Fiksuoja skaitytojas: nauji konteineriai gyventojų įpročių nepakeitė

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ redakcijai parašęs Vilijampolės gyventojas įrodė, kad nusistovėję miestiečių įpročiai nespėja keistis kartu su miestu. Neries krantinėje naujus požeminius konteinerius įrengus kitoje vietoje nei stovėjo senieji, žmonės šiukšlėmis atsikrato ten, kur tai darė anksčiau. Negana to, dar ir kelia grėsmę kiemo gyventojų turtui.

„Pabodo kariauti su žmonėmis be supratimo. Vilijampolėje, prie Neries krantinės 12 ir 13 namų, anksčiau stovėjo konteineriai buitinėms atliekoms. Dabar juos pašalino, bet tai nereiškia, kad ten nėra metamos šiukšlės tiesiog ant žemės…“ – nevalyvais kiemo gyventojais piktinosi Donatas.

Nors kaimynams, vyro žodžiais, nusišvilpti, kur sviedžia šiukšlių maišus, Donatas tikisi, kad viešas pasakojimas apie kiemo atliekų politiką turėtų juos sugėdinti.

Lyg automobilių stovėjimo aikštelėje besivoliojančių šiukšlių būtų maža, kažkas, jas padegęs, dar ir buvo sukėlęs realų pavojų čia paliktoms transporto priemonėms.

Šiukšlės degė visai šalia sidabrinio „Nissan“ / Skaitytojo nuotr.

„Ėjau su kibiru vandens tų šiukšlių gesinti. Kas padegė, nežinau, bet už 30 cm nuo atliekų krūvos stovėjo mašina… Nedaug trūko, kad chuliganiškas kvailiojimas būtų pasibaigęs daug liūdniau. Bet kitą dieną, žiūriu, jau naujų šiukšlių pritempta“, – donkichotišką kovą su niekadėjais nupasakojo ir nuotraukomis grindė kaunietis.

Donatas pažymėjo, kad požeminiai konteineriai stovi čia pat, kitoje namo pusėje. Ir matomi jie puikiai, tačiau, vyro manymu, viršų ima žmonių tingėjimas paėjėti iki naujos atliekų aikštelės bei įprotis nešti šiukšles ten, kur konteineriai stovėjo anksčiau.

Atliekos stovėjimo aikštelės kampe metamos sistemingai – šią ir sudegusių šiukšlių nuotrauką skiria savaitės tarpas / Skaitytojo nuotr.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Atskleidė dingstančios elektros priežastį: daugeliu atvejų kalti ūkininkai

Į Kadagių slėnį - ne tik reginiu pasigrožėti, bet ir itin grynu oru pakvėpuoti

Kauną garsinančio „Uokso“ įkūrėjai nusitaikė į verslo elitą: atidarė naują restoraną

Paaiškėjo, kiek gyventojų jau įsirengė dūmų detektorius: ugniagesiai dar vaikščios į namus

Kaune atnaujinama dalis mikroautobusų maršrutų trasų

Šiurpi nelaimė: traukinys mirtinai sužalojo jauną vaikiną

Startuoja Kauno jaunimo apdovanojimai: kauniečiai kviečiami siūlyti kandidatus

Tarpmiestiniuose autobusuose keičiasi tvarka dėl saugos diržų

Pasiektas pirminis susitarimas: parduotuvės nedirbtų dvi dienas per metus

Kauniečiai susirūpinę: kaip į tokią stotelę išleisti eiti vaikus? (foto)