Pasakoja skaitytojai: darosi populiaru viešai vogti

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune- redakciją antradienio vakarą pasiekė pilietiškų skaitytojų pranešimas. Šie pastebėjo, jog darosi populiaru viešai savintis įvairias miesto gražinimui skirtas medžiagas – šįkart pasisavinti nuspręsta Kalniečių parke supiltą juodžemį.

Prisistatyti nepanorusi kaunietė portalo žurnalistams pasakojo, kad vaizdas, kai žmonės vagia juodžemį, pastebimas jau kurį laiką. „Gyvename prie pat rekonstruojamo Kalniečių parko, labai laukiame darbų pabaigos ir norime, jog viskas būtų gražiai pabaigta. O čia vos pripila juodžemio, jau kažkas su krepšeliais nešasi. Nebe pirmas kartas“, – teigia skaitytoja.

Kalniečių parko rekonstrukcijos darbai, planuoti baigti praėjusių metų gruodį, finišo tiesiąją žada pasiekti vasarą – liepos mėnesio pabaigoje. Daugiau informacijos apie parko rekonstrukciją skaitykite čia.

Praėjusią savaitę portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai užfiksavo ir dar vieną vagystę – kaunietis, jų teigimu, akivaizdžiai savinosi šaligatvio rekonstrukcijai skirtas trinkeles.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

77 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Nuovargio priežastis: specialistai pataria žvilgtelėti į vakarienės lėkštę

Pokyčiai: siūloma uždaryti parduotuves ne tik per šventes

Į atnaujintą stadioną neįleidžiami kauniečiai pratrūko: „Kur teisybė?“

Buvęs žalgirietis nepasidavė provokacijoms: neįsivaizduoja savęs priešininkų komandos gretose

Kauniečius nustebino naujieji atliekų konteineriai: „Gal žinote, kaip tai suprasti?“

Seimas ėmėsi „naminukės“ legalizavimo: atsirado prieštaraujančių

Kaip Jonines švenčia žinomi kauniečiai Jonai?

Kauno stadiono statybos sustabdyti nepavyko: darbai gali dar pabrangti

Kaunui svarbaus įvykio dieną svarstoma viešuoju transportu vežti nemokamai

Prie įvažiavimo į vakarinį aplinkkelį nuo kelio nuvažiavo ir apvirto „BMW“