Antradienio rytą Kauno vairuotojai strigo didelėse spūstyse

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Darbą pasiekti laiku antradienį galėjo pavykti ne visiems kauniečiams. Socialiniuose tinkluose jie dalinasi informacija apie užkimštas pagrindines miesto gatves. Vos judančiu srautu skundėsi ir „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai.

Panašu, kad problemos prasidėjo nuo pat ryto, prieš 8 val. Kauniečiai praneša, kad neįprastai kemšasi Nuokalnės gatvė nuo pat Varnių tilto iki Taikos ir Savanorių prospektų sankryžos ir toliau – čia vos juda visos trys juostos.

Kalbant apie tą pačią sankryžą, ne ką geresni reikalai ir Savanorių prospekte – kamštis nutįsęs iki pat K. Petrausko gatvės ir toliau.

Tuo tarpu Utenos gatvės ir Savanorių prospekto sankryža taip pat sustingusi, Utenos gatve srautas stoja jau nuo Sukilėlių prospekto. Anot gyventojų, čia eismas sutriko dėl kelio darbų.

Kauniečių, teigimu, už Savanorių ir Taikos prospektų sankirtos įvykę du techniniai eismo įvykiai, kurie riboja eismo pralaidumą. Visgi pagrindinė masyvaus kamščio Nuokalnės gatvėje priežastis tikriausiai – sutrikęs Taikos prospekto ir J. Basanavičiaus alėjos šviesoforo darbas.

Skaitytojai praneša, kad raudonas signalas judantiems nuo Tvirtovės alėjos čia dega ilgiau ne turėtų, nespėja pravažiuoti normalus skaičius automobilių.

Šviesoforus prižiūrinčios įmonės „Kauno gatvių apšvietimas“ Eimo valdymo skyriaus viršininkas Žilvinas Sukackas „Kas vyksta Kaune“ sakė, kad užfiksuotas pranešimas apie galimą gedimą. Apie 8.50 val. įrenginio patikrinti ir, jeigu įmanoma, tuoj pat sutaisyti išsiųstas specialistas.

16 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Dar vienas žingsnis link „Sodros“ lubų: kaip tai paveiks piniginę?

Komitetas pritarė pensijų reformos pokyčiams, bet žmonės galės rinktis

Daugiabučio balkone Kaune aidėjo šūviai ir grasinimai

Kas vyksta Kaune birželio 22-24 dienomis? (Renginių kalendorius)

Ežere rastas nuskendusios moters kūnas

Į Nemuno salą traukė jogai

Po pasaulį keliaujanti paroda užsuko į Kauno rajoną

Principiniai žalgiriečių varžovai pakeitė komandos pavadinimą

Jei Seimas nekeis nuomonės, parduotuvių laikas kitąmet gerokai keisis

Konkurencingumo kovoje Kauno apskritis neatsilieka, bet pasitempti dar yra kur