Pagaliau iškuoptas vieša išviete tapęs Kalniečių parkas

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ redakciją neseniai pasiekė skaitytojo, nesupratusio, kaip naudotis atnaujinto Kalniečių parko tualetais, pastabos. Iš medinių lentelių sukaltos užuovėjos be jokių įrenginių tualetus tikrai menkai priminė, o vaizdas viduje toli gražu nedžiugino.

„Norėčiau pasiteirauti apie rekonstruotame Kalniečių parke įrengtus naujus, kaip galima suprasti, viešuosius tualetus. Jų parke įrengti 3, tačiau neaišku, kaip tokiu atviru tualetu, ant kurio yra ženklas nurodantis, kad jis skirtas moterims, vyrams ir neįgaliesiems, naudotis – už medinių sienų nėra jokių tam skirtų vietų“, – portalui rašė pastabus kaunietis.

Skaitytojas spėjo, kad tuštintis reikia ant medinių sienų ar plytelių. Kito pasirinkimo, iš tiesų, ir nebuvo, o civilizuoto tualeto trūkumas dailiai lentelėmis apkaltame plote jau kėlė tiesiog antinsanitarines sąlygas.

Kauno miesto savivaldybei kovo 15 d. raštu uždavus klausimus apie naujuosius Kalniečių parko tualetus, atsakymo iš pradžių „Kas vyksta Kaune“ nesulaukė. Šiandien savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus specialistams priminus apie svarbią problemą, paaiškėjo, kad ji jau išspręsta.

Skyriaus vyriausiasis specialistas Arnoldas Bukelis portalą informavo, kad pažymėtose vietose kovo 16 d. pastatyti biotualetai. Sutapimas tai ar ne, jie atsirado kitą dieną po „Kas vyksta Kaune“ užklausos. A. Bukelis taip pat pridūrė, kad tualetus prižiūri bendrovė „TOI-TOI Lietuva“, o jie keičiami bus du kartus per savaitę.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pergalės akimirkos Kaune: verkė ir Š. Jasikevičius, ir gerbėjai, komandą pasveikino ir prezidentė (foto)

Pergalė, kurianti istoriją: „Žalgiris“ užtikrintai žengia į finalinį Eurolygos ketvertą (foto)

„Kauno energija“ dividendams skyrė triskart daugiau nei planavo

Dalinasi skaitytojai: ieškomi paaugliai siautėja toli nuo namų

Kauno rajone planuojama įrengti populiarėjančio laisvalaikio sporto parką

Kaunas rengiasi NATO pratyboms: dalyvaus 1500 karių

Laisvės alėjoje atsiras ledinių šviesų spiralė, kurios pagrindinė idėja - viltis

Iškilmingas priėmimas Rotušėje – meras džiaugėsi augančiu ledo ritulio populiarumu (foto)

Netoli Kauno dingo du paaugliai: jau savaitę jokių žinių

Š. Matijošaičio valdoma įmonė Briuselyje pelnė prestižinį apdovanojimą