„Akacijų alėjos“ scenoje koncertuos legendinių „Foje“ muzikantų suburta grupė

A. Barzdžiaus nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kurortiniame Kulautuvos miestelyje liepos 14 d. suskambės jau 18-asis nemokamas bardų, dainuojamosios poezijos ir gyvos muzikos festivalis „Akacijų alėja“. Šiais metais festivalio gerbėjai turės galimybę išgirsti tiek festivalio veteranus, tiek ir naujokus, kurie kvies praleisti išskirtinį vakarą pušų prieglobstyje.

Kaip teigia festivalio prodiuseris, atlikėjas Kazimieras Likša, „Akacijų alėja“ kasmet būna įvairi, tačiau ramybė joje visuomet išlieka. „Man visuomet šis festivalis asocijuojasi su ramuma. Šią ramybę ir jaukumą išlaikyti – mano pagrindinis tikslas. Kuomet girdi akustinių instrumentų skambesį apjungtą su žodžių melodija, belieka tik nurimti, niekur neskubėti, prisėsti pušyne ir mėgautis“.

Anot organizatorių, viena didžiausių intrigų ir naujienų festivalio scenoje – praėjusių metų vasarą trijų buvusių „Foje“ muzikantų suburta grupė „Kiti kambariai“, kurioje muzikiniais išgyvenimais dalinasi būgnininkas Algis Kriščiūnas, bosistas Darius Burokas ir klavišininkas Arnoldas Lukošius. Kaip teigia festivalio prodiuseris Kazimieras Likša, atviri šios grupės tekstai apie asmeninius jų išgyvenimus skamba taip, lyg trumpam būtų grįžusi „Foje“.

Dar vienas „Akacijų alėjos“ naujokas – gerai žinomas bardas, dainų autorius ir atlikėjas Mindaugas Briedis, kuris neseniai sugrįžo į Lietuvą po muzikinio turo Amerikoje ir savo kūrybos metaforomis pasidalins su festivalio gerbėjais.

Šių metų scenoje koncertuos ir bardų muzikos gurmanų itin mėgstamas atlikėjas, aktorius Mindaugas Ancevičius, sukūręs ne vieną vaidmenį tiek teatro scenoje, tiek ir kine. Festivalio organizatoriai net neabejoja, kad M. Ancevičius sužavės publiką ne tik išskirtinėmis melodijomis, savo kūrybos tekstais, bet ir neįtikėtina charizma.

Neseniai 7-erių metų gimtadienį atšventęs duetas „Kamanių šilelis“ savo magiško gimtadienio fiestą pratęs pristatydamas naujausias savo dainas „Akacijų alėjos“ scenoje. Aktorių Kamilės Gudmonaitės ir Manto Zemlecko duetas ne tik scenoje, bet ir gyvenime žada užburiančią indie roko ir folkloro stiliaus metamorfozę.

Po kelių metų pertraukos festivalyje pasirodys ir Raminta Naujanytė-Bjelle, kuri drauge su grupe „Miško gyventojai“ visai neseniai įrašė pirmąjį albumą, todėl gerbėjams festivalyje atlikėja pasiūlys tikrai šviežią savo kūrybos pliūpsnį.

„Akacijų alėja 2018“ neapsieis ir be vieno festivalio gerbėjų geidžiamiausio atlikėjo – grupės „Atika“ įkūrėjo ir vokalisto Dariaus Žvirblio. Kuo šiais metais šis atlikėjas stebins „Akacijų alėjos“ publiką – maža paslaptis, kuri bus atskleista jau liepos 14-ąją.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kalniečių parko atidarymo proga – nemokamas filmo „100 metų kartu“ seansas

Su 16-mete Kaune pramogavęs turtuolis A. Perezas JAV sėdo už grotų

Į telefonus įlindusiems pėstiesiems ir beatodairiškiems vairuotojams ruošia apynasrį

Nužudymu kaltinamam M. Mažeikai-Asilui sušvelninta kardomoji priemonė

Skirtingi mastai: „Sūduva“ uždirbo daugiau premijų nei „Žalgirio“ krepšininkai

Policija vis dar aiškinasi, kas sužalojo „BMW“ sėdinčios mergaitės koją

Kaune kapitališkai sutvarkytos gatvės vėl išraustos

Reikalinga kauniečių pagalba: ieškomas žmogus už gėrimus nesumokėjo 9,4 tūkst.

Ramučių gyventojai nebeištvėrė: reikalauja griebtis veiksmų nedelsiant arba užsidaryti visai

Tartasi dėl automagistralės rekonstrukcijos ties Kaunu