Klinikų lankytojų vargai baigiasi: jau kitąmet automobilių statymas keisis iš esmės

Asociatyvi / „Kas vyksta Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno klinikos kitais metais tikisi atidaryti daugiaaukštę automobilių stovėjimo aikštelę. Joje automobilius galės palikti ligoninės pacientai ir jų artimieji.

„Planuojama, kad jau kitais metais daugiaaukštės automobilių stovėjimo aikštelės statyba galėtų būti užbaigta“, – BNS sakė ligoninės atstovė spaudai Karolina Vaikšnoraitė.

Anot jos, didžioji dalis iš 300 stovėjimo aikštelės vietų bus skirta Kauno klinikų pacientams ir juos lankantiems artimiesiems. Šiuo metu baigiamas rengti techninis projektas – dar šiemet turėtų prasidėti statybos darbai.

Sutartis dėl lengvųjų automobilių saugyklos projektavimo buvo pasirašyta 2016 metais, aikštelę pastatyti planuota dar pernai. Pasak Klinikų atstovės, procesai užsitęsė dėl to, kad pradinio projekto su 500 vietų automobilių stovėjimo aikštele nepavyko suderinti.

Tam nepritarė kaimyninių sklypų savininkai, todėl projektavimo darbus teko atlikti iš naujo. Pagal šiuo metu parengtą projektą, aikštelė bus trijų aukštų, dar vieną planuojama įrengti po žeme.

Rangos darbų konkursą numatoma skelbti po to, kai bus baigtas rengti techninis projektas ir gautas statybą leidžiantis dokumentas.​

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad šiuo metu visose Klinikų prieigose automobilių stovėjimas yra apmokestintas. Nuokalnės, Žeimenos gatvių ir Sukilėlių prospekto ribojamas stačiakampis priklauso mėlynajai zonai.

Viešoji įstaiga „Automobilių stovėjimo aikštelės“ už pusvalandžiui čia paliktą automobilį į miesto biudžetą renka po 0,3 euro, o valandai – 0,6 euro.

Nors kainos palyginti su kitomis Kauno mieste esančiomis zonomis nedidelės, prie gydymo įstaigos tiesiog trūksta vietos visų pacientų ir lankytojų transporto priemonėms. Dėl to čia eismas neretai chaotiškas, užstačius siauras gatveles mažėja jų pralaidumas.

28 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauniečiai piktinasi: vieta, kur galvas padėjo dešimtys tūkstančių, tapo eiliniu miesto parku

Europos policija mini svarbią dieną: Lietuvos keliuose gausu planų visai savaitei

Padabinta Šimtmečio giraitė: garsiausių ąžuolų palikuonys tvirtai įleido šaknis

Savaitgalio šventės kulminacija – apdovanoti aktyviausi Kauno jaunuoliai

Avarijos ir vėl trikdo eismą Kaune: tarp dalyvių ir policijos automobilis (papildyta)

Pasakė, ko tikėtis: ar popiežiaus vizito metu Kaune neliksime be mobiliojo ryšio?

Krepšinio gerbėjams – galimybė skristi į varžybas kartu su „Žalgiriu“

Siūloma apmokestinti kiekvieną vizitą pas gydytoją

Trišalė taryba nesutarė dėl MMA didinimo: realybe gali tapti naujas Vyriausybės siūlymas

Fizikas iš Kauno sukūrė naujovę: sugalvojo, kaip palengvinti darbą odontologams