Policija išsiaiškino, kas „jojo“ ant naujutėlaičio Vyčio: vaikinui gresia bauda

Stopkadras
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Policija praneša, kad naktį iš šeštadienio į sekmadienį „didvyriu“ pasijautęs ir ant Kaune iškilusios „Laisvės kario“ skulptūros šou surengęs vaikinas jau nustatytas.

Galimai neblaivus jaunuolis užsiropštė ant praėjusį ketvirtadienį oficialiai atidengtos Vyčio skulptūros ir draugų akivaizdoje bandė įsiamžinti.

Vaikino pasirodymas buvo nufilmuotas ir iš pradžių paviešintas „Kas vyksta Kaune“ – pirmadienį policijai peržiūrėjus vaizdo įrašą, pradėta administracinė teisena dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Pareigūnų duomenimis, ant „Laisvės kario“ karstėsi 20-metis kaunietis. Kol kas jaunuolis nėra apklaustas. Policijos pareigūnai viešosios tvarkos trikdytoją geranoriškai ragina prisistatyti į komisariatą.

Tokiu atveju, jei paaiškės, kad tai tas pats asmuo, kuris pažeidė viešąją tvarką, vaikinui grės mažesnė administracinė atsakomybė. Už šį nusižengimą vaikinui gresia administracinė bauda nuo 30 iki 140 eurų.

Primename, kad naktį iš šeštadienio į sekmadienį grupelė jaunuolių laiką leido Kauno pilies kiemelyje. Vienas, galimai nuo alkoholio apsvaigęs vaikinas, nusprendė patikrinti naujai iškilusios skulptūros tvirtumą.

Nors šalia buvę vaikino bičiuliai bandė jį įtikinti, kad taip elgtis nevalia, jaunuolis draugų nepaisė ir užsiropštė ant skulptūros.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

108 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Popiežiaus Pranciškaus vizitas Kaune: Santakos parke liko nepastebėta viena detalė

Pamatęs prekių asortimentą, kaunietis nusistebėjo: ar tai normalu?

Popiežius Pranciškus grįžta į Lietuvą

Į kariuomenę veržėsi taip stipriai, kad Kaune net papirko gydytoją

Aiškėja daugiau detalių: kūdikį sunkiai sužeidęs kaunietis suimtas

Prezidento rinkimų šachmatų partija prasideda: paskelbė, kurie sieks konservatorių paramos

D. Grybauskaitė imasi priemonių kainoms numušti

Niekaip nesusitvarko su Nevėžio tarša: paskelbta ekstremalioji situacija

Naujieji savininkai atskleidė būsimą „Merkurijaus“ paskirtį: kaip stipriai ji pasikeis?

I. Šimonytė atidengė paslapties šydą – dalyvaus prezidento rinkimuose