Policija išsiaiškino, kas „jojo“ ant naujutėlaičio Vyčio: vaikinui gresia bauda

Stopkadras
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Policija praneša, kad naktį iš šeštadienio į sekmadienį „didvyriu“ pasijautęs ir ant Kaune iškilusios „Laisvės kario“ skulptūros šou surengęs vaikinas jau nustatytas.

Galimai neblaivus jaunuolis užsiropštė ant praėjusį ketvirtadienį oficialiai atidengtos Vyčio skulptūros ir draugų akivaizdoje bandė įsiamžinti.

Vaikino pasirodymas buvo nufilmuotas ir iš pradžių paviešintas „Kas vyksta Kaune“ – pirmadienį policijai peržiūrėjus vaizdo įrašą, pradėta administracinė teisena dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Pareigūnų duomenimis, ant „Laisvės kario“ karstėsi 20-metis kaunietis. Kol kas jaunuolis nėra apklaustas. Policijos pareigūnai viešosios tvarkos trikdytoją geranoriškai ragina prisistatyti į komisariatą.

Tokiu atveju, jei paaiškės, kad tai tas pats asmuo, kuris pažeidė viešąją tvarką, vaikinui grės mažesnė administracinė atsakomybė. Už šį nusižengimą vaikinui gresia administracinė bauda nuo 30 iki 140 eurų.

Primename, kad naktį iš šeštadienio į sekmadienį grupelė jaunuolių laiką leido Kauno pilies kiemelyje. Vienas, galimai nuo alkoholio apsvaigęs vaikinas, nusprendė patikrinti naujai iškilusios skulptūros tvirtumą.

Nors šalia buvę vaikino bičiuliai bandė jį įtikinti, kad taip elgtis nevalia, jaunuolis draugų nepaisė ir užsiropštė ant skulptūros.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

108 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Įvedus protingą automobilių mokestį, dyzelinių išlaikymas smarkiai išaugtų

Prašo kauniečių pagalbos: šis vyras gali turėti svarbios informacijos apie vagystę

Neranda tinkamo kandidato: vis dar laisva agentūros „Kaunas IN“ vadovo vieta

Etikos komisijai užkliuvo dar aštuoni V. Matijošaičio patarėjai

Garliavos dilema: kas svarbiau – ąžuolas, žmonės ar kvadratinis metras žemės?

Išteisinti iš epidūrio procedūrų gimdyvėms pasipelnę Kauno medikai

Iš rinkos išimamos Lietuvai Lenkijos įmonės tiektos užkrėstos šaldytos daržovės

Policija užblokavo eismą magistralėje ir surengė reidą

Kaunas ruošiasi triukšmingai paminėti Aludarių dieną: veiksmas prasideda jau šią popietę

Į kelius sugrįžta „Google Street View“ automobiliai