Darbai įsibėgėja – Laisvės alėja meta senąjį apdarą (foto)

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vienos pagrindinių Kauno miesto gatvių rekonstrukcija įsibėgėja – Laisvės alėja ties savivaldybės pastatu atsisveikina su senuoju grindiniu. Atkarpoje nuo I. Kanto iki Maironio gatvės darbai virs iki 2018-ųjų pabaigos.

Šiuo metu sovietmetį menančios betoninės plytelės ardomos vidurinėje alėjos dalyje nuo Kauno centrinio pašto iki Kauno miesto savivaldybės pastato. Šiame ruože pėstieji gali praeiti tik gatvės kraštais, centras užtvertas.

Vienintelis „praeivis“, kuriam leidžiama žygiuoti smėlėtu Laisvės alėjos pagrindu – Kauno burmistras Jonas Vileišis, atskirtas įspėjamaisiais ženklais ir „Stop“ juosta, kad darbininkai nesutrukdytų svarbaus veikėjo rimties.

Išardžius grindinį, bus tvarkomos požeminės gatvės komunikacijos, tiesiamas naujas pagrindas, klojamos granito plokštės ir įrengiami mažosios architektūros objektai.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad tuo pačiu metu darbai vyksta ir alėjos atkarpoje tarp S. Daukanto ir A. Mickevičiaus gatvių. Taip „Kauno tiltai“ ir „Autokausta“ rekonstrukciją užbaigs anksčiau. Vasaros viduryje ir rudens pradžioje darbininkai imsis likusių dviejų atkarpų, kurias sutvarkyti planuojama iki 2019-ųjų lapkričio.

Antrojo Laisvės alėjos rekonstrukcijos etapo architektūriniai sprendimai bus tokie patys, kaip jau atnaujintos dalies. Galima paminėti, kad nemažų permainų sulauks alėjos fontanas, taip pat bus prikeltas skverelis priešais Kauno savivaldybę, o Kauno valstybinio muzikinio teatro sodelio darbininkai kol kas nelies. Šiai erdvei ir S. Daukanto gatvei ruošiami atskiri rekonstrukcijos projektai.

7 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pirmadienio vakarą - iškilmingos žalgiriečių sutiktuvės (tiesioginė transliacija portale „Kas vyksta Kaune“)

Š. Jasikevičius: dabar visa Europa žino, kad „Žalgiris“ - aukščiausias lygis

Infarkto vertas mūšis: Kauno „Žalgiris“ paskutinėse Eurolygos rungtynėse nukovė principinius varžovus ir iškovojo bronzą!

Prieš lemiamą mačą su „Žalgirio“ krepšininkais susitiko D. Grybauskaitė

Skaitytojai piktinasi: dėl masinės šventės greitoji negalėjo pasiekti nukentėjusiojo

Kauniečiai šėlo naktinėje „viduramžių“ diskotekoje su DJ Sash! (foto)

Šiurpi naktis kelyje: neįgaliojo vežimėlyje partrenktas vyras atvežtas į Kauną

Santaką nutvieskė degančios skulptūros ir šventinis fejerverkas (foto)

Nuo sekmadienio - naujovės „Regitroje“ ir techninėje apžiūroje: kas laukia automobilių savininkų

Viduramžių šventė Kaune tęsiasi (sekmadienio renginių programa)