„Akacijų alėjos“ scenoje koncertuos legendinių „Foje“ muzikantų suburta grupė

A. Barzdžiaus nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kurortiniame Kulautuvos miestelyje liepos 14 d. suskambės jau 18-asis nemokamas bardų, dainuojamosios poezijos ir gyvos muzikos festivalis „Akacijų alėja“. Šiais metais festivalio gerbėjai turės galimybę išgirsti tiek festivalio veteranus, tiek ir naujokus, kurie kvies praleisti išskirtinį vakarą pušų prieglobstyje.

Kaip teigia festivalio prodiuseris, atlikėjas Kazimieras Likša, „Akacijų alėja“ kasmet būna įvairi, tačiau ramybė joje visuomet išlieka. „Man visuomet šis festivalis asocijuojasi su ramuma. Šią ramybę ir jaukumą išlaikyti – mano pagrindinis tikslas. Kuomet girdi akustinių instrumentų skambesį apjungtą su žodžių melodija, belieka tik nurimti, niekur neskubėti, prisėsti pušyne ir mėgautis“.

Anot organizatorių, viena didžiausių intrigų ir naujienų festivalio scenoje – praėjusių metų vasarą trijų buvusių „Foje“ muzikantų suburta grupė „Kiti kambariai“, kurioje muzikiniais išgyvenimais dalinasi būgnininkas Algis Kriščiūnas, bosistas Darius Burokas ir klavišininkas Arnoldas Lukošius. Kaip teigia festivalio prodiuseris Kazimieras Likša, atviri šios grupės tekstai apie asmeninius jų išgyvenimus skamba taip, lyg trumpam būtų grįžusi „Foje“.

Dar vienas „Akacijų alėjos“ naujokas – gerai žinomas bardas, dainų autorius ir atlikėjas Mindaugas Briedis, kuris neseniai sugrįžo į Lietuvą po muzikinio turo Amerikoje ir savo kūrybos metaforomis pasidalins su festivalio gerbėjais.

Šių metų scenoje koncertuos ir bardų muzikos gurmanų itin mėgstamas atlikėjas, aktorius Mindaugas Ancevičius, sukūręs ne vieną vaidmenį tiek teatro scenoje, tiek ir kine. Festivalio organizatoriai net neabejoja, kad M. Ancevičius sužavės publiką ne tik išskirtinėmis melodijomis, savo kūrybos tekstais, bet ir neįtikėtina charizma.

Neseniai 7-erių metų gimtadienį atšventęs duetas „Kamanių šilelis“ savo magiško gimtadienio fiestą pratęs pristatydamas naujausias savo dainas „Akacijų alėjos“ scenoje. Aktorių Kamilės Gudmonaitės ir Manto Zemlecko duetas ne tik scenoje, bet ir gyvenime žada užburiančią indie roko ir folkloro stiliaus metamorfozę.

Po kelių metų pertraukos festivalyje pasirodys ir Raminta Naujanytė-Bjelle, kuri drauge su grupe „Miško gyventojai“ visai neseniai įrašė pirmąjį albumą, todėl gerbėjams festivalyje atlikėja pasiūlys tikrai šviežią savo kūrybos pliūpsnį.

„Akacijų alėja 2018“ neapsieis ir be vieno festivalio gerbėjų geidžiamiausio atlikėjo – grupės „Atika“ įkūrėjo ir vokalisto Dariaus Žvirblio. Kuo šiais metais šis atlikėjas stebins „Akacijų alėjos“ publiką – maža paslaptis, kuri bus atskleista jau liepos 14-ąją.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Ar kreditorius gali užginčyti vedybinę sutartį?

Medžioklės parodoje – Lietuvos istorija ir pusantro tūkstančio trofėjų

Jubiliejinis titulas – „Žalgiris“ dvidešimtąjį kartą tapo LKL čempionais (foto)

Laukiantiems savaitgalio – blogos žinios

Tarp gražiausių kadrų iš Kauno – propagandinio portalo naujienos

Reformos nepadėjo: į biudžetą įplaukė mažiau pinigų negu planavo

Elektros pastotės priežiūros darbai šalia Rumšiškių baigėsi skaudžia nelaime

Tokio daugiabučių gyventojų susidomėjimo nesitikėjo: pradedamas antras programos etapas

Nyderlandų investuotojų bumas: kodėl plėtrai renkasi Kauną?

Lietuvą lankys Airijos prezidentas: Kaune pasirašys tris sutartis