Populiariausi vaikų vardai: Kaune vystosi kitokios tendencijos

Asociatyvi / D. Beržinio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Savaitės pradžioje „Registrų centras“ pranešė, kokie naujagimių vardai buvo populiariausi pirmuosius šešis 2018-ųjų metų mėnesius. Tiesa, Kaune populiariausių vardų sąrašas atrodo kiek kitaip.

Šiemet Lietuvoje gimusiems berniukams dažniausiai registruojamas Luko, mergaitėms – Lėjos vardas. Pernai populiariausiais buvę Mato ir Emilijos vardai liko antrojoje vietoje. Tarp populiariausių šiemet taip pat yra berniukiški Kajaus, Jokūbo, Jorio, Nojaus, Beno, Domo, Jono ir Dominyko bei mergaitiški Amelijos, Gabijos, Kamilės, Luknės, Emos, Gabrielės, Patricijos ir Austėjos vardai.

Kaune, kaip praneša Kauno miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyrius, šiemet daugiausiai užregistruota berniukų, kuriems suteiktas Luko (27) vardas, o tarp mergaičių populiariausias buvo Patricijos (22) vardas.

Žemiau populiariausių dešimtukuose Kaune rikiuojasi berniukiški Mato, Beno, Jorio, Domo, Gabrieliaus, Nojaus, Arijaus, Dominyko ir Herkaus bei mergaitiški Emilijos, Amelijos, Sofijos, Gabijos, Gabrielės, Luknės, Austėjos, Emos ir Ugnės vardai.

Tarp rečiausių pirmąjį pusmetį suteiktų vardų buvo Romo, Rimgaudo, Mijaus, Ervino, Kristo, Tyro, Artemijaus, Delijos, Liubavos, Žanetos, Vedos, Adijos, Milijos, Aurikos vardai.

Registrų centro tvarkomo Gyventojų registro duomenimis, šiuo metu dažniausiai pasitaikantys vyriški vardai yra Vytautas, Jonas, Tomas, Antanas ir Mindaugas, o moteriški – Irena, Kristina, Janina, Lina ir Ona.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Įvedus protingą automobilių mokestį, dyzelinių išlaikymas smarkiai išaugtų

Prašo kauniečių pagalbos: šis vyras gali turėti svarbios informacijos apie vagystę

Neranda tinkamo kandidato: vis dar laisva agentūros „Kaunas IN“ vadovo vieta

Etikos komisijai užkliuvo dar aštuoni V. Matijošaičio patarėjai

Garliavos dilema: kas svarbiau – ąžuolas, žmonės ar kvadratinis metras žemės?

Išteisinti iš epidūrio procedūrų gimdyvėms pasipelnę Kauno medikai

Iš rinkos išimamos Lietuvai Lenkijos įmonės tiektos užkrėstos šaldytos daržovės

Policija užblokavo eismą magistralėje ir surengė reidą

Kaunas ruošiasi triukšmingai paminėti Aludarių dieną: veiksmas prasideda jau šią popietę

Į kelius sugrįžta „Google Street View“ automobiliai