Aktyvus savaitgalis Kauno senamiestyje: gėrybės, muzika ir žvejojantis klounas

G. Lažausko nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šį savaitgalį Kauno senamiestis ūžia. Gausybė renginių ir geras oras – puiki priežastis prasiblaškyti. Ir, regis, kauniečiai bei miesto svečiai tikrai nesivargina laiko leisti namie, o mėgaujasi pramogomis pačioje Kauno širdyje.

Su portalo skaitytojais dalijamės fotografų užfiksuotomis akimirkomis ir nuotaikomis Kauno senamiestyje, kur šį savaitgalį, balandžio 20-22 dienomis vyksta įvairiausios veiklos, skamba muzika, ir tvyro džiaugsmo aura.

Miesto širdyje trims dienoms jėgas suvienijo du renginiai – beveik mėnesiu anksčiau startavęs Kauno senamiesčio vasaros sezono atidarymas ir Kauno mugė „Pavasaris“.

Kauno senamiesčio gatvės tapo tikra kauniečių dėmesio ašimi, čia jau penktadienį vyko eisena, lydima pučiamųjų instrumentų garsų. Šeštadienį Vilniaus ir Mapų gatvių bei Vilniaus ir M. Daukšos gatvių sankirtoje įsikūrusiose scenose skambėjo džiazo sąskambiai, savo dainas aplinkiniams dovanojo ir daugelis žinomų veidų tarp kurių populiarioji „X-faktoriaus“ finalininkų grupė „Original copy“ bei kiti.

Sekmadienį muzika taip pat nesibaigia – iki pat vakaro čia ausis virpins akustinė ir alternatyvi muzika. Kaip jau minėta anksčiau, balkone, Kauno rotušės aikštėje, jau nuo vakar įsikūrusi didžėjų scena. Muzikantai groja ne tik šiuolaikinius kūrinius, bet ir kuria tarpukariu populiarių šlagerių šiuolaikines interpretacijas.

Skambant muzikai kauniečiai ne tik buriavosi ir judėjo pagal ritmą, bet ir vaikštinėjo apžiūrinėdami pavasarinės miesto mugės gėrybes, kurių šiemet apstu. Prie požeminės perėjos Kauno senamiestyje buvo galima pamatyti ir ryškiaspalvį klouną su meškere – linksmybės liejasi per kraštus nevaržomai.

19 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Dainavos parkas skelbia pradžią: vyks „sijonuotų“ dviračių festivalis

Tragedija pasibaigusi išvyka: neaiškiomis aplinkybėmis mirė jaunas karys

Praneša kauniečiai: „Gaila žmonių, kurie maudosi fekalijose to nežinodami“

Nelaimė tamsiame kelyje: užgeso automobiliu pervažiuoto vyro gyvybė

Vieno viešbučio – vaiduoklio beveik nebeliko, kada ateis eilė „Britanikai“?

Riedučių manija išjudino Kauną

Iki „Granatų“ lieka vos trys savaitės: skelbia dar dešimtis vardų

Kauną vėl skalauja lietus: eismui kliudė ir virstantys medžiai, ir slidi kelio danga

Vėluoja iš sostinės į Kauną kursuojantys traukiniai

Oficialu: A. White lieka Kauno „Žalgiryje“