Sutrikimai Garliavoje: įranga stojo ir parduotuvėse, ir namuose (papildyta)

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienį po vidudienio tamsa netikėtai apsupo prekybos centro Garliavoje lankytojus – nutrūko elektros energijos tiekimas.

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojai apie 14 val. pranešė, kad Garliavos „Norfoje“ dingo elektra. Formaliai Jonučiuose, Kauno rajone, stovinčią parduotuvę apleido visi čia buvę klientai.

Skaitytojų žiniomis, elektros tiekimas galėjo dingti dėl nukirsto kabelio, o gedimas paveikė didelę dalį Garliavos – ne tik parduotuvę, bet ir gyvenamuosius namus. Anot skaitytojų, elektros gali nebūti maždaug dvi valandas.

Elektros tinklus eksploatuojančios bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) interaktyviame atjungimų žemėlapyje nurodoma, kad energijos tiekimas nutrūko dėl pažeistos oro linijos, o elektrą prarado apie 1700 klientų. Atnaujinti tiekimą planuojama 15.30 val.

Papildyta

ESO atstovas ryšiams su visuomene Valentas Neviera „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad gedimas elektros tinkluose užfiksuotas apie 13.30 val., o energijos tiekimas Garliavos gyventojams atnaujintas maždaug per valandą.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

7 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Nuovargio priežastis: specialistai pataria žvilgtelėti į vakarienės lėkštę

Pokyčiai: siūloma uždaryti parduotuves ne tik per šventes

Į atnaujintą stadioną neįleidžiami kauniečiai pratrūko: „Kur teisybė?“

Buvęs žalgirietis nepasidavė provokacijoms: neįsivaizduoja savęs priešininkų komandos gretose

Kauniečius nustebino naujieji atliekų konteineriai: „Gal žinote, kaip tai suprasti?“

Seimas ėmėsi „naminukės“ legalizavimo: atsirado prieštaraujančių

Kaip Jonines švenčia žinomi kauniečiai Jonai?

Kauno stadiono statybos sustabdyti nepavyko: darbai gali dar pabrangti

Kaunui svarbaus įvykio dieną svarstoma viešuoju transportu vežti nemokamai

Prie įvažiavimo į vakarinį aplinkkelį nuo kelio nuvažiavo ir apvirto „BMW“