Kiek kainuoja pigiausia nakvynė Kaune?

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Atvykus pasisvečiuoti į Kauną savaitgaliui ar gyvenant šiek tiek toliau nuo miesto ribų, o gal užtrukus ilgiau nei manyta, itin aktualus klausimas – nakvynė. Už kokią sumą ir kur Kaune galima pigiausiai pernakvoti šį savaitgalį?

Kaip vienas iš pigiausių nakvynės variantų, kurį galima rasti svetainėje „AirBnb.com“ šiam savaitgaliui (nakvynė iš šeštadienio į sekmadienį), kainuoja 15 eurų.

„Sports hostel“ / Ekrano vaizdo fiksavimas nuotr.

Siūloma apsistoti svečių namuose „Sports hostel“. Čia atvykus reikia dalintis kambarį su kitais žmonėmis, į kainą įskaičiuoti pusryčiai. „Sports hostel“ stūkso Kauno centre, netoli autobusų stoties. Kambariai įsikūrę antrame aukšte. Juose galima rasti dviaukštes, minimalaus dizaino lovas – iš viso 20 (keturviečiame, šešiaviečiame ir dešimtviečiame kambaryje).

Patalpose yra bendro naudojimo virtuvė, dušas, tualetas, balkonai. Taip pat bendroji erdvė su televizoriumi,  spintelės, plaukų džiovintuvas, skalbimo mašina ir drabužių džiovyklė.

Tuo tarpu svetainėje „Booking.com“ galima rasti dar pigesnę alternatyvą nei pastaroji. Nakvynė iš gegužės 12 į 13 d. svečių namuose „R hostel“, įsikūrusiuose už 1,2 km nuo Kauno geležinkelio stoties, apsistojant dvylikos lovų kambaryje asmeniui kainuoja 9,90 euro.

„R hostel“ / Ekrano vaizdo fiksavimas nuotr.

Ant pastato stogo įrengta terasa, yra poilsio salonas bei galimybė pažaisti stalo futbolą, leidžiama nemokamai naudotis bevieliu internetu. O išėjus pasižvalgyti jau minėtoje terasoje, atsiveria nuostabūs vaizdai į Įgūlos bažnyčią (Soborą).

11 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Šilainiuose avariją sukėlusiam girtam vairuotojui drąsos netrūko: prie vairo be teisių

Tarnybų sujudimas Eiguliuose: daugiabutyje įsiplieskė gaisras

Naujoji „Mazda 6” - jau Kauno gatvėse

Artėja istorinis Šventojo Tėvo vizito Kaune savaitgalis, bet vyks ir kitų renginių (apžvalga)

Automobilis partrenkė į kelią išbėgusią mažametę: mergaitė perduota medikams

Pradinukams nemokamos kultūros paslaugos: įvardyta metinė suma

Laukiantiems Popiežiaus Kaune - per naktį atvira bažnyčia

Portale „Kas vyksta Kaune“ - istorinio popiežiaus vizito Kaune transliacija

Brutaliu apiplėšimu kaltinamų kauniečių laukia teismo suolas

Maitinimo įstaigų Kauną lankant popiežiui laukia iššūkis