Už automobilių statymą Kaune šį savaitgalį mokėti nereikės (papildyta)

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaunas gimtadienį švęs su trenksmu – džiugins ne tik renginių gausa, bet ir galimybe vairuotojams mieste statytis automobilius nemokamai visą savaitgalį – nuo šiandien, penktadienio ryto, iki sekmadienio vakaro.

Pasak Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjo Pauliaus Kero, tarybos sprendimu numatyta, kad Kaune rinkliava už automobilio stovėjimą gegužės 18-20 dienomis nebus renkama.

„Kauno miesto šventės arba „Hanza dienų“ metu už automobilio stovėjimą mokėti nereikia. Tačiau rekomenduojame į renginius važiuoti viešuoju transportu ar dviračiais, nes miesto centre visi norintys automobiliai tikrai netilps“, – komentavo Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjas.

Primename, kad „Hanza dienomis“, po renginių, planuojami papildomi viešojo transporto maršrutai. Tad alternatyvų, kuo pakeisti automobilius šį savaitgalį tikrai yra.

Papildyta: Kauniečiai sako, jog informacija apie nemokamą automobilių statymą juos pasiekė per vėlai. Tą esą geriausiai padaryti pradžioje, o ne pabaigoje savaitės. Taip pat kai kurie vairuotojai praneša penktadienio rytą susidūrę su problema, kai parkomatai vis tiek priėmė pinigus už automobilio stovėjimą.

Apie pastaruosius nesklandumus patvirtino ir Všį „Automobilių stovėjimo aikštelės“ direktorius Justas Limanauskas. „Trikdžių buvo penktadienio rytą. Todėl nuo 7 val., darbavomės, kad jų nepasitaikytų, klaidą sutvarkėme“, – sakė jis.

 

30 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Popiežiaus vizito metu Kauno senamiesčio gyventojams - jokių išimčių

Kauno verslininkai mikliai pasinaudojo popiežiaus vardu

Susidūrus sunkvežimiui su troleibusu, vienoje pagrindinių Kauno sankryžų stoja eismas

Kur popiežiaus Pranciškaus viešnagės Kaune metu bus V. Matijošaitis?

Policija ieško Kaune dingusio vienuolikmečio

Biudžeto pristatyme „Ryto“ atstovai mėtė akmenis į „Žalgirio“ ir Kauno savivaldybės daržą

Stebėkite 8 valandų portalo „Kas vyksta Kaune“ tiesioginę transliaciją „Kaunas pasitinka Popiežių“

Susitikimo su popiežiumi dieną oras Kaune nedžiugins

Kauno įmonei nepasisekė - dėl nesąžiningos konkurencijos nutrauktas kelio darbų konkursas

Kauno pilies žiedu pasileido lėkti žirgai