Praneša skaitytojai: abiturientai laksto gatvėmis kaip išprotėję – partrenkė žmogų (papildyta)

Kur stovi policija Kaune nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienį portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė žinia iš skaitytojo, kur informuojama, jog dar prieš vidurdienį esą abituriento vairuojamu automobiliu buvo partrenktas žmogus.

„Gal žinote, kokia nukentėjusio, kurį prie buvusio „Respublikos“ viešbučio partrenkė abiturientas, būklė? Įvykio vietoje mačiau greitosios medicinos pagalbos ir policijos automobilius“, – pasakojo kaunietis.

Paklaustas, kodėl mano, jog prie automobilio vairo įvykstant nelaimei sėdėjo abiturientas, skaitytojas teigė matęs, kad minėta transporto priemonė buvo išpuošta balionais. „Nesu tikras dėl pastarojo fakto, tačiau praeiviai kalbėjo, jog tai – abiturientas. Įspėkite kauniečius atkreipti dėmesį – šiandien abiturientai gatvėmis laksto kaip išprotėję“, – užsiminė pašnekovas.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistams susisiekus su policijos pareigūnais, paaiškėjo, kad nelaimingas atsitikimas Karaliaus Mindaugo prospekte užfiksuotas gegužės 24 d., 11.22 val.

Pranešta, kad automobilis „BMW“ kliudė pėsčiąjį. Nukentėjusysis išvežtas į ligoninę profilaktiniam patikrinimui. Pirminiais duomenimis, būklė nėra sunki.

Ar transporto priemonę tikrai vairavo abiturientas, duomenų kol kas neturima. Primename, kad šiandien daugelyje mokyklų dvyliktokai švenčia paskutinį skambutį.

Papildyta 13.34 val.

Nelaimę matęs „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas sakė, kad nuo Senamiesčio atskriejęs „BMW“ Karaliaus Mindaugo pr. ir A. Mickevičiaus g. sankryžoje apsisukdamas slydo šonu ir nesuvaldytas tvojosi į bortelį bei kliudė statybvietės tvorą.

Kaip DELFI teigė mašiną vairavęs abiturientas, pamatęs, kad atsiliko nuo kolonos, paspaudė akceleratorių ir automobilio nesuvaldė. Vaikinas tvirtino, kad pėsčiojo nekliudė – šis išsigandęs susidūrimo šoko į šoną ir nugriuvo.

97 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Seimas ėmėsi „naminukės“ legalizavimo: atsirado prieštaraujančių

Kaip Jonines švenčia žinomi kauniečiai Jonai?

Kauno stadiono statybos sustabdyti nepavyko: darbai gali dar pabrangti

Kaunui svarbaus įvykio dieną svarstoma viešuoju transportu vežti nemokamai

Prie įvažiavimo į vakarinį aplinkkelį nuo kelio nuvažiavo ir apvirto „BMW“

Praneša kauniečiai: Šilainius tvindo vanduo ir smėlis

Š. Jasikevičius apsisprendė, ar lieka Kauno „Žalgiryje“

Prie Kauno marių nuvykusi kaunietė buvo šokiruota

Didžiausių Lietuvoje Joninių transliacija - portale „Kas vyksta Kaune“

Bėgant metams kauniečiai gali likti be Joninių šventės