Populiariausi vaikų vardai: Kaune vystosi kitokios tendencijos

Asociatyvi / D. Beržinio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Savaitės pradžioje „Registrų centras“ pranešė, kokie naujagimių vardai buvo populiariausi pirmuosius šešis 2018-ųjų metų mėnesius. Tiesa, Kaune populiariausių vardų sąrašas atrodo kiek kitaip.

Šiemet Lietuvoje gimusiems berniukams dažniausiai registruojamas Luko, mergaitėms – Lėjos vardas. Pernai populiariausiais buvę Mato ir Emilijos vardai liko antrojoje vietoje. Tarp populiariausių šiemet taip pat yra berniukiški Kajaus, Jokūbo, Jorio, Nojaus, Beno, Domo, Jono ir Dominyko bei mergaitiški Amelijos, Gabijos, Kamilės, Luknės, Emos, Gabrielės, Patricijos ir Austėjos vardai.

Kaune, kaip praneša Kauno miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyrius, šiemet daugiausiai užregistruota berniukų, kuriems suteiktas Luko (27) vardas, o tarp mergaičių populiariausias buvo Patricijos (22) vardas.

Žemiau populiariausių dešimtukuose Kaune rikiuojasi berniukiški Mato, Beno, Jorio, Domo, Gabrieliaus, Nojaus, Arijaus, Dominyko ir Herkaus bei mergaitiški Emilijos, Amelijos, Sofijos, Gabijos, Gabrielės, Luknės, Austėjos, Emos ir Ugnės vardai.

Tarp rečiausių pirmąjį pusmetį suteiktų vardų buvo Romo, Rimgaudo, Mijaus, Ervino, Kristo, Tyro, Artemijaus, Delijos, Liubavos, Žanetos, Vedos, Adijos, Milijos, Aurikos vardai.

Registrų centro tvarkomo Gyventojų registro duomenimis, šiuo metu dažniausiai pasitaikantys vyriški vardai yra Vytautas, Jonas, Tomas, Antanas ir Mindaugas, o moteriški – Irena, Kristina, Janina, Lina ir Ona.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Popiežiaus Pranciškaus vizitas Kaune: Santakos parke liko nepastebėta viena detalė

Pamatęs prekių asortimentą, kaunietis nusistebėjo: ar tai normalu?

Popiežius Pranciškus grįžta į Lietuvą

Į kariuomenę veržėsi taip stipriai, kad Kaune net papirko gydytoją

Aiškėja daugiau detalių: kūdikį sunkiai sužeidęs kaunietis suimtas

Prezidento rinkimų šachmatų partija prasideda: paskelbė, kurie sieks konservatorių paramos

D. Grybauskaitė imasi priemonių kainoms numušti

Niekaip nesusitvarko su Nevėžio tarša: paskelbta ekstremalioji situacija

Naujieji savininkai atskleidė būsimą „Merkurijaus“ paskirtį: kaip stipriai ji pasikeis?

I. Šimonytė atidengė paslapties šydą – dalyvaus prezidento rinkimuose