Aktyvus savaitgalis Kauno senamiestyje: gėrybės, muzika ir žvejojantis klounas

G. Lažausko nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šį savaitgalį Kauno senamiestis ūžia. Gausybė renginių ir geras oras – puiki priežastis prasiblaškyti. Ir, regis, kauniečiai bei miesto svečiai tikrai nesivargina laiko leisti namie, o mėgaujasi pramogomis pačioje Kauno širdyje.

Su portalo skaitytojais dalijamės fotografų užfiksuotomis akimirkomis ir nuotaikomis Kauno senamiestyje, kur šį savaitgalį, balandžio 20-22 dienomis vyksta įvairiausios veiklos, skamba muzika, ir tvyro džiaugsmo aura.

Miesto širdyje trims dienoms jėgas suvienijo du renginiai – beveik mėnesiu anksčiau startavęs Kauno senamiesčio vasaros sezono atidarymas ir Kauno mugė „Pavasaris“.

Kauno senamiesčio gatvės tapo tikra kauniečių dėmesio ašimi, čia jau penktadienį vyko eisena, lydima pučiamųjų instrumentų garsų. Šeštadienį Vilniaus ir Mapų gatvių bei Vilniaus ir M. Daukšos gatvių sankirtoje įsikūrusiose scenose skambėjo džiazo sąskambiai, savo dainas aplinkiniams dovanojo ir daugelis žinomų veidų tarp kurių populiarioji „X-faktoriaus“ finalininkų grupė „Original copy“ bei kiti.

Sekmadienį muzika taip pat nesibaigia – iki pat vakaro čia ausis virpins akustinė ir alternatyvi muzika. Kaip jau minėta anksčiau, balkone, Kauno rotušės aikštėje, jau nuo vakar įsikūrusi didžėjų scena. Muzikantai groja ne tik šiuolaikinius kūrinius, bet ir kuria tarpukariu populiarių šlagerių šiuolaikines interpretacijas.

Skambant muzikai kauniečiai ne tik buriavosi ir judėjo pagal ritmą, bet ir vaikštinėjo apžiūrinėdami pavasarinės miesto mugės gėrybes, kurių šiemet apstu. Prie požeminės perėjos Kauno senamiestyje buvo galima pamatyti ir ryškiaspalvį klouną su meškere – linksmybės liejasi per kraštus nevaržomai.

19 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Š. Jasikevičius: dabar visa Europa žino, kad „Žalgiris“ - aukščiausias lygis

Infarkto vertas mūšis: Kauno „Žalgiris“ paskutinėse Eurolygos rungtynėse nukovė principinius varžovus

Prieš lemiamą mačą su „Žalgirio“ krepšininkais susitiko D. Grybauskaitė

Skaitytojai piktinasi: dėl masinės šventės greitoji negalėjo pasiekti nukentėjusiojo

Kauniečiai šėlo naktinėje „viduramžių“ diskotekoje su DJ Sash! (foto)

Šiurpi naktis kelyje: neįgaliojo vežimėlyje partrenktas vyras atvežtas į Kauną

Santaką nutvieskė degančios skulptūros ir šventinis fejerverkas (foto)

Nuo sekmadienio - naujovės „Regitroje“ ir techninėje apžiūroje: kas laukia automobilių savininkų

Viduramžių šventė Kaune tęsiasi (sekmadienio renginių programa)

Konfliktas Kauno rajone: girtas vyras švaistėsi peiliu