Policija priėmė sprendimą dėl žalgirietį pastūmusio „Lietuvos ryto“ fano

DELFI montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK) pranešė, kad įsiaudrinusiam „Lietuvos ryto“ sirgaliui, šoktelėjusiam ant Vasilje Micičiaus, skirta bauda. Be piniginių sankcijų, jaunuoliui pritaikyti ir kiti apribojimai.

Kaip pranešė policija, birželio 11 d. vykusių krepšinio rungtynių tarp Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ metu sostinės komandos gerbėjas įbėgo į krepšinio aikštelę ir pastūmė „Žalgirio“ žaidėją.

Ištyrus visas įvykio aplinkybes, Vilniaus apskrities VPK Vilniaus m. pirmojo policijos komisariato pareigūnas už šį neleistiną poelgį vaikinui paskyrė administracinę nuobaudą, numatytą Administracinių nusižengimų kodekso 481 str. (Nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas).

Vyruko kišenės patuštės 85 eurais, gyvai jis nepamatys ir LKL finalo serijos nugalėtojų triumfo. Pažeidėjui net 15 mėnesių uždrausta lankytis viešose vietose vykstančiuose sporto renginiuose.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad po žaidybinio epizodo V. Micičius atsidūrė visai šalia aistringų sostinės komandos palaikytojų tribūnos. Priartėjimas krepšinio mėgėjams ne itin patiko ir nueinantį serbą taranavo pro apsaugą prasprūdęs „Lietuvos ryto“ fanas.

Po šio epizodo policija nustatė vaikino tapatybę ir gražiuoju pasiūlė atvykti į sostinės komisariatą. Taip prasikaltėlis ir padarė – antradienį išdėstė įvykio aplinkybes, o trečiadienį Vilniaus pareigūnai nusprendė, kaip nubausti faną.

Akistata varžovų aikštelėje: įtemptos varžybos baigėsi žalgiriečių pralaimėjimu 54 nuotr.

Karštas antrąsias LKL finalo rungtynes „Siemens“ arenoje „Žalgiris“ pralaimėjo rezultatu 82:73. Ketvirtadienį serija keliasi į Kauną, o pareigūnai ragina sirgalius savo komandas palaikyti kultūringai ir sporto arenose elgtis atsakingai.

93 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Vėluoja iš sostinės į Kauną kursuojantys traukiniai

Oficialu: A. White lieka Kauno „Žalgiryje“

Kaune atsiras dar vienas tiltas į senamiestį: kurį iš 7 projektų pasirinks?

Balsavimas dėl krematoriumo neapsiėjo be sukčiavimo: nagus prikišo programišiai

Paskelbtas žemės paėmimo „Rail Balticai“ konkursas: žemės paims ir iš kauniečių

Vakare nuvažiuoti iš Kauno į Vilnių - misija neįmanoma

Plinta uždeganti atrakcija: siūlo surinkti Lietuvos žemėlapį iš 60 magnetukų

Kauno rotušės laukia pokyčiai: nori atverti lankytojams

Mirė kaunietis kino ir televizijos operatorius S. Dargis

V. Matijošaitis rengiasi išvykti į tolimą komandiruotę: ką ten veiks?