Kauniečių pamėgti Lampėdžiai: kiek teks sumokėti už automobilio stovėjimą?

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Atšilus orams daugelis kauniečių sėda į automobilius ir traukia prie vandens telkinių. Viena iš pamėgtų vietų – Lampėdžiai. Lankytojų srautai čia – nemenki. Tad pagrindinis vairuotojų rūpestis, kur atvykus į Lampėdžių kempingą pastatyti automobilį ir kiek teks sumokėti?

Kiekvienais metais prasidėjus Lampėdžių kempingo sezonui, automobilių stovėjimo aikštelė, esanti Raudondvario plente 161 A, – apmokestinama. Šie metai – taip pat ne išimtis. Apsilankę čia laikotarpiu nuo gegužės 1 iki rugsėjo paskutinės dienos vairuotojai už automobilio statymą turės susimokėti 2 eurus (aut. past. pernai paslauga kainavo 1,5 euro).

„Šie 2 eurai yra simbolinis ekologinis įvažiavimo į teritoriją ir priežiūros mokestis nepriklausomai nuo to, kiek laiko užtrunkama. Mes neskaičiuojame valandų. Jei atvažiuojama 10 val. ryto ir išvažiuojama 22 val. vakaro – už visą šį laiką sumokami tik 2 eurai. Įvažiavus į Lampėdžių kempingo teritoriją, užkarda pakyla, susimokėjus gaunamas žetonas, kurį išvažiuojant iš teritorijos reikia įmesti į užkardą“, – sakė kempingą su papludimiu iš Kauno miesto savivaldybės besinuomojanti bendrovės „Turto centras“ direktorė Jurgita Žabaliūnienė.

Lampėdžių kempingo aikštelėje telpa 100 automobilių. Taip pat yra kelios vietos skirtos ir neįgaliųjų transportui.

„Kai oras lepina šiluma, kempingo aikštelė maksimaliai užsipildo automobiliais jau apie 11 val. ryto. Tie vairuotojai, kurie neberanda vietos savo transportui čia, važiuoja į kitame ežero krante įsikūrusią aikštelę arba stato gatvėje, nors tai – draudžiama“, – kalbėjo pašnekovė.

Kaip jau minėta, automobilio stovėjimo laikas čia nėra kontroliuojamas. Tačiau, nepaisant to, esą vairuotojai elgiasi išties atsakingai – automobilių be priežiūros nepalieka. Tokių dažniau pasitaiko pakelėse, o ne Lampėdžių kempingo aikštelėje.

 

31 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Žalgiriečiai kitu kampu: išrinko daugiausiai valgantį ir geriausią boksininką

Linksmybės Daktarų irštvoje: sumušta Džordana, Valinsko šou ir šūviai vietoj fejerverkų

F2 lenktynėse kaunietis E. Riabko startuos 4-tas: pirmų posūkių metu tikisi aplenkti varžovus

Automobilių stovėjimo aikštele džiaugėsi neilgai: ar kameros užfiksavo šį vandalizmo aktą?

Vanduo buteliuose: į ką atkreipti dėmesį?

Keistas elgesys kauniečiams sukėlė įtarimų: atvira vagystė viduryje baltos dienos?

Kaune sustabdytas milijoninės vertės šiukšliavežių pirkimas

R. Meilutytė savo stipriausioje rungtyje užėmė antrą vietą

Praneša skaitytojai: „Gal trūko tik akimirkos ir tektų nešti gedulo gėles“

Avarija Vilijampolėje: po susidūrimo ant stogo vertėsi automobilis