„Kauno Hanzos dienose“ šalia viduramžių riterių – naktinė diskoteka

Asociatyvi / A. Aleksandravičiaus nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Tradicinėse „Kauno Hanzos dienose“ šį savaitgalį ne tik knibždės viduramžišką miesto praeitį menantys riteriai, šurmuliuos tradicinių amatų dirbtuvės, skambės senoji muzika, bet sklis ir mūsų dienų garsai. Vienu pagrindinių šventės numerių pristatomas pultų senjoras DJ Sash! iš Vokietijos.

Po DJ Sash! vardu studijoje dirba 1995 m. susibūrusi trijų žmonių komanda – Sascha Lappessen, Ralf Kappmeier ir Thomas „Alisson“ Lüdke. Į Kauną atvyks projektui vadovaujantis ir jo prekiniu veidu esantis S. Lappessen.

Populiariąją elektroniką sukančio disko žokėjaus žvaigždė Europoje ryškiausiai švytėjo paskutinio praėjusio amžiaus dešimtmečio pabaigoje. Iš šešių studijinių albumų, pirmų dviejų – 1997 m. išleisto „It’s My Life“ ir 1998 m. pasirodžiusio „Life Goes On“ – Jungtinėje Karalystėje buvo parduota tiek, kad jie atitinkamai tapo platininiu ir auksiniu.

Bene didžiausios sėkmės susilaukė ir ankstyvieji DJ Sash! singlai – ko gero, į brandžią jaunystę įžengusiai Lietuvos publikai gerai žinomi „Encore Une Fois“, „Ecuador“, „Stay“ ir „La Primavera“. Įvairių Senojo Žemyno šalių geriausiai parduodamų įrašų sąrašuose figūravo ir 2000 m. išleisti „Adelante“ bei „Just Around the Hill“.

Vėliau statistinio Europos klubinėtojo poreikiai keitėsi ir intensyviais Eurodance takeliais užvaldyti publiką buvo vis sudėtingiau. Tuo tarpu transo ir techno elementai nebuvo pakankamai ryškūs, kad suteiktų DJ Sash! muzikai laikui atsparesnės elektronikos skonį, pasotinantį jaunąjį klubo lankytoją.

Tačiau dėl to vokiečiai nesustojo ir iki šiol rengia pasirodymus bei randa 90-ųjų nostalgijos ištroškusį klausytoją. Į netolimą praeitį didžėjus šeštadienį nukels ir kauniečius – tiesa, viduramžių ši praeitis nesieks.

Lazerių ir šviesų šou lydimą diskoteką gegužės 19 d., 21 val., pradės gyvų būgnų, trimito ir didžėjaus trio iš Latvijos „3Live Project“, o vėliau elektronikos temą vystys DJ Sash!.

Šių metų „Kauno Hanzos dienose“ bus ir daugiau gimtadienį švenčiančiam miestui, galimas daiktas, tinkančių, bet viduramžių pirkliams neregėtų pramogų: penktadienio naktį toje pačioje Rotušės aikštėje šokdins DJ Justin Xara, pasirodys kiek šiuolaikiškesnei pop elektronikai atstovaujančios Kaia ir Beatrich, o vėliau – minėti „3Live Project“.

Tiek penktadienį, tiek šeštadienį naktinio veiksmo netrūks ir kitur – iki pat vidurnakčio Vilniaus gatvės akmenis bei pultą gerbiančių kauniečių kojas kilnos „grynajai“ elektronikai šiek tiek artimesnio „Mixlab“ susivienijimo didžėjai.

Beje, nors gyvo garso grupių ant „Hanzos dienų“ scenos yra lipę kuo įvairiausių (bus jų ir šiemet), 2015 ir 2016 m. grandiozinių renginių diskotekų mėgėjams dar nebuvo. Praėjusių metų šventė „išsišoko“ pačiame Vilniaus gatvės viduryje iškelta platforma, nuo kurios iki pat 3 val. nakties Senamiesčio gyventojų langus drebino „Zip FM“ didžėjų šokiai.

Daugiau informacijos apie gegužės 18-20 d. vyksiančių „Kauno Hanzos dienų“ programą galite rasti čia ir čia.

23 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Žalgiriečiai kitu kampu: išrinko daugiausiai valgantį ir geriausią boksininką

Linksmybės Daktarų irštvoje: sumušta Džordana, Valinsko šou ir šūviai vietoj fejerverkų

F2 lenktynėse kaunietis E. Riabko startuos 4-tas: pirmų posūkių metu tikisi aplenkti varžovus

Automobilių stovėjimo aikštele džiaugėsi neilgai: ar kameros užfiksavo šį vandalizmo aktą?

Vanduo buteliuose: į ką atkreipti dėmesį?

Keistas elgesys kauniečiams sukėlė įtarimų: atvira vagystė viduryje baltos dienos?

Kaune sustabdytas milijoninės vertės šiukšliavežių pirkimas

R. Meilutytė savo stipriausioje rungtyje užėmė antrą vietą

Praneša skaitytojai: „Gal trūko tik akimirkos ir tektų nešti gedulo gėles“

Avarija Vilijampolėje: po susidūrimo ant stogo vertėsi automobilis