Šiukšlėse skęstančiuose Šilainiuose žadama imtis priemonių: nusitaikė į vairuotojus

Portalo Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Atšilus orams Šilainių gyventojams „akis rėžia“ šalia naujųjų pusiau požeminių atliekų konteinerių paliekami tuntai šiukšlių, sukrautų į maišelius, skirtus maisto prekėms nešti. Stebėdami pastarąjį reiškinį mikrorajono gyventojai baiminasi graužikų antplūdžio.

„Nuo tada, kai išvežė senuosius atliekų konteinerius ir pradėjo eksploatuoti naujuosius, atsirado pastoviai pasikartojanti problema. Graudu, nes gali būti, kad Rasytės gatvės 36-38-40 namų teritorijoje apsigyvens didelė banda žiurkių. Įdomu, kodėl šiukšlės, sukrautos aplink konteinerius, yra pamirštamos išvežti kartu su kitomis? Mokesčių sumos atsiųsti nepamiršta, o štai, atlikti darbus tinkamai – pamiršta“, – piktinasi kauniečiai.

Pasak gyventojų, nuotraukose užfiksuoti vaizdai – pirmadienio ryto. Šios atliekų krūvos esą pildomos ir didėja jau nuo praėjusio penktadienio.

Apie situaciją Šilainiuose su portalo „Kas vyksta Kaune“ žurnalistais sutiko pasikalbėti bendrovės „Kauno švara“ Atliekų tvarkymo skyriaus vadovas Rimas Grigonis.

„Nuotraukose užfiksuota netvarka buvo sutvarkyta pirmadienio rytą. Anksčiau šiuo adresu nusiskundimų nebuvo gauta“, – tikino jis.

R. Grigonio teigimu, pastebima, kad atėjus pavasariui ir įsibėgėjus pavasariniam švarinimuisi, pradeda daugėti atliekų, ypač po savaitgalio .

„Jos ima kauptis šalia konteinerių ir kartais, kaip ir pastaruoju atveju, atliekų išvežimo pagal nustatytą grafiką (aut. past. pirmadieniais/trečiadieniais/penktadieniais) ima nebeužtekti. Ieškome sprendimo būdų situacijai spręsti. Vienas iš jų – konteinerių tuštinimas sekmadieniais. Tačiau čia susiduriame su kita dilema – daugiabučių kiemai gausiai pristatyti automobilių, todėl savaitgaliais kone neįmanomas privažiavimas sunkiasvorėms mašinoms“, – komentavo „Kauno švara“ atliekų tvarkymo skyriaus vadovas.

Pasak jo, minėtu klausimu esą jau informuotas Kauno miesto savivaldybės administracijos Transporto ir eismo organizavimo skyrius, prašant, jog būtų įrengti automobilių statymą prie konteinerių aikštelės draudžiantys ženklai. Taip pat, teigia R. Grigonis, šioje Rasytės gatvės teritorijoje svarstoma galimybė įrengti papildomus konteinerius.

36 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pirmoji pergalė ledo ritulio čempionate - lietuvių rankose: nurungė Kroatiją

Pasaulio ledo ritulio čempionate Ukraina nesunkiai įveikė Rumuniją

Kauno medikai atliko sudėtingą operaciją be lytinio organo gimusiai merginai

Kauno rajone - ąžuolinis suolas antrajai Lietuvos religijai

Pasaulio ledo ritulio čempionate netikėtumas - estai įveikti ne iš karto

Kėdainių rajone aidėjo šūviai - įtariamasis sulaikytas

Į Paryžiaus parodą išvežtus paveikslus Kauno muziejus apdraudė 7 mln. eurų

Fiksuoja skaitytojas: ar Kauno neištiks Gedimino kalno Vilniuje likimas?

Aktyvus savaitgalis Kauno senamiestyje: gėrybės, muzika ir žvejojantis klounas

Metų renginio startas: laukia savaitė karštų kovų ant ledo