Apiplėšimą matęs kaunietis ragina surasti piktadarius: viskas prasidėjo autobuse

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi skaitytojas, tikinantis, jog trečiadienį, birželio 20 dienos vakarą, tapo įvykdyto apiplėšimo liudininku. Pilietiškas kaunietis pasidalino įvykio detalėmis, kurias pavyko įsidėmėti, ir siūlo suvienyti jėgas atrandant piktadarius, pridariusius nuostolių ir, tikėtina, ne menkai įbauginusius nukentėjusią moterį.

„Trečiadienį apie 20:40 val. prie Kalniečių poliklinikos, stotelėje, Savanorių prospekte,  galimai buvo įvykdyta vagystė  – apiplėšimas. Trys vaikai, kurių amžius siekė maždaug 12-16 metų, tikėtina, išplėšė vidutinio amžiaus moteriai iš rankų telefoną ar kažką panašaus į šį prietaisą. Nemačiau, kaip tai įvyko, tik išvydau bėgančius vaikinus ir juos bandančią vytis moterį. Dar prieš visa tai šiems vaikams kalbantis autobuse nuskambėjo frazė: „… ir greitai bėgam“, – pasakojo portalo skaitytojas.

Pasak jo, minėti vaikai, kaip įtariama, prieš įvykdydami apsiplėšimą, važiavo 41 maršruto autobusu, kurio nr. 795, sako kaunietis.

„Galbūt jų veidus užfiksavo kamera, esanti autobuse ir, jei iš tiesų buvo įvykdytas nusikaltimas, ši informacija padėtų“, – viliasi pašnekovas.

Dėkojame portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojams, kad dalinatės aktualijomis, pastebėtomis mieste. Jei norite pranešti naujieną, rašytkite mums el. paštu: kaunas@kasvyksta.lt.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Orai: savaitgalį – puikus oras, o vienai dienai atplūs tikras karštis

Keturkojo pareigūno dėka galimas vagis sulaikytas greičiau nei pastebėta vagystė

Kariai Kauno rajone vaikams įrengė pojūčių taką

Kaune žiedus sumainė šokėjai V. Osadčenko ir A. Mikalajūnaitė

Svarbi informacija vairuotojams: Savanorių prospekte – dar griežtesni eismo apribojimai

Vienas garsiausių Lietuvos nusikaltėlių iš Kauno rajono pradėjo bado streiką

Kauno baldų bendrovė peržengė 100 milijonų eurų apyvartos slenkstį

Nešvarus dviejų Kauno įmonių automobilių verslas: pasisavino virš 200 tūkstančių eurų

Kanapių augintojus Kauno kriminalistams išdavė nepaprastai šiltas pastatas

Už sukčiavimą vėl nuteistas Kaune gyvenęs turkas: pelnėsi parduodamas šuniukus