Policija priėmė sprendimą dėl žalgirietį pastūmusio „Lietuvos ryto“ fano

DELFI montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK) pranešė, kad įsiaudrinusiam „Lietuvos ryto“ sirgaliui, šoktelėjusiam ant Vasilje Micičiaus, skirta bauda. Be piniginių sankcijų, jaunuoliui pritaikyti ir kiti apribojimai.

Kaip pranešė policija, birželio 11 d. vykusių krepšinio rungtynių tarp Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“ metu sostinės komandos gerbėjas įbėgo į krepšinio aikštelę ir pastūmė „Žalgirio“ žaidėją.

Ištyrus visas įvykio aplinkybes, Vilniaus apskrities VPK Vilniaus m. pirmojo policijos komisariato pareigūnas už šį neleistiną poelgį vaikinui paskyrė administracinę nuobaudą, numatytą Administracinių nusižengimų kodekso 481 str. (Nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas).

Vyruko kišenės patuštės 85 eurais, gyvai jis nepamatys ir LKL finalo serijos nugalėtojų triumfo. Pažeidėjui net 15 mėnesių uždrausta lankytis viešose vietose vykstančiuose sporto renginiuose.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad po žaidybinio epizodo V. Micičius atsidūrė visai šalia aistringų sostinės komandos palaikytojų tribūnos. Priartėjimas krepšinio mėgėjams ne itin patiko ir nueinantį serbą taranavo pro apsaugą prasprūdęs „Lietuvos ryto“ fanas.

Po šio epizodo policija nustatė vaikino tapatybę ir gražiuoju pasiūlė atvykti į sostinės komisariatą. Taip prasikaltėlis ir padarė – antradienį išdėstė įvykio aplinkybes, o trečiadienį Vilniaus pareigūnai nusprendė, kaip nubausti faną.

Akistata varžovų aikštelėje: įtemptos varžybos baigėsi žalgiriečių pralaimėjimu 54 nuotr.

Karštas antrąsias LKL finalo rungtynes „Siemens“ arenoje „Žalgiris“ pralaimėjo rezultatu 82:73. Ketvirtadienį serija keliasi į Kauną, o pareigūnai ragina sirgalius savo komandas palaikyti kultūringai ir sporto arenose elgtis atsakingai.

93 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Sugrįžtuvės į Kauną: po metų pertraukos žalia-balta aprangą apsivilks L. Westermannas

Pokyčiai viešojo transporto sektoriuje – nutraukiamas nuostolingas mikroautobusų maršrutas

Savaitgalis pažymėtas nelaimėmis – degė pastatas, rastas negyvas vyras

Popiežiaus vizito pabaiga – ne tik atsisveikinantis stendas, bet ir stebuklu nušvitęs dangus (papildyta)

Popiežiaus malonė: svečiuodamasis Lietuvoje įteikė nemažai dovanų

Kauno rajono meras šimtametės gimtadieny: nuostabu, kai galime sveikinti atkurtos Lietuvos bendraamžius

Antrosios popiežiaus dienos apžvalga: pristato įsimintiniausias citatas

Vairuotojas sumaitojo savo „BMW“ – kalta šlapia kelio danga?

Popiežius sustojo pagerbti Lietuvos Holokausto ir sovietų okupacijos aukas

Šį savaitgalį Kaune – ne tik papamobilis, bet ir ralio automobiliai