Nemokamas festivalio „Kaunas Jazz“ koncertas – naujoje „Volfas Engelman Studijos“ vasaros terasoje

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

FestivalisKaunas Jazz“ pristato dar vieną erdvę muzikai – Kaune, šalia „Volfas Engelman“ bravoro, atidaroma stilinga ir jauki vasaros terasa, savaitgalio vakarus kviesianti praleisti su vis kitokia specialia programa. Terasos atidarymo proga, birželio 15 d., scena patikėta grupei „Saulės kliošas“. Šį nemokamą koncertą miestui ir jo svečiams surengs festivalis „Kaunas Jazz“.

„Daugiau nei pusmetį degustacijas su muzikine ar kitokia programa rengėme „Volfas Engelman Studijoje“, tačiau šiltuoju metų laiku visiems norisi būti lauke, pabendrauti ir pasiklausyti geros muzikos. Todėl vasaros savaitgaliais nuo šiol veiks lauko terasa, kur į koncertus galės susirinkti iki 200 žmonių. Esame numatę eilę rinktinės muzikos koncertų, o taip pat specialius vakarus rengsime bendradarbiaudami su ilgamečiais mūsų partneriais – muzikos festivaliais ir projektais: „Gera muzika gyvai“, „Kaunas Jazz“, „Pažaislio muzikos festivaliu“ ir „Kitokie pasikalbėjimai”, – apie projekto koncepciją pasakojo Mantas Matukaitis, „Volfas Engelman“ rinkodaros vadovas.

Džiazo, funk ir disco stiliaus ritmais garsėjantis „Saulės kliošas“ šiam vakarui ruošia ypatingą koncertinę programą, kurios metu skambės daug nuotaikingų, vasariškų kūrinių, kurių dalis gerai žinomi grupės gerbėjams.

Koncertą rengiančio festivalio „Kaunas Jazz“ sumanytojas Jonas Jučas sako, kad populiarios, žinomos grupės koncertas parinktas siekiant šventę sukurti įvairių muzikos stilių klausytojams. „Jau daugelį metų bendradarbiaujame su „Volfas Engelman“, todėl džiugu, kad per bendrus projektus sukuriame pridėtinės vertės muzikos gerbėjams. Pirmasis, atidarymui skirtas, kartu mūsų rengiamas koncertas yra populiaresnės muzikos, tačiau ateityje lauko terasoje kartu planuojame surengti ir džiazo gurmanams skirtų vakarų“, – pasakojo J. Jučas.

Be to, renginio metu visiems norintiems šaržus pieš grafikas Gintaras Stankevičius (Pankas). Šaržus už simbolinę kainą bus galima įsigyti, o surinkti pinigai geriems tikslams bus skirti labdaros ir paramos fondui „Rimanto Kaukėno paramos grupė“.

„Volfas Engelman Studijos“ terasos atidarymo renginys nemokamas, renginio pradžia 18 val.

33 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Naktį atvira liepsna degė buvęs darželio pastatas

Europos „Formulės 2“ čempionate vienintelis Lietuvos atstovas E. Riabko startavo įspūdingai (foto)

Kauniečiams pristatytas atnaujintas Dainavos parkas

Vaistų pakuotes supainiojusi Kauno farmacijos įmonė iš balos gali išlipti sausa

Už santuoką prestižinėse Kauno bažnyčiose jaunavedžiai kloja didžiules sumas

Ugniagesių aliarmas Šilainiuose: sulėkė keturi ekipažai

Ką turėti automobilyje, kad spūstyje ištikus bėdai išvengtumėte didesnių nepatogumų?

Daugiabučio rūsyje Kauno pareigūnai atrado narkotikų sandėlį

Kaune su išrinktąja žiedus sumainė grupės „G&G Sindikatas“ senbuvis D. Juršėnas

Tragedija Studentų gatvėje: užgesinus gaisrą, rastas buto šeimininkas