Automobilių stovėjimo aikštele džiaugėsi neilgai: ar kameros užfiksavo šį vandalizmo aktą?

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistus kreipėsi pyktelėjęs skaitytojas Rimas. Pasak jo, neseniai sutvarkyta automobilių stovėjimo aikštelė nebeatveria gražaus vaizdo į Nemuną ir Panemunę. Ji užtvindyta šiukšlėmis.

„Savaitgalį aplankiau artimųjų kapą Senosiose Šančių kapinėse. Pasistačiau automobilį aikštelėje prie Nemuno. Ji neseniai buvo sutvarkyta – iškirsti krūmynai, išvalytos šiukšlės. Atsivėrė puikus vaizdas į Nemuną ir Panemunę. Prie kapinių tvoros pastatytas atliekų konteineris, o virš jo užrašas, kad teritorija stebima vaizdo kameromis. Tačiau atrodo, kad šis faktas nepastebimas – aikštelėje nepasitenkinimą kėlė naujos šiukšlės“, – neslėpė kaunietis.

Pasak jo, Kaune vis dar randasi niekadėjų, kuriems aplinkos švara ir tvarka nė motais. „Viduryje aikštelės išverstos buitinės atliekos. Nejaugi taip sunku buvo jas išversti į konteinerį, kuris stovi tik už kokių 10-ties metrų? O gal jas atvežė galvijas, kuris neturi jokio supratimo? O kameros? Gal jos yra užfiksavusios šį vandalizmo aktą?“, – teiraujasi portalo skaitytojas.

Rimo užfiksuotuose vaizduose matomi tuntai atliekų, išmėtytų skirtingose automobilių stovėjimo aikštelės vietose. Iš juodos spalvos šiukšlių maišų jos pabirę po aplinką ne tik ją teršia, bet, tikėtina, ir be jokios vertės užpildo vietos lopinėlius, kur galėtų stovėti automobiliai.

Dėkojame portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojams, kad dalinatės tuo, ką pastebite mieste. Jei norite pranešti naujieną, rašykite mums el. paštu: kaunas@kasvyksta.lt.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kauniečiai piktinasi: vieta, kur galvas padėjo dešimtys tūkstančių, tapo eiliniu miesto parku

Europos policija mini svarbią dieną: Lietuvos keliuose gausu planų visai savaitei

Padabinta Šimtmečio giraitė: garsiausių ąžuolų palikuonys tvirtai įleido šaknis

Savaitgalio šventės kulminacija – apdovanoti aktyviausi Kauno jaunuoliai

Avarijos ir vėl trikdo eismą Kaune: tarp dalyvių ir policijos automobilis (papildyta)

Pasakė, ko tikėtis: ar popiežiaus vizito metu Kaune neliksime be mobiliojo ryšio?

Krepšinio gerbėjams – galimybė skristi į varžybas kartu su „Žalgiriu“

Siūloma apmokestinti kiekvieną vizitą pas gydytoją

Trišalė taryba nesutarė dėl MMA didinimo: realybe gali tapti naujas Vyriausybės siūlymas

Fizikas iš Kauno sukūrė naujovę: sugalvojo, kaip palengvinti darbą odontologams