Šaiposi studentai: universitetas „skatina“ dirbti pagal kvalifikaciją

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio popietę portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė studentės laiškas. Mergina teigia, jog ją prajuokino universitete rastas skelbimas. „Aš suprantu, jog sezoninis darbas yra gera praktika, bet tokie skelbimai universitetuose atrodo juokingai“.

Darbo skelbimą mergina pastebėjo Gedimino g. 44 įsikūrusiame Vytauto Didžiojo universiteto fakultete. Antrame aukšte, prie skelbimų apie renginius ir veiklas studentams, kabo ir šis darbo skelbimas. Kreipiamasi į studentus ir absolventus – jiems siūlomas darbas vasaros sezonu sandėliuose, ūkiuose.

„Asmeniškai aš čia įžvelgiu komiškumą, mat nuolat iš dėstytojų girdime, kaip pabaigę studijas turėtume dirbti ir kurti ateitį Lietuvoje, gilinti žinias apie savo specialybę. Ir tada universitete kabo skelbimai apie „labai kvalifikuotus“ darbus Norvegijoje, Jungtinėje Karalystėje, Olandijoje ir panašiai… Aš beveik galėčiau pateisinti šį skelbimą, jeigu jis kabėtų Aleksandro Stulginskio universitete, bent jau kažkiek arčiau specialybės“, – laiške dėsto kaunietė.

Šis skelbimas užkliuvo ir žurnalistui Ryčiui Zemkauskui, dėstančiam minėtame universitete. „Kažin, baigusiems studijas diplomo nuorašą prašys pateikt?“ – prie nuotraukos, kurioje užfiksuotas skelbimas, prirašęs publicistas.

Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kaune vykstančius įvykius, rašykite spec. formos „Pranešti naujieną“ pagalba arba per Facebook puslapio privačias žinutes.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Pirmadienio vakarą - iškilmingos žalgiriečių sutiktuvės (tiesioginė transliacija portale „Kas vyksta Kaune“)

Š. Jasikevičius: dabar visa Europa žino, kad „Žalgiris“ - aukščiausias lygis

Infarkto vertas mūšis: Kauno „Žalgiris“ paskutinėse Eurolygos rungtynėse nukovė principinius varžovus ir iškovojo bronzą!

Prieš lemiamą mačą su „Žalgirio“ krepšininkais susitiko D. Grybauskaitė

Skaitytojai piktinasi: dėl masinės šventės greitoji negalėjo pasiekti nukentėjusiojo

Kauniečiai šėlo naktinėje „viduramžių“ diskotekoje su DJ Sash! (foto)

Šiurpi naktis kelyje: neįgaliojo vežimėlyje partrenktas vyras atvežtas į Kauną

Santaką nutvieskė degančios skulptūros ir šventinis fejerverkas (foto)

Nuo sekmadienio - naujovės „Regitroje“ ir techninėje apžiūroje: kas laukia automobilių savininkų

Viduramžių šventė Kaune tęsiasi (sekmadienio renginių programa)