Policija priėmė sprendimą dėl žalgirietį pastūmusio „Lietuvos ryto“ fano

DELFI montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK) pranešė, kad įsiaudrinusiam „Lietuvos ryto“ sirgaliui, šoktelėjusiam ant Vasilje Micičiaus, skirta bauda. Be piniginių sankcijų, jaunuoliui pritaikyti ir kiti apribojimai.

Kaip pranešė policija, birželio 11 d. vykusių krepšinio rungtynių tarp Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ metu sostinės komandos gerbėjas įbėgo į krepšinio aikštelę ir pastūmė „Žalgirio“ žaidėją.

Ištyrus visas įvykio aplinkybes, Vilniaus apskrities VPK Vilniaus m. pirmojo policijos komisariato pareigūnas už šį neleistiną poelgį vaikinui paskyrė administracinę nuobaudą, numatytą Administracinių nusižengimų kodekso 481 str. (Nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas).

Vyruko kišenės patuštės 85 eurais, gyvai jis nepamatys ir LKL finalo serijos nugalėtojų triumfo. Pažeidėjui net 15 mėnesių uždrausta lankytis viešose vietose vykstančiuose sporto renginiuose.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad po žaidybinio epizodo V. Micičius atsidūrė visai šalia aistringų sostinės komandos palaikytojų tribūnos. Priartėjimas krepšinio mėgėjams ne itin patiko ir nueinantį serbą taranavo pro apsaugą prasprūdęs „Lietuvos ryto“ fanas.

Po šio epizodo policija nustatė vaikino tapatybę ir gražiuoju pasiūlė atvykti į sostinės komisariatą. Taip prasikaltėlis ir padarė – antradienį išdėstė įvykio aplinkybes, o trečiadienį Vilniaus pareigūnai nusprendė, kaip nubausti faną.

Akistata varžovų aikštelėje: įtemptos varžybos baigėsi žalgiriečių pralaimėjimu 54 nuotr.

Karštas antrąsias LKL finalo rungtynes „Siemens“ arenoje „Žalgiris“ pralaimėjo rezultatu 82:73. Ketvirtadienį serija keliasi į Kauną, o pareigūnai ragina sirgalius savo komandas palaikyti kultūringai ir sporto arenose elgtis atsakingai.

93 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Jau žvelgia į kitą sezoną: „Žalgirio“ gretas papildė gynėjas iš JAV

Puoduką mirtinu įrankiu pavertęs kaunietis stos prieš teismą

Išaugo Kauno stadiono rekonstrukcijos kaina: savivaldybei siūlo ieškoti sprendimų

Apiplėšimą matęs kaunietis ragina surasti piktadarius: viskas prasidėjo autobuse

Po vasariškos kaitros - smarkus lietus su perkūnija

Išdalinti kauniečių padovanoti dviračiai daugiavaikėms šeimoms

Kauno „Jachtklube“ bangas kels septintasis vienos nakties festivalis „Open Air“


Neblaivių vairuotojų šou: vienas pavojingai manevravo, kitas nesugebėjo pervažiuoti per sankryžą

Tarnybos metu pareigūnas partrenkė pėsčiąją

Privataus namo kieme stovintis „BMW“ tapo vagių taikiniu: kaunietis kreipiasi į visuomenę