Suaktyvėjęs vagysčių sezonas: nesibodi vogti ir turėdami vos kelias minutes

Asociatyvi / Policijos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Su šiltais orais suaktyvėja ne tik pramogos ir laisvalaikis – aktyviau veikia ir vagišiai. Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai dalijasi kaudžiomis patirtimis ir ragina kauniečius būti dar atsakingesniais.

Kaunietė dalijasi nemalonia patirtimi – vos kelioms minutėms palikusi rankinę užrakintame automobilyje, sugrįžusi jo nerado – vagių nestabdo tai, kad jie turi vos kelias minutes.

„Jokiu būdu, ypač mamytės, skubėdamos nuvesti vaiką į darželį, mokyklą, net minutei nepaliktų rankinės mašinoje. Man išdaužė langą, kelioms minutėms nubėgus iki grupės, šalia judėjimas, bet jiems tai nesutrukdė“, – pasakoja nuo vagių nukentėjusi kaunietė.

Po įvykio moteris teigė sulaukusi nemažai žinučių, jog vis dažniau tokie įvykiai fiksuojami šalia darželių, pradinių mokyklų.

Kad vagystės iš automobilių yra problema, pastebi ir Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) pareigūnai. Gegužės mėnesį policijos registruojamų įvykių registre viso užregistruota 31 įvykdyta nusikalstama veika, kai yra įvykdyta vagystė iš automobilio.

„Svarbu, jog paliekant automobilį, jo vairuotojas įsitikintų, jog transporto priemonė yra užrakinta, net ir trumpam paliekant automobilį, nepalikti jokių vertingų daiktų gerai matomoje vietoje. Akivaizdžiai palikti asmeniniai daiktai, rankinės, mobilieji telefonai, fotoaparatai, kompiuteriai ir kiti daiktai neretai tampa žaibiškos vagystės objektu“, – patarimus vairuotojams sakė Kauno apskr. VPK pareigūnai, pabrėždami, kad gyventojai automobilius statytų gerai apšviestose vietose, kuo arčiau namų, o įvykus nelaimei, pastebėjus apvogtą transporto priemonę, nedelsiant skambintų pagalbos telefonu 112.

Policijos registruojamų įvykių registre nuo metų pradžios registruotos 182 nusikalstamos veikos, dėl Kauno mieste įvykdytų vagysčių iš automobilių, apgadinant transporto priemonę.

11 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

G. Nausėdos atsakas G. Landsbergiui: su konservatorių parama dalyvavimas rinkimuose taptų abejotinas

Policininkai įvertino popiežiaus vizitą: grėsmės saugumui nesulaukta, bet niuansų buvo

„Piko metas“ baigėsi, spūstys – ne: susidūrė troleibusas ir sunkiasvoris automobilis

Neblaivus kaunietis sužalojo savo kūdikį – jis Kauno ligoninėje (papildyta)

Sugrįžtuvės į Kauną: po metų pertraukos žalia-balta aprangą apsivilks L. Westermannas

Pokyčiai viešojo transporto sektoriuje – nutraukiamas nuostolingas mikroautobusų maršrutas

Savaitgalis pažymėtas nelaimėmis – degė pastatas, rastas negyvas vyras

Popiežiaus vizito pabaiga – ne tik atsisveikinantis stendas, bet ir stebuklu nušvitęs dangus (papildyta)

Popiežiaus malonė: svečiuodamasis Lietuvoje įteikė nemažai dovanų

Kauno rajono meras šimtametės gimtadieny: nuostabu, kai galime sveikinti atkurtos Lietuvos bendraamžius