro žolė buvo sunykusi, tad kitą žiemą kaunietis susigalvojo dar įdomesnę pramogą – rato viduryje vaikščiojo žvaigždės kontūrais.

„Žmonėms nėra ko bijoti“, – ramina skaitytojas, tikindamas, kad tai buvo atsitiktinai pasirinktas ženklas. Simbolio autorius neturėjo blogų ketinimų ir grupuotės prie to neprisidėjo.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

28 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kaune atnaujinama dalis mikroautobusų maršrutų trasų

Šiurpi nelaimė: traukinys mirtinai sužalojo jauną vaikiną

Startuoja Kauno jaunimo apdovanojimai: kauniečiai kviečiami siūlyti kandidatus

Tarpmiestiniuose autobusuose keičiasi tvarka dėl saugos diržų

Pasiektas pirminis susitarimas: parduotuvės nedirbtų dvi dienas per metus

Kauniečiai susirūpinę: kaip į tokią stotelę išleisti eiti vaikus? (foto)

Avarija Tunelio gatvėje - susidūrė lengvieji automobiliai

Susidūrus automobiliams, užblokuota pusė Savanorių prospekto

Per vargus uždarytos Šv. Mato gimnazijos patalpose kuriasi nauja mokykla

Valstybinė miškų urėdija Kaune parduoda jachtą