Dar daugiau naujų pamėgtų autobusų

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Daugiau naujų autobusų, daugiau naujų miestų ir krypčių. Taip šį pavasarį pasitinka „Kautra plius” paslauga. Jau tris metus keleiviai gali keliauti aukščiausios klasės tarpmiestiniais autobusais, su daugybe pramogų jose. Pradėjusi darbą su penkiais „Kautra plius” autobusais šiemet keleivių pervežimo įmonė „Kautra” įsigijo jau aštuonioliktąjį tokį autobusą.

Naujuose vokiečių gamintojų „Setra” autobusuose keleiviai gali naudotis nemokamu 4G internetu, media centru, elektros lizdais, vežtis nemokamai dviračius.

„Keleiviai pamėgo ir naujus autobusus, ir paslaugas teikiamas juose. Visiems patinka keliauti komfortabiliai – autobuse sėdi patogiai, žiūri nemokamai filmą, naršai internete nemokamai”, – kalbėjo „Kautros” marketingo grupės vadovas Mindaugas Sakalauskas pridurdamas, kad keleiviai ypatingai pamėgo elektros lizdus, esančius autobusuose prie sėdynių.

„Kautra plius” autobusais keleiviai gali vykti visoje Lietuvoje. Nauji papildomi autobusai leis patogiau kauniečiams pasiekti Marijampolę bei N.Akmenę bei padažnins susisiekimą Druskininkų – Šiaulių kryptyje.

Pamėgo nemokamas pramogas autobuse

Šiuo metu Lietuvos keliais važinėja aštuoniolika “Kautra plius” autobusų, kuriuose įrengti “media centrai” – galimybė nemokamai kelionės metu savo įrenginyje žiūrėti filmus, klausytis muzikos.

„Natūralu, kad keliaujant norisi atsipalaiduoti, pailsėti. Dėl to dauguma keleivių „media centre“ renkasi pramoginius, veiksmo filmus. Kaip visad žvaigždės labiausiai pritraukia dėmesį. Pavyzdžiui praeitą mėnesį žiūrimiausi filmai buvo su Bradu Pitu ir V. Dieseliu, S. Stalone”, – kalbėjo M. Sakalauskas.

Autobusuose jaunieji keleiviai taip pat gali rasti jiems skirtų animacinių filmukų. Anot pašnekovo tai itin palengvina tėvų su mažais vaikais ilgesnes keliones. Įdomus faktas – ilgesnėse kelionėse keleiviai labiau mėgsta žiūrėti komedijas.

„Pastebime tendenciją, kad ilgiau keliaudami keleiviai žiūri daugiau linksmo pobūdžio filmus, o trumpesnėse kelionėse, pvz. VilniusKaunas, keleiviai „media centre” daugiau klausosi muzikinių albumų”, – pasakojo vežėjų atstovas.

Keleiviai vykdami „Kautra plius” autobusais gali savo įrenginyje žiūrėti virš 20 filmų bei 50 muzikinių albumų. Populiariausia muzikos grupė „media centre”, kurios buvo klausoma keliaujant autobusais Lietuvoje praeitais metais – grupė SEL. Jos albumas “Sel-fi” artimiausius atlikėjus lenkė trečdaliu.

Pasak pašnekovo įtakos muzikos pasirinkimui turi ir metų laikai bei oro temperatūra.

„Pastebime, kad klausomos muzikos žanrų populiarumas autobusuose keičiasi ir pagal metų laikus – vasarą keleiviai daugiau klauso pop ir house muzikos. Šaltesniu metų laiku mėgstama lėtesnė, muzika”, – kalbėjo “Kautros” atstovas.

Patogu tiek dviratininkams, tiek vairuotojams

„Kautra plius“ autobusai šiltuoju metų laiku turi dviračių laikiklius, kuriais nemokamai veža dviračius visoje Lietuvoje.

„Kauniečiai pamėgo šią paslaugą ir savaitgaliais mielai keliauja po visą šalį, norėdami aktyviai praliesti laisvalaikį. Ar tai būtų kelionė į Druskininkus ar trumpa savaitgalio išvyka į pajūrį. Šiemet atšilus orams, jaučiame ankstyvą dviratininkų suaktyvėjjimą“, – minėjo M. Sakalauskas.

Keliaujantiems ne dviračiais, o automobiliais vežėjai taip pat turi pasiūlymą. Daugiau nei mėnesį laiko Kauno autobusų stotyje veikiančią „Parkuok ir važiuok“ paslaugą.

„Džiaugiamės pirmais rezultatais ir besipildančia požemine automobilių parkavimo aikštele. Matom, kad kauniečiams patogu sujungti keliones nuosavu automobiliu ir autobusu. Tikiuosi daugiau „Kautra plius“ autobusų ir maršrutų pritrauks į stotį dar daugiau miestiečių“, – kalbėjo vežėjų atstovas.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Š. Jasikevičius: dabar visa Europa žino, kad „Žalgiris“ - aukščiausias lygis

Infarkto vertas mūšis: Kauno „Žalgiris“ paskutinėse Eurolygos rungtynėse nukovė principinius varžovus

Prieš lemiamą mačą su „Žalgirio“ krepšininkais susitiko D. Grybauskaitė

Skaitytojai piktinasi: dėl masinės šventės greitoji negalėjo pasiekti nukentėjusiojo

Kauniečiai šėlo naktinėje „viduramžių“ diskotekoje su DJ Sash! (foto)

Šiurpi naktis kelyje: neįgaliojo vežimėlyje partrenktas vyras atvežtas į Kauną

Santaką nutvieskė degančios skulptūros ir šventinis fejerverkas (foto)

Nuo sekmadienio - naujovės „Regitroje“ ir techninėje apžiūroje: kas laukia automobilių savininkų

Viduramžių šventė Kaune tęsiasi (sekmadienio renginių programa)

Konfliktas Kauno rajone: girtas vyras švaistėsi peiliu