Kaunietė tapo žiauraus įvykio liudininke: visi tik stovėjo ir žiūrėjo (papildyta)

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Socialiniame tinkle pasklido informacija apie trečiadienio pavakarę nutikusį incidentą. Kaunietė pasakoja mačiusi, kaip ant Panemunės tilto didelis šuo užpuolė moterį su mažu vaiku – vežimėlis, kuriame gulėjo kūdikis, nuvirto.

Kaip „Facebook“ grupėje „Radau, pamečiau, dingo, pavogė – Kas vyksta Kaune“ teigia moteris, apie 17.30 val. ant Panemunės tilto didelis palaidas šuo užpuolė mamos su kūdikiu vedžiotą mažą, pririštą šunį. Dėl to vežimukas su visu vaiku virto ant šono.

„Mamyte, jeigu kas nutiko vaikeliui, susisiekite – mačiau, kuriuo automobiliu jie išvyko ir žinau jų valstybinius numerius“, – incidento aukomis tapusiems žmonėms pagalbos ranką tiesė kaunietė.

Ji svarstė, kad ant cementinės dangos kritusiam kūdikiui net menkas galvos sutrenkimas gali atnešti baisių pasekmių ir įvykio nederėtų nuleisti tylomis.

Moteris pasibaisėjo ir aplinkinių reakcija į nelaimę – anot jos, žmonių buvo daug, bet nė vienas mamytei nepadėjo: nei pakėlė vežimą su vaiku, nei atskyrė šunų, kad nesužalotų vaiko dar labiau.

„Tik stovėjote ir žiūrėjote, kol mama rinko vežimą su vaiku nuo asfalto“, – pamokymą išmatas nurodančiu žodžiu, ne pačiu tinkamiausiu žiniasklaidai, baigė įtūžusi įvykio liudininkė.

Tuo tarpu internetinės diskusijos dalyviai, atsižvelgiant į tai, kad žinomi šuns savininkų automobilio registracijos numeriai, rekomendavo tuoj pat pranešti policijai tiesiogiai arba per epolicija.lt.

„Kas vyksta Kaune“ laukia informacijos iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK), ar toks įvykis registruotas.

Papildyta

Kauno apskrities VPK Komunikacijos poskyrio vyresnio specialistė Justina Kazragytė portalo žurnalistams pranešė, kad peržvelgus įvykių suvestine nuo vakar 15 val. iki šiandien rytoj, toks incidentas jose nefigūruoja.

Anot jos, galimas daiktas, kad pareiškimas dar neužregistruotas, jeigu buvo pateiktas per epolicija.lt sistemą, tačiau labiausiai tikėtina, kad dėl šuns išpuolio į policiją tiesiog niekas nesikreipė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

99 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Žalgiriečiai kitu kampu: išrinko daugiausiai valgantį ir geriausią boksininką

Linksmybės Daktarų irštvoje: sumušta Džordana, Valinsko šou ir šūviai vietoj fejerverkų

F2 lenktynėse kaunietis E. Riabko startuos 4-tas: pirmų posūkių metu tikisi aplenkti varžovus

Automobilių stovėjimo aikštele džiaugėsi neilgai: ar kameros užfiksavo šį vandalizmo aktą?

Vanduo buteliuose: į ką atkreipti dėmesį?

Keistas elgesys kauniečiams sukėlė įtarimų: atvira vagystė viduryje baltos dienos?

Kaune sustabdytas milijoninės vertės šiukšliavežių pirkimas

R. Meilutytė savo stipriausioje rungtyje užėmė antrą vietą

Praneša skaitytojai: „Gal trūko tik akimirkos ir tektų nešti gedulo gėles“

Avarija Vilijampolėje: po susidūrimo ant stogo vertėsi automobilis