Klubo „Kaunas Hockey“ idėja – meistriškumo mokykla jauniems ledo ritulininkams

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Debiutinį sezoną Lietuvos ledo ritulio čempionatą baigę su sidabro medaliais klubo „Kaunas Hockey“ atstovai jau galvoja apie ateitį. Ne tik apie kitą sezoną, bet ir apie tolimą ateitį – nuspręsta prisidėti prie būsimosios ledo ritulio žaidėjų kartos ugdymo.

„Kaunas vertas geriausios ledo ritulio mokyklos, todėl kviečiame visą bendruomenę būti aktyviems ir sukurti savo svajonių akademiją, kuria galėsime didžiuotis visoje Lietuvoje ir pasaulyje“, – sako klubo mecenatas Algirdas Stonys.

Tarp „Svajonių akademijos“ steigimo iniciatorių – ir „Kaunas Hockey“ prezidentas Vyatutas Kemėšis, kapitonas Vytautas Jagelavičius, komunikacijos profesionalas Kęstutis Lingys, verslininkai Šarūnas Vaškelis, Roberts Budahs, Raimundas Vatkevičius, kineziterapeutas ir fizino rengimo specialistas Ramūnas Urbelis,

„Kaunas Hockey“ meistriškumo mokykla jauniesiems žaidėjams kuriama remiantis geriausiais ir pasaulyje pripažintais vaikų ugdymo, sportinio (atletinio) lavinimo ir ledo ritulio mokymo principais. Proceso metu bus remiamasi mokslinių tyrimu praktika, daug dėmesio bus skiriama tikslingam projekto viešinimui ir ledo ritulio kultūros auginimui Kaune bei Lietuvoje.

Mokykla bus kuriama bendruomenės principu – visi norintys ir galintys prisidėti dalyvaus mokyklos valdyme ir organizavime.

„Svajonių akademija“ bus pristatoma Pasaulio ledo ritulio čempionato Kauno „Žalgirio“ arenoje metu – „Kaunas Hockey“ savanoriai balandžio 22-29 dienomis mielai papasakos apie akademijos idėją ir planus visiems susidomėjusiems.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno rajone atidaryta nauja gamykla

Be intrigų: „Žalgiris“, įveikęs svečius iš Kėdainių, žengia į LKL pusfinalį

Studentai vėl suksis vėju: festivalį perkelia į netradicinę aplinką

Kaune pagerbtas „Poezijos pavasario“ laureatas poetas ir vertėjas A. Grybauskas

Geriausi F2 pilotai – jau Kaune: šeštadienį startuos vandens formulių čempionatas

Dalijasi skaitytojai: amerikietiško mokyklinio autobuso nuotykiai Kauno centre (video)

Kaune bręsta boikotas: „Žalgirio“ rungtynės su „Nevėžiu“ gali neįvykti

Kauno „Akropolyje“ prasidėjo „Jamam“ dienos – kviečia atvažiuoti nemokamai

Kaune nuo erkinio encefalito mirė vyras

Susidūrimas netoli Ilgakiemio: vilkikas rėžėsi į lengvąjį automobilį (video)