Patys to nežinodami kauniečiai drauge atšventė A. Kupčinsko gimtadienį

Kauno miesto savivaldybės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vakar, kovo 20-ąją, Kaunas tapo pirmuoju miestu Lietuvoje, sumaniusiu šiemet iš visos širdies atšvęsti Tarptautinę laimės dieną ir parodyti, kad yra laimingų žmonių miestas. Taip jau sutapo, kad ši data dvigubai džiugi dvi kadencijas Kauną valdžiusiam buvusiam merui, kuris kasmet kovo 20-ąją švenčia savo gimtadienį.

Prie gražios Laimės dienos iniciatyvos prisijungė nemažai Kauno miesto ir rajono organizacijų, muziejų, galerijų, sporto klubų ir net kiti miestai, pavyzdžiui, Klaipėda. Tad vakar Kaune nuo ankstyvo ryto vyko įvairiausi šventiniai renginiai, eisenos, koncertai ir kitos iniciatyvos, kurias apjungė pagrindinė šventės idėja, telpanti į vieną šūkį: „Laimė yra!“.

Bene pagrindiniu Laimės dienos akcentu tapo prie savivaldybės pastato Laisvės alėjoje praeiviams ir šventėms dalyviams padovanotas 22 kg sveriantis Laimės tortas, kurį miestiečiams šventės proga išdalino pats Kauno meras Visvaldas Matijošaitis. Torto svoris būtent toks parinktas siekiant priminti, kad 2022 m. Kaunas taps Europos kultūros sostine.

Kovo 20-ąją savo gimtadienį tai pat švenčiantis A. Kupčinskas besibaigiant dienai pasidalino džiaugsmingu įrašu socialiniame tinkle, kad antradienį spėjo atsikelti, spėjo šventiškai papusryčiauti, spėjo sulakstyti į posėdžius, spėjo balsuoti, spėjo pergalingai sirgti už „Žalgirį“ ir spėjo saldžiai pasidžiaugti šia diena, bet nespėjo padėkoti visiems už gimtadienio sveikinimus, ką iškart ir padarė.

Pasidžiaugęs, kad šalį pasiekė lygiadienis ir „nuo šiol bus šviesiau“, A. Kupčinskas paskubėjo prisiminti apie Kaune pradėtą naują tradiciją. „Kad nuo šiol iš Kauno sklis Laimės diena, gal ne visi dar išgirdo, tai linkiu būti šviesiems ir laimingiems, ir ne tik iki, bet ir po Velykų!“, – linkėjo neseniai Seimo nario mandatą vietoje pasitraukusio Tado Langaičio gavęs ir prisiekęs A. Kupčinskas.

Laimės ir drauge gimtadienio torto gabalėlį 43-iąjį gimtadienį paminėjęs A. Kupčinskas prisipažino ketinantis suvalgyti su giminaičiais artėjantį savaitgalį. „Ne jubiliejus, įprastas gimtadienis, nebus didelės šventės“, – portalui „Kas vyksta Kaune“ sakė A. Kupčinskas.

Politikas prisipažino šiuo metu kasdien važinėjantis į Vilnių, kol kas apgyvendinimas Seimo viešbutyje jam nepaskirtas. „Žadėjo spręsti šį klausimą po Velykų“, – sakė TS-LKD atstovas Seime.

Paklaustas, ar nustebo, kad jo gimtadienis sutampa su Laimės diena, A. Kupčinskas sakė, kad savo gimimą labiau tapatindavo su lygiadieniui, o dabar dar ir su laime. „Laimės niekam nebus per daug“, – juokavo jis.

Pagrindiniai Laimės dienos organizatoriai „Kaunas 2022“ portalui „15min“ teigė, kad Tarptautinė laimės diena Kaune bus švenčiama ir kitais metais bei vylėsi, kad tai taps dar viena gražia miesto tradicija.

Šiai minčiai pritarė ir dabartinis Kauno meras V. Matijošaitis, įsitikinęs, kad Kaune gyvena laimingi žmonės. Kovo 20-oji Tarptautine laimės diena buvo paskelbta 2012-aisiais metais Jungtinių Tautų Organizacijos iniciatyva.

17 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno rajone - ąžuolinis suolas antrajai Lietuvos religijai

Pasaulio ledo ritulio čempionate netikėtumas - estai įveikti ne iš karto

Kėdainių rajone aidėjo šūviai - įtariamasis sulaikytas

Į Paryžiaus parodą išvežtus paveikslus Kauno muziejus apdraudė 7 mln. eurų

Fiksuoja skaitytojas: ar Kauno neištiks Gedimino kalno Vilniuje likimas?

Aktyvus savaitgalis Kauno senamiestyje: gėrybės, muzika ir žvejojantis klounas

Metų renginio startas: laukia savaitė karštų kovų ant ledo

Neblaivus vairuotojas pasišalino iš automobilio: policijos patruliai šukuoja teritoriją

Vyriausybė skatins gimdyti daugiau vaikų: vilioja šusnimi lengvatų

Įspėja apie pavasarį paukščių platinamus užkratus: gali baigtis blogiau nei manoma