Girstučio baseine varžėsi jaunieji plaukimo talentai

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Savaitgalį Girstučio baseine vyko plaukimo klubo „Banga“ vidinės vaikų plaukimo varžybos – „Snack King 2018“ taurei laimėti. Pirmoji varžybų diena buvo skirta mažiesiems plaukikams – pradinukams, kurie varžėsi 25m baseine. Antrąją dieną į 50m baseiną susirinko dėl medalių kovoti pasiryžę vyresnieji. Iš viso varžybose dalyvavo net 350 jaunųjų plaukikų.

Pradinukų varžybas iškilmingai atidarė sinchroninį plaukiplaumą lankančių merginų pasirodymas. Trenerės Austinos Kasperavičiūtės auklėtinės įrodė, kad treniruotėse sunkiai dirba ne veltui – pademonstruotas šokis vandenyje nustebino susirinkusius žiūrovus.

Mažieji plaukikai varžėsi 25m laisvu stiliumi bei nugara. Varžybų dalyviams buvo leista išbandyti save abiejuose nuotoliuose. Visi plaukikai buvo apdovanoti sertifikatais bei saldžiomis „Kubuš“ ir „Snack King“ dovanėlėmis, todėl laimėtoju galėjo pasijusti kiekvienas įveikęs nuotolį.

Antrąją varžybų dieną plaukikai rinkosi į 50m baseiną. Triukšmingai palaikomi tribūnas gausiai užgulusių žiūrovų, dalyviai varžėsi 50m ir 100m laisvu stiliumi ir nugara, 50m peteliške ir krūtine bei 6x50m mišrioje estafetėje laisvu stiliumi.

Treneriai negailėjo plojimų ir pagyrimų savo auklėtiniams, kurie atkakliai varžėsi dėl medalių bei siekė pagerinti savo asmeninius laikus. Geriausiai pasirodžiusiems „Bangos“ plaukikams atiteko „Altamedica“ dovanų kuponai, „Snack King” taurės ir medaliai. Estafetės nugalėtojai po varžybų draugiškai dalinosi tortu.

Varžybų organizatorius, plaukimo klubo „Banga“ direktorius, Andrius Survila, buvo patenkintas vykusiomis varžybomis, dalyvių gausa bei renginio draugais: „Smagu, kad jaunimas tobulėja ir norinčių dalyvauti vidinėse varžybose vis daugėja. „Snack King Taurė 2018“ pateisino mūsų, varžybų organizatorių, lūkesčius, o iš dalyvių šypsenų ir geros nuotaikos galima spręsti, kad jiems taip pat patiko ir tikimės, kad ateityje prie mūsų prisijungs dar daugiau plaukimą mylinčių žmonių“.

„Snack King” vadovė Viktorija Šmigelskytė pabrėžia, jog turime rūpintis mažaisiais plaukikais, kad jie būtų sveiki, savarankiški ir atsakingi. „Sportas padeda formuoti asmenybę. Vaikai lanko treniruotes, klauso trenerių komandų, atlieka pavestas užduotis ir siekia rezultatų. Tai yra didelės pastangos, kurios ugdo charakterį. Džiaugiamės, kad galime prisidėti prie ateinančios kartos aktyvaus užimtumo ir jos ugdymo“.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Svetimo šuns apkandžiotą kaunietę nustebino pareigūnų paskirta bauda

Fiksuoja kauniečiai: į miestą užklydo žiauriu elgesiu garsėjantis vabzdys

Kauno policija ieško moterį požeminėje perėjoje apiplėšusio vyro

Populiariame Kauno paplūdimyje atlikti papildomi vandens tyrimai

Išskirtinis susitikimas Kaune: stos prieš pramogų pasaulio žvaigždes iš Vilniaus

Paplūdimiuose planuojama įrengti policijos postus

Prie vairo Kaune sučiupta neblaivi svarbios valstybės institucijos darbuotoja

Dviratininką partrenkusiam vairuotojui priteista atlyginti daugiau kaip 38 tūkst. eurų žalą

Nekasdienė proga – kaunietis vairuotoju dirba vienoje įmonėje jau pusę amžiaus

Ne maisto prekių kainų tyrimas atskleidė, kiek permokame už pirkinius