Pagaliau iškuoptas vieša išviete tapęs Kalniečių parkas

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kas vyksta Kaune“ redakciją neseniai pasiekė skaitytojo, nesupratusio, kaip naudotis atnaujinto Kalniečių parko tualetais, pastabos. Iš medinių lentelių sukaltos užuovėjos be jokių įrenginių tualetus tikrai menkai priminė, o vaizdas viduje toli gražu nedžiugino.

„Norėčiau pasiteirauti apie rekonstruotame Kalniečių parke įrengtus naujus, kaip galima suprasti, viešuosius tualetus. Jų parke įrengti 3, tačiau neaišku, kaip tokiu atviru tualetu, ant kurio yra ženklas nurodantis, kad jis skirtas moterims, vyrams ir neįgaliesiems, naudotis – už medinių sienų nėra jokių tam skirtų vietų“, – portalui rašė pastabus kaunietis.

Skaitytojas spėjo, kad tuštintis reikia ant medinių sienų ar plytelių. Kito pasirinkimo, iš tiesų, ir nebuvo, o civilizuoto tualeto trūkumas dailiai lentelėmis apkaltame plote jau kėlė tiesiog antinsanitarines sąlygas.

Kauno miesto savivaldybei kovo 15 d. raštu uždavus klausimus apie naujuosius Kalniečių parko tualetus, atsakymo iš pradžių „Kas vyksta Kaune“ nesulaukė. Šiandien savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus specialistams priminus apie svarbią problemą, paaiškėjo, kad ji jau išspręsta.

Skyriaus vyriausiasis specialistas Arnoldas Bukelis portalą informavo, kad pažymėtose vietose kovo 16 d. pastatyti biotualetai. Sutapimas tai ar ne, jie atsirado kitą dieną po „Kas vyksta Kaune“ užklausos. A. Bukelis taip pat pridūrė, kad tualetus prižiūri bendrovė „TOI-TOI Lietuva“, o jie keičiami bus du kartus per savaitę.

13 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Eigulių mikrorajono gyventojai skęsta šiukšlėse: „Netrukus čia gali atsirasti žiurkių“

Taikos prospekte susidūrus transporto priemonėms, prispausta ir sužalota moteris

Ugniagesių sujudimas Vilijampolėje: užsiliepsnojo sporto klubas

Teismo verdiktas: Kaunas neteisėtai nutraukė Aleksoto tilto sutartį

Pasaulis švenčia dešrainių dieną: kaip pasigaminti skirtingų tautų „nacionalinius“ dešrainius?

Nelaimė Dainavos mikrorajone: iš daugiaaukščio namo iškrito moteris

Kauno Fredoje siautę vagišiai nesikuklino: nuostolis perkopė 20 tūkst. eurų

Paplūdimio smėlyje - pavojingi mikrobai, sukeliantys įvairias ligas

Lietuvos verslo alėja: „Google“ įvertino Kaune pagamintą profesionalią virtuvinę įrangą

Įspėjimas mažiesiems kauniečiams ir tėvams: piktavaliai siekia, kad vaikai susižalotų