Įžūlumo viršūnė daugiabučių kieme: „susimeistravo“ individualią vietą automobiliui statyti

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo skaitytojai dažnai į redakciją atsiunčia įžūlumo ribas peržengiančių poelgių pavyzdžius. Ar šis taip pat priklauso pastarąjai grupei, belieka nuspręsti vairuotojams. Mat, daugiabučio kieme užfiksuota individuali automobilio statymo vieta, kurią, regis, sau susikonstravo viename iš aplinkinių namų gyvenantis transporto priemonės savininkas.

„Kaimynų išdaigos daugiabučio kieme! Kokią teisę turi gyventojai savavališkai ant vejos įsirengti sau automobilio stovėjimo vietą? Tai, visų pirma, nepagarba kaimynams!“, – sako nuotrauką atsiuntę kauniečiai.

Joje matyti tam tikrame plote, greta daugiabučių, ant išlyginto žemės pagrindo išklotos lauko plytelės, šiek tiek toliau nuo jų šmėžuoja žaliuojanti žolė. Naujai atsiradusi vieta pažymėta ir skiriamuoju stulpeliu.

Atvejų, kai vairuotojai Kaune ima elgtis neįprastai, pasitaiko ne vienas. Portalas „Kas vyksta Kaune“ neseniai rašė apie Baltų prospekte, Šilainiuose, šalia daugiabučių, ant kalno pastatytą automobilį. Tąkart tarp internautų užvirė šmaikštumo nestokojusi diskusija.

Dėkojame skaitytojams, kad su portalu „Kas vyksta Kaune“ dalijatės aktualijomis, kurias pastebite esant mieste. Jei ir Jūs užfiksuosite kokių nors akibrokštų ar kitokio pobūdžio naujienų iš Kauno, atsiųskite turimą informaciją mums el. paštu: kaunas@kasvyksta.lt.

218 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Pirmadienio vakarą - iškilmingos žalgiriečių sutiktuvės (tiesioginė transliacija portale „Kas vyksta Kaune“)

Š. Jasikevičius: dabar visa Europa žino, kad „Žalgiris“ - aukščiausias lygis

Infarkto vertas mūšis: Kauno „Žalgiris“ paskutinėse Eurolygos rungtynėse nukovė principinius varžovus ir iškovojo bronzą!

Prieš lemiamą mačą su „Žalgirio“ krepšininkais susitiko D. Grybauskaitė

Skaitytojai piktinasi: dėl masinės šventės greitoji negalėjo pasiekti nukentėjusiojo

Kauniečiai šėlo naktinėje „viduramžių“ diskotekoje su DJ Sash! (foto)

Šiurpi naktis kelyje: neįgaliojo vežimėlyje partrenktas vyras atvežtas į Kauną

Santaką nutvieskė degančios skulptūros ir šventinis fejerverkas (foto)

Nuo sekmadienio - naujovės „Regitroje“ ir techninėje apžiūroje: kas laukia automobilių savininkų

Viduramžių šventė Kaune tęsiasi (sekmadienio renginių programa)