Pasipiktinęs kaunietis: pasivaikščiojimas mažametei baigėsi skubios pagalbos skyriuje

Sakitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalą „Kas vyksta Kaune“ pasiekė skaitytojo laiškas, kuriame jis dalijasi istorija apie nelaimingai pasibaigusį pasivaikščiojimą senamiestyje. Tiesa, labiau negu visa nemaloni situacija, vyrą nustebino Kauno savivaldybės atstovų reakcija.

Skaitytojas antradienio popietę nusprendė su šeima pasivaikščioti po Kauno senamiestį. Tačiau jo mažametei dukrai užkliuvus už išsikišusios grindinio trinkelės ir stipriai susimušus koją, teko vykti į Kauno klinikų skubios pagalbos skyrių.

Ten neilgai laukęs kaunietis išgirdo diagnozę – koja ne tik sumušta – mergaitei patempti čiurnos raiščiai. Situacija itin papiktino skaitytoją – juk senamiestyje, Vilniaus gatve kasdien praeina tūkstančiai žmonių, susižeisti gali ne vienas, o ką jau kalbėti apie mažus vaikus, kurie yra šiek tiek mažiau pastabūs už suaugusius. O iškilusių trinkelių gatvės grindinyje – ne viena.

Vyras nusprendė susisiekti ir su Kauno miesto savivaldybe – pasirinko greičiausią komunikacijos būdą ir nusiuntė žinutę, apibūdinančią situaciją, savivaldybės „Facebook“ paskyrai. Atsakymo kaunietis sulaukė greitai, tačiau tikrai ne tokio, kokio tikėjosi.

„Susisieksime su miesto tvarkymo skyrium, jie gal ras sprendimą. Bet šiuo metu, dėl prasidėjusio terasų sezono Vilniaus gatvėje tai padaryti nebus lengva“, – rašoma žinutėje.

Vilniaus gatvės grindinio problema Kaune – jau įsisenėjusi. Gyventojai skundžiasi jau kelerius metus, kaskart atsiranda susižalojusių, tačiau problemos sprendimas būna labai trumpalaikis – sutvarkius vienas vietas, trinkelės išlenda kitose. Daugiau apie problemą skaitykite čia.

233 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Šilainiuose avariją sukėlusiam girtam vairuotojui drąsos netrūko: prie vairo be teisių

Tarnybų sujudimas Eiguliuose: daugiabutyje įsiplieskė gaisras

Naujoji „Mazda 6” - jau Kauno gatvėse

Artėja istorinis Šventojo Tėvo vizito Kaune savaitgalis, bet vyks ir kitų renginių (apžvalga)

Automobilis partrenkė į kelią išbėgusią mažametę: mergaitė perduota medikams

Pradinukams nemokamos kultūros paslaugos: įvardyta metinė suma

Laukiantiems Popiežiaus Kaune - per naktį atvira bažnyčia

Portale „Kas vyksta Kaune“ - istorinio popiežiaus vizito Kaune transliacija

Brutaliu apiplėšimu kaltinamų kauniečių laukia teismo suolas

Maitinimo įstaigų Kauną lankant popiežiui laukia iššūkis