Šaiposi studentai: universitetas „skatina“ dirbti pagal kvalifikaciją

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio popietę portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė studentės laiškas. Mergina teigia, jog ją prajuokino universitete rastas skelbimas. „Aš suprantu, jog sezoninis darbas yra gera praktika, bet tokie skelbimai universitetuose atrodo juokingai“.

Darbo skelbimą mergina pastebėjo Gedimino g. 44 įsikūrusiame Vytauto Didžiojo universiteto fakultete. Antrame aukšte, prie skelbimų apie renginius ir veiklas studentams, kabo ir šis darbo skelbimas. Kreipiamasi į studentus ir absolventus – jiems siūlomas darbas vasaros sezonu sandėliuose, ūkiuose.

„Asmeniškai aš čia įžvelgiu komiškumą, mat nuolat iš dėstytojų girdime, kaip pabaigę studijas turėtume dirbti ir kurti ateitį Lietuvoje, gilinti žinias apie savo specialybę. Ir tada universitete kabo skelbimai apie „labai kvalifikuotus“ darbus Norvegijoje, Jungtinėje Karalystėje, Olandijoje ir panašiai… Aš beveik galėčiau pateisinti šį skelbimą, jeigu jis kabėtų Aleksandro Stulginskio universitete, bent jau kažkiek arčiau specialybės“, – laiške dėsto kaunietė.

Šis skelbimas užkliuvo ir žurnalistui Ryčiui Zemkauskui, dėstančiam minėtame universitete. „Kažin, baigusiems studijas diplomo nuorašą prašys pateikt?“ – prie nuotraukos, kurioje užfiksuotas skelbimas, prirašęs publicistas.

Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kaune vykstančius įvykius, rašykite spec. formos „Pranešti naujieną“ pagalba arba per Facebook puslapio privačias žinutes.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Šilainiuose avariją sukėlusiam girtam vairuotojui drąsos netrūko: prie vairo be teisių

Tarnybų sujudimas Eiguliuose: daugiabutyje įsiplieskė gaisras

Naujoji „Mazda 6” - jau Kauno gatvėse

Artėja istorinis Šventojo Tėvo vizito Kaune savaitgalis, bet vyks ir kitų renginių (apžvalga)

Automobilis partrenkė į kelią išbėgusią mažametę: mergaitė perduota medikams

Pradinukams nemokamos kultūros paslaugos: įvardyta metinė suma

Laukiantiems Popiežiaus Kaune - per naktį atvira bažnyčia

Portale „Kas vyksta Kaune“ - istorinio popiežiaus vizito Kaune transliacija

Brutaliu apiplėšimu kaltinamų kauniečių laukia teismo suolas

Maitinimo įstaigų Kauną lankant popiežiui laukia iššūkis