Klubo „Kaunas Hockey“ idėja – meistriškumo mokykla jauniems ledo ritulininkams

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Debiutinį sezoną Lietuvos ledo ritulio čempionatą baigę su sidabro medaliais klubo „Kaunas Hockey“ atstovai jau galvoja apie ateitį. Ne tik apie kitą sezoną, bet ir apie tolimą ateitį – nuspręsta prisidėti prie būsimosios ledo ritulio žaidėjų kartos ugdymo.

„Kaunas vertas geriausios ledo ritulio mokyklos, todėl kviečiame visą bendruomenę būti aktyviems ir sukurti savo svajonių akademiją, kuria galėsime didžiuotis visoje Lietuvoje ir pasaulyje“, – sako klubo mecenatas Algirdas Stonys.

Tarp „Svajonių akademijos“ steigimo iniciatorių – ir „Kaunas Hockey“ prezidentas Vyatutas Kemėšis, kapitonas Vytautas Jagelavičius, komunikacijos profesionalas Kęstutis Lingys, verslininkai Šarūnas Vaškelis, Roberts Budahs, Raimundas Vatkevičius, kineziterapeutas ir fizino rengimo specialistas Ramūnas Urbelis,

„Kaunas Hockey“ meistriškumo mokykla jauniesiems žaidėjams kuriama remiantis geriausiais ir pasaulyje pripažintais vaikų ugdymo, sportinio (atletinio) lavinimo ir ledo ritulio mokymo principais. Proceso metu bus remiamasi mokslinių tyrimu praktika, daug dėmesio bus skiriama tikslingam projekto viešinimui ir ledo ritulio kultūros auginimui Kaune bei Lietuvoje.

Mokykla bus kuriama bendruomenės principu – visi norintys ir galintys prisidėti dalyvaus mokyklos valdyme ir organizavime.

„Svajonių akademija“ bus pristatoma Pasaulio ledo ritulio čempionato Kauno „Žalgirio“ arenoje metu – „Kaunas Hockey“ savanoriai balandžio 22-29 dienomis mielai papasakos apie akademijos idėją ir planus visiems susidomėjusiems.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Būkite atidūs: Vilijampolėje lengvojo automobilio ir motociklo susidūrimas

Kauno apskrities politikos neramumų priešakyje – nepasitikėjimas vadovais

100-mečio motorizmo ralio dalyviai finišuoja Birštone (tiesioginė transliacija)

Kauno policijos viršininkas „Kasko“ atsisakymo nedramatizuoja

Prašo kauniečių pagalbos: atskrido į Vilniaus oro uostą, tačiau namų nepasiekė

Svetimo šuns apkandžiotą kaunietę nustebino pareigūnų paskirta bauda

Fiksuoja kauniečiai: į miestą užklydo žiauriu elgesiu garsėjantis vabzdys

Kauno policija ieško moterį požeminėje perėjoje apiplėšusio vyro

Populiariame Kauno paplūdimyje atlikti papildomi vandens tyrimai

Išskirtinis susitikimas Kaune: stos prieš pramogų pasaulio žvaigždes iš Vilniaus