Šiukšlėse skęstančiuose Šilainiuose žadama imtis priemonių: nusitaikė į vairuotojus

Portalo Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Atšilus orams Šilainių gyventojams „akis rėžia“ šalia naujųjų pusiau požeminių atliekų konteinerių paliekami tuntai šiukšlių, sukrautų į maišelius, skirtus maisto prekėms nešti. Stebėdami pastarąjį reiškinį mikrorajono gyventojai baiminasi graužikų antplūdžio.

„Nuo tada, kai išvežė senuosius atliekų konteinerius ir pradėjo eksploatuoti naujuosius, atsirado pastoviai pasikartojanti problema. Graudu, nes gali būti, kad Rasytės gatvės 36-38-40 namų teritorijoje apsigyvens didelė banda žiurkių. Įdomu, kodėl šiukšlės, sukrautos aplink konteinerius, yra pamirštamos išvežti kartu su kitomis? Mokesčių sumos atsiųsti nepamiršta, o štai, atlikti darbus tinkamai – pamiršta“, – piktinasi kauniečiai.

Pasak gyventojų, nuotraukose užfiksuoti vaizdai – pirmadienio ryto. Šios atliekų krūvos esą pildomos ir didėja jau nuo praėjusio penktadienio.

Apie situaciją Šilainiuose su portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistais sutiko pasikalbėti bendrovės „Kauno švara“ Atliekų tvarkymo skyriaus vadovas Rimas Grigonis.

„Nuotraukose užfiksuota netvarka buvo sutvarkyta pirmadienio rytą. Anksčiau šiuo adresu nusiskundimų nebuvo gauta“, – tikino jis.

R. Grigonio teigimu, pastebima, kad atėjus pavasariui ir įsibėgėjus pavasariniam švarinimuisi, pradeda daugėti atliekų, ypač po savaitgalio .

„Jos ima kauptis šalia konteinerių ir kartais, kaip ir pastaruoju atveju, atliekų išvežimo pagal nustatytą grafiką (aut. past. pirmadieniais/trečiadieniais/penktadieniais) ima nebeužtekti. Ieškome sprendimo būdų situacijai spręsti. Vienas iš jų – konteinerių tuštinimas sekmadieniais. Tačiau čia susiduriame su kita dilema – daugiabučių kiemai gausiai pristatyti automobilių, todėl savaitgaliais kone neįmanomas privažiavimas sunkiasvorėms mašinoms“, – komentavo „Kauno švara“ atliekų tvarkymo skyriaus vadovas.

Pasak jo, minėtu klausimu esą jau informuotas Kauno miesto savivaldybės administracijos Transporto ir eismo organizavimo skyrius, prašant, jog būtų įrengti automobilių statymą prie konteinerių aikštelės draudžiantys ženklai. Taip pat, teigia R. Grigonis, šioje Rasytės gatvės teritorijoje svarstoma galimybė įrengti papildomus konteinerius.

36 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauniečiai niršta: visą karštą šeštadienį teko praleisti be vandens

Vestuves Kaune atšokusi dainininkė Vasha parduoda suknelę: teks gerokai patuštinti piniginę

Degalinėje užsiliepsnojus kemperiui, smarkiai nukentėjo du žmonės (papildyta)

Lenktynėse Palangoje - gausi Matijošaičių šeima: žinomam tėčiui teko keisti gyvenimo būdą

Upėje pačiame Kauno centre - kraują stingdantis radinys

Skaitytojai užfiksavo masines muštynes: žiauriai sudaužytas žmogus

Naujausi partijų reitingai: dominuoja dvi politinės jėgos

Kauniečius iš lovos ankstyvą rytą verčianti „Šešios Trim“ bendruomenė: planuose - treniruotė kariniame laive

Lietuvių kelionė į Kauną: devynias valandas vėlavęs skrydis, sutrikdyta sveikata ir jokio paaiškinimo

Susiruošusiems apsipirkti į Lenkiją - puikios naujienos: tokių mažų kainų jau seniai nebuvo