L. Pobedonoscevas, „ChangeMakers‘ON“ ambasadorius, meta iššūkį: kaip grąžinti vaikus į realybę?

NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Tai iš tikrųjų yra laiko švaistymas iliuzijai. Tai yra baisu“ – štai koks „Balinėtojai“ bendraįkūrėjo, aktoriaus, filantropo, šių metų „ChangeMakers‘ON“ ambasadoriaus ir hakatono vedėjo, Leonardo Pobedonoscevo požiūris į vaikus, kurie šiais laikais labai daug laiko praleidžia virtualiame pasaulyje.

Pamenate, kai vaikystėje didžiausia bausmė buvo negalėjimas išeiti į lauką, nes „mama neleido“? Šiandien, atrodo, vaikai į tai reaguoja atvirkščiai – jie mieliau lieka namuose, nes juk žaidimai kieme su bendraamžiais yra tiesiog… nebeįdomūs? Tėvai su šia problema susiduria vis dažniau ir kaip įmanydami stengiasi surasti būdų, kaip vaikus „iškrapštyti“ iš namų ir paskatinti socializuotis su kitais realybėje.

L. Pobedonoscevas, hakatono atidarymo renginio, kuris bus atviras visiems (gegužės 4d., penktadienį), vedėjas, meta iššūkį visiems šiai problemai neabejingiems. Jis yra rimtai susirūpinęs ir taip pat mąsto „kaip tuos vaikus įtraukti prie tiesioginio bendravimo, gyvai kūrybai, prie pirmapradiškumo, žmogiško buvimo čia ir dabar?“ Galbūt šiai problemai spręsti pavyktų pasitelkti technologijas, o gal tu turi genialią idėją, kuria nori pasidalinti?
Jei neturi idėjos ir komandos, bet labai nori prisidėti prie šios problemos sprendimo – registruokis. Komanda tikrai lengvai susiburs renginio vietoje.

ChangeMakers‘ON hakatonas – puiki vieta, kurioje gali gimti dar viena socialinė inovacija. Visiems dalyvaujantiems talkins gausios įvairių sričių ekspertų profesionalų pajėgos. Tad nedvejok ir registruokis – viskas, ko reikia šiai problemai spręsti, esi tu!

„ChangeMakers‘ON“ socialinių inovacijų ir verslo vystymo programą palaiko kompanija „Barclays“. Socialinių inovacijų programą įgyvendina VšĮ „Europos socialinio verslumo ir inovatyvių studijų institutas“, Kauno Technologijos universitetas ir VšĮ „Versli Lietuva“. Renginio globėja – Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto narė dr. Gintarė Skaistė. Informacinis partneris – portalas „Kas Vyksta Kaune“.

Jei turi idėją, kaip išspręsti šią socialinę problemą – registruokis į „ChangeMakers‘ON“ hakatoną 2018! Nori prisidėti prie problemos sprendimo, tačiau kol kas neturi idėjos? Prisijunk prie komandos, jau turinčios savo idėją.

Nori savo gerais darbais prisidėti prie renginio? Ateik savanoriauti!

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Stringa pasiruošimas naujo Kauno policijos komisariato statyboms

Būkite atidūs: Vilijampolėje lengvojo automobilio ir motociklo susidūrimas

Kauno apskrities politikos neramumų priešakyje – nepasitikėjimas vadovais

100-mečio mototurizmo ralio dalyviai finišuoja Birštone (tiesioginė transliacija)

Kauno policijos viršininkas „Kasko“ atsisakymo nedramatizuoja

Prašo kauniečių pagalbos: atskrido į Vilniaus oro uostą, tačiau namų nepasiekė

Svetimo šuns apkandžiotą kaunietę nustebino pareigūnų paskirta bauda

Fiksuoja kauniečiai: į miestą užklydo žiauriu elgesiu garsėjantis vabzdys

Kauno policija ieško moterį požeminėje perėjoje apiplėšusio vyro

Populiariame Kauno paplūdimyje atlikti papildomi vandens tyrimai