Kreipiasi skaitytoja: avarinės situacijos šiame žiede kyla kasdien (vaizdo įrašas)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ skaitytoja, neapsikentusi aplaidaus vairuotojų manevravimo žiedinėje Pramonės ir Taikos prospektų sankryžoje, užfiksavo akivaizdų pažeidimą ir perdavė medžiagą redakcijai. Anot jos, per dieną atsiranda ne vienas vairuotojas, važiuojantis žiedu tolyn ta juosta, kuria tai daryti draudžiama ir keliantis avarines situacijas.

„Priminkite, prašau, kauniečiams, kaip reikia važiuoti Pramonės pr.-Taikos pr. (prekybos miestelio „Urmas“) žiedu, nes atsibodo kiekvieną dieną matyti tas pačias pavojingas situacijos“, – „Kas vyksta Kaune“ rašė Diana.

Ir tuoj pat paaiškino, kaip pažeidžiama eismo tvarka – pasak jos, kelio ženklai aiškiai nurodo, kad pirmąja juosta link Kauno kolegijos ir link Pramonės prospekto „Maximos“ galima tik išvažiuoti iš žiedo, o antrąja – ir išvažiuoti, ir judėti aplink.

„Bet kažkodėl kiekvieną dieną bent po keletą vairuotojų šiose vietose pirmąja juosta nusprendžia važiuoti žiedine sankryža ratu, sukeldami avarines situacijas“, – aiškino Diana.

Akylos kaunietės teigimu, ženklai, pastatyti abiejose pusėse, yra puikiai matomi (taip pat ir vaizdo įraše), o ant važiuojamosios kelio dalies nubraižytos ir leidžiamą judėjimo kryptį primenančios rodyklės.

„Ši problema tame žiede kartojasi jau ne vienerius metus – vairuotojai niekaip nepripranta prie eismo sankryžoje, nors tvarka nesikeičia ilgus metus“, – vairuotojų aplaidumu stebėjosi skaitytoja.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 147 str. 1 d., kelio ženklų ar ženklinimo nesilaikymas užtraukia baudą nuo 30 iki 90 eurų. O toks pažeidimas apkrautame transporto mazge, žinoma, gali sukelti ir liūdnesnių pasekmių – baigtis dideliais nuostoliais ar sužalojimais.

62 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Socialinių inovacijų stovyklos „ChangeMakers ON“ savaitę vainikuoja baigiamasis renginys (tiesiogiai)

Kaunas šokio ritmu - žmones kviečia „Šokantis senamiestis“ (foto)

Kauno miesto džiaugsmui: Europos „Formulės 2“ čempionas – kaunietis

Viskio butelio kriminalas: Kauno prokurorai iš valstybės neprisiteisė nė cento

Pasiruošimas Popiežiaus vizitui įgauna pagreitį: apmokyta 500 ambasadorių

Žvilgsnis į „ChangeMakers ON“ inovacijų stovyklą: verslo ekspertų pamokos ir garsūs svečiai

Vilniečių žvilgsnis į Kauną: sostinės merą skandina ir V. Matijošaitis

Kaunas turės naują vyskupą - įšventinamas A. Jurevičius

Kritęs vandens lygis apnuogino Nemuno dugną

Alkoholio (ne)vartojimas: kokią žalą sumažinsite, jei jo atsisakysite?