Kamuoliai skrodė tinklelius ir sutemus: praūžė tradicinis gatvės kultūros festivalis (foto)

G. Lažausko nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Visą penktadienį prekybos miestelyje „Urmas“ bumbsėjo kamuoliai ir zujo gatvės kultūros propaguotojai bei mėgėjai. Kaip ir dera, į gilią naktį nusitęsęs „Naktinis Krepšinis 2018“ pasiūlė puokštę atrakcijų: nuo krepšinio turnyrų iki hip hopo atlikėjų ir gatvės šokėjų pasirodymų.

Norint suteikti galimybę pažaisti kuo platesniam krepšininkų ratui, 3 prieš 3 gatvės krepšinio varžybos buvo perskirtos į dvi dalis. Pirmojoje, nuo 12 iki 17 val., kamuolį į rankas ėmė 12-17 metų amžiaus žaidėjai, o antrojoje, nuo 18 val. iki gilios nakties – 18-26 metų amžiaus krepšininkai.

Kol oranžinio sviedinio entuziastai grūmėsi po krepšiais, specialiai įrengtame parke vyko riedlenčių ir BMX dviračių varžybos, o kiek tolėliau – gatvės šokių turnyras. Tiesa, būtent temstant „Naktinis Krepšinis“ sužibėjo visomis spalvomis – neišblaškė dalyvių ir publikos nė pasirodęs lietus.

„Žalgirio“ fanai galėjo tiesiogiai stebėti Eurolygos finalo ketverto pusfinalio kovą su Stambulo „Fenerbahce“, o vėliau sceną užėmė žinomi Lietuvos hip hopo atlikėjai.

Vieni po kitų mikrofonus į rankas ėmė ir repo rimus liejo Kuoga ir Wite Katt, YBDY ir Tyfaz, „8 Kambarys“, Erkė, Micro One, „Despotin Fam“, „Tie Geresni“, „Flying Saucer Gang“, „Tavo tėvas“ ir Krapshtukas. Vakarėlis čia užsitęsė iki vėlumos – jam besibaigiant, pasistengus rytuose gal net buvo galima įžvelgti brėkštant aušrą.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad praėjusią savaitę kažkas sugalvojo išradingai pareklamuoti „Naktinį Krepšinį“ išstatęs Kauno gatvėse ženklus su atlikėjų pavadinimais ir renginio šūkiais.

Renginį organizuojanti KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto studentų atstovybė teigė, kad akcijos griebėsi ne jos žmonės, o Kauno miesto savivaldybė suskubo pašalinti ženklus.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kalniečių parko atidarymo proga – nemokamas filmo „100 metų kartu“ seansas

Su 16-mete Kaune pramogavęs turtuolis A. Perezas JAV sėdo už grotų

Į telefonus įlindusiems pėstiesiems ir beatodairiškiems vairuotojams ruošia apynasrį

Nužudymu kaltinamam M. Mažeikai-Asilui sušvelninta kardomoji priemonė

Skirtingi mastai: „Sūduva“ uždirbo daugiau premijų nei „Žalgirio“ krepšininkai

Policija vis dar aiškinasi, kas sužalojo „BMW“ sėdinčios mergaitės koją

Kaune kapitališkai sutvarkytos gatvės vėl išraustos

Reikalinga kauniečių pagalba: ieškomas žmogus už gėrimus nesumokėjo 9,4 tūkst.

Ramučių gyventojai nebeištvėrė: reikalauja griebtis veiksmų nedelsiant arba užsidaryti visai

Tartasi dėl automagistralės rekonstrukcijos ties Kaunu