Kreipiasi skaitytoja: avarinės situacijos šiame žiede kyla kasdien (vaizdo įrašas)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ skaitytoja, neapsikentusi aplaidaus vairuotojų manevravimo žiedinėje Pramonės ir Taikos prospektų sankryžoje, užfiksavo akivaizdų pažeidimą ir perdavė medžiagą redakcijai. Anot jos, per dieną atsiranda ne vienas vairuotojas, važiuojantis žiedu tolyn ta juosta, kuria tai daryti draudžiama ir keliantis avarines situacijas.

„Priminkite, prašau, kauniečiams, kaip reikia važiuoti Pramonės pr.-Taikos pr. (prekybos miestelio „Urmas“) žiedu, nes atsibodo kiekvieną dieną matyti tas pačias pavojingas situacijos“, – „Kas vyksta Kaune“ rašė Diana.

Ir tuoj pat paaiškino, kaip pažeidžiama eismo tvarka – pasak jos, kelio ženklai aiškiai nurodo, kad pirmąja juosta link Kauno kolegijos ir link Pramonės prospekto „Maximos“ galima tik išvažiuoti iš žiedo, o antrąja – ir išvažiuoti, ir judėti aplink.

„Bet kažkodėl kiekvieną dieną bent po keletą vairuotojų šiose vietose pirmąja juosta nusprendžia važiuoti žiedine sankryža ratu, sukeldami avarines situacijas“, – aiškino Diana.

Akylos kaunietės teigimu, ženklai, pastatyti abiejose pusėse, yra puikiai matomi (taip pat ir vaizdo įraše), o ant važiuojamosios kelio dalies nubraižytos ir leidžiamą judėjimo kryptį primenančios rodyklės.

„Ši problema tame žiede kartojasi jau ne vienerius metus – vairuotojai niekaip nepripranta prie eismo sankryžoje, nors tvarka nesikeičia ilgus metus“, – vairuotojų aplaidumu stebėjosi skaitytoja.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 147 str. 1 d., kelio ženklų ar ženklinimo nesilaikymas užtraukia baudą nuo 30 iki 90 eurų. O toks pažeidimas apkrautame transporto mazge, žinoma, gali sukelti ir liūdnesnių pasekmių – baigtis dideliais nuostoliais ar sužalojimais.

62 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Ledo ritulio čempionatas: lietuviai nušlavė dar vienus varžovus (foto)

Statybų Kauno rajone iššūkiai: neapdairus planavimas ir darželių trūkumas

Š. Jasikevičius – apie Spanoulį, „Olympiakos“ riziką ir žaidimą ant ledo

ChangeMakers‘ON ekspertas meta iššūkį – kas išspręs šią problemą?

Kauno rajonas tiesia bendradarbiavimo tiltus su Gorio apskritimi

Vietoj kaitros prognozuoja šalnas: gamta jau eina iš proto

Didžiausiame pasaulyje dizaino apdovanojimų konkurse kauniečių kavos pakuotė iškovojo auksą

Pasieniečių krata Kaune: tūkstančiai pakelių kontrabandinių cigarečių ir įspūdingos sumos grynųjų

Nedeklaravusių turto ir nuomos lengvatas gaunančių kauniečių laukia bėdos

Kauniečius pasitinka atsinaujinusi biblioteka: papildė naujomis erdvėmis