Skaitytojai nusivylę: atliekų suvertimui pasirinko vieno Kauno fortų teritoriją

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pavasarį, atšilus orams, daugeliui kyla noras apsišvarinti ir atnaujinti aplinką aplink save. Tiesa, gaila, jog kartais po tokių apsivalymų, atliekos, užuot keliavę į joms skirtus konteinerius arba atliekų tvarkymo aikšteles, atsiduria viešose erdvėse.

Būtent tokį poelgį Šilainiuose esančioje Kauno VIII-ojo forto teritorijoje užfiksavo viena skaitytoja – nuotraukas atsiuntusi moteris teigia, jog kažkas visai neseniai atsikratė kelių krepšių keramikinių plytelių duženų. Tiesa, kaunietė pastebi, kad šiukšlintojai bandė būti tvarkingi – atliekos sukrautos į krepšius.

„Labai liūdna, kad kol kas Linkuvos įtvirtinimai neturi įgulos. Čia – pati gražiausia panorama, matosi visas miestas. Žmonės čia ateina pasimėgauti ramybe – mačiau vakar merginą, kuri atėjo piešti, kažkada filosofijos diena vyko, bet kol nėra prižiūrinčių žmonių, koją ten kelia ir piktadariai…“ – pasakoja kaunietė.

Moteris taip pat pastebi, jog šiukšlės į forto teritoriją atneštos visai neseniai – dažnai po teritoriją mėgstanti pasivaikščioti skaitytoja teigia, jog apsilankymo prieš kelias savaites metu, sukrautų krepšių dar nebuvo.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kauniečiai piktinasi: vieta, kur galvas padėjo dešimtys tūkstančių, tapo eiliniu miesto parku

Europos policija mini svarbią dieną: Lietuvos keliuose gausu planų visai savaitei

Padabinta Šimtmečio giraitė: garsiausių ąžuolų palikuonys tvirtai įleido šaknis

Savaitgalio šventės kulminacija – apdovanoti aktyviausi Kauno jaunuoliai

Avarijos ir vėl trikdo eismą Kaune: tarp dalyvių ir policijos automobilis (papildyta)

Pasakė, ko tikėtis: ar popiežiaus vizito metu Kaune neliksime be mobiliojo ryšio?

Krepšinio gerbėjams – galimybė skristi į varžybas kartu su „Žalgiriu“

Siūloma apmokestinti kiekvieną vizitą pas gydytoją

Trišalė taryba nesutarė dėl MMA didinimo: realybe gali tapti naujas Vyriausybės siūlymas

Fizikas iš Kauno sukūrė naujovę: sugalvojo, kaip palengvinti darbą odontologams