Antradienio rytą Kauno vairuotojai strigo didelėse spūstyse

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Darbą pasiekti laiku antradienį galėjo pavykti ne visiems kauniečiams. Socialiniuose tinkluose jie dalinasi informacija apie užkimštas pagrindines miesto gatves. Vos judančiu srautu skundėsi ir „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai.

Panašu, kad problemos prasidėjo nuo pat ryto, prieš 8 val. Kauniečiai praneša, kad neįprastai kemšasi Nuokalnės gatvė nuo pat Varnių tilto iki Taikos ir Savanorių prospektų sankryžos ir toliau – čia vos juda visos trys juostos.

Kalbant apie tą pačią sankryžą, ne ką geresni reikalai ir Savanorių prospekte – kamštis nutįsęs iki pat K. Petrausko gatvės ir toliau.

Tuo tarpu Utenos gatvės ir Savanorių prospekto sankryža taip pat sustingusi, Utenos gatve srautas stoja jau nuo Sukilėlių prospekto. Anot gyventojų, čia eismas sutriko dėl kelio darbų.

Kauniečių, teigimu, už Savanorių ir Taikos prospektų sankirtos įvykę du techniniai eismo įvykiai, kurie riboja eismo pralaidumą. Visgi pagrindinė masyvaus kamščio Nuokalnės gatvėje priežastis tikriausiai – sutrikęs Taikos prospekto ir J. Basanavičiaus alėjos šviesoforo darbas.

Skaitytojai praneša, kad raudonas signalas judantiems nuo Tvirtovės alėjos čia dega ilgiau ne turėtų, nespėja pravažiuoti normalus skaičius automobilių.

Šviesoforus prižiūrinčios įmonės „Kauno gatvių apšvietimas“ Eimo valdymo skyriaus viršininkas Žilvinas Sukackas „Kas vyksta Kaune“ sakė, kad užfiksuotas pranešimas apie galimą gedimą. Apie 8.50 val. įrenginio patikrinti ir, jeigu įmanoma, tuoj pat sutaisyti išsiųstas specialistas.

16 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Meteorologai įspėja: Kaune siaus stiprus vėjas ir perkūnija

Vairuotojų laukia iššūkiai: savaitės pradžioje Savanorių prospekte - ribojamas eismas

Kruopšti vaiko sveikatos patikra – augančio organizmo gyvybingumo garantas

Šių metų įtakingiausių žmonių sąraše - ir L. Mažylis: įvardijo svarbią savybę

Prekybos centrų darbo ribojimas: prekybininkai tvirtai laikosi savo pozicijos

Ar pardavėjai atsako už parduoto daikto trūkumus, jei parduodamas naudotas daiktas?

Prekybos centrų pinklės: 9 patarimai, kaip nenusipirkti nekokybiško maisto

Eismo įvykis Dainavos rajone: automobiliai nepasidalino kelio

Po įtemptos įvarčių kovos Panemunės stadione laimėjo „Prelegentai“

Socialinių inovacijų stovyklos „ChangeMakers ON“ savaitę vainikuoja baigiamasis renginys (tiesiogiai)