Portale „Kas vyksta Kaune“ – iš Belgrado sugrįžusių žalgiriečių sutiktuvių tiesioginė transliacija

Kas vyksta Kaune nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Nors penktadienį Eurolygos finalo ketverto pusfinalyje varžovams iš Turkijos nusileidęs Kauno „Žalgiris“ sekmadienį dar turės galimybę fanams dovanoti paskutinę pergalę, jau galvojama apie žalgiriečių sutikimą Kaune. O „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai galės būti su „Žalgirio“ krepšininkais nuo pat jų lėktuvo nusileidimo.

Penktadienį daug klydusiems, tačiau visas jėgas atidavusiems žalgiriečiams nepavyko įveikti Stambulo „Fenerbahce“ barjero ir patekti į išsvajotą Eurolygos finalą.

Šiemet Europos krepšinio arenoje su Šarūnu Jasikevičiumi priešaky stebuklą sukūrusi Kauno komanda sekmadienį stos į ne ką mažiau nuožmią kovą dėl trečios vietos. Priešininkas principinis – Maskvos CSKA.

Neabejotinai visų krepšinio aistruolių širdys tą vakarą bus su „Žalgirio“ žaidėjais, tačiau kad ir kaip pasibaigtų paskutinės žaliai baltų rungtynės elitinėje Europos lygoje, jiems pirmadienį ruošiamas šiltas sutikimas Kaune.

Tarp keturių stipriausių Senojo Žemyno ekipų įsitaisiusi visos Lietuvos komanda nusipelnė būti pasveikinta kaip nugalėtoja, o „Kas vyksta Kaune“ skaitytojams suteiks išskirtinę galimybę su krepšininkais būti nuo pat tos akimirkos, kai „Žalgirio“ lėktuvo ratai palies tūpimo taką.

Planuojama, kad tiesioginė sutikimo vaizdo transliacija iš Kauno oro uosto prasidės po 17 val. „Kas vyksta Kaune“ kameros tuomet kelsis į žalgiriečių autobusą ir lydės juos iki pat Senamiesčio. Planuojama, kad pagrindinė sutikimo šventė prieš 18 val. prasidės Rotušės aikštėje – portalo skaitytojai galės stebėti ir ją.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauniečiai kurs programinę įrangą Jungtinės Karalystės vaikų ligoninei: jaučia emocinį krūvį

Kalniečių parko atidarymo proga – nemokamas filmo „100 metų kartu“ seansas

Su 16-mete Kaune pramogavęs turtuolis A. Perezas JAV sėdo už grotų

Į telefonus įlindusiems pėstiesiems ir beatodairiškiems vairuotojams ruošia apynasrį

Nužudymu kaltinamam M. Mažeikai-Asilui sušvelninta kardomoji priemonė

Skirtingi mastai: „Sūduva“ uždirbo daugiau premijų nei „Žalgirio“ krepšininkai

Policija vis dar aiškinasi, kas sužalojo „BMW“ sėdinčios mergaitės koją

Kaune kapitališkai sutvarkytos gatvės vėl išraustos

Reikalinga kauniečių pagalba: ieškomas žmogus už gėrimus nesumokėjo 9,4 tūkst.

Ramučių gyventojai nebeištvėrė: reikalauja griebtis veiksmų nedelsiant arba užsidaryti visai