V. Matijošaitis savo vardą sužinojo tik pirmojoje klasėje

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis atskleidė įdomų faktą iš savo gyvenimo – savo vardą jis sužinojo tik pirmojoje klasėje. Esą, kai mokytoja prašė mokinių pakilti iš suolų šaukdama juos vardais ir pavardėmis, V. Matijošaitis ne iš karto suprato, kad kreipiamasi į jį.

Istoriją, siekiančią mokyklos laikus, Kauno miesto meras pasakojo portalo DELFI filmuotame vaizdo reportaže. „Mokyklos laikai yra patys smagiausi, nes tai – vaikystė ir jaunystė, ten viskas smagu. Negali gal visą laiką pasakoti – pirmąkart įsimylėjai, po to ir antrąkart įsimylėjai, ir trečią – visi šilčiausi laikai lieka mokyklos suole“, – kalbėjo V. Matijošaitis.

Jis sako prisimenantis, kai mama atvedė jį į pirmąją klasę pirmąją dieną ir paliko. Mokytoja skaitydama pavardes ištarė: „Visvaldas Matijošaitis“. Išgirdęs Kauno miesto meras teigia ne iš karto supratęs, kad kreipiamasi į jį.

„Galvoju: pavardė – mano, bet vardo tokio aš negirdėjęs. Apsidariau – niekas neatsistoja, reiškia aš pakilau. Sako: „ačiū“. Reiškia – pataikiau. O, pasirodo, mane visi namuose ir draugai vadindavo Valdu. Kad aš Visvaldas – nežinojau, net nebuvau girdėjęs“, – pasakojo V. Matijošaitis.

Politikas sako, jog mokslai jam sekėsi gerai. Tėvams netekdavo jo kontroliuoti liepiant atlikti mokytojų užduotus namų darbus. Mama sakydavo „mokaisi ne man, o dėl savęs“. Dėdė įkalbinėjo mane stoti mokytis mediciną, o aš vis svarsčiau – gal automobilizmas? Sakė: „būsi medikas, nusiimsi tą baltą chalatą ir, jei norėsi tepaluotų rankų, į savo mašiną jas sukiši, kad būtų murzinos, ir gerai, bet būk mediku“, – dėdės ištartus žodžius prisiminė Kauno miesto meras.

Pasak V. Matijošaičio, mokiniams sunku atsakyti į klausimą: kuo būti? Apsisprendimas esą ateina kur kas vėliau. Tačiau, pabaigus mokyklą ir įgijus specialybę, politikas pataria nesiblaškyti ir dirbti pagal profesiją.

17 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Eigulių mikrorajono gyventojai skęsta šiukšlėse: „Netrukus čia gali atsirasti žiurkių“

Taikos prospekte susidūrus transporto priemonėms, prispausta ir sužalota moteris

Ugniagesių sujudimas Vilijampolėje: užsiliepsnojo sporto klubas

Teismo verdiktas: Kaunas neteisėtai nutraukė Aleksoto tilto sutartį

Pasaulis švenčia dešrainių dieną: kaip pasigaminti skirtingų tautų „nacionalinius“ dešrainius?

Nelaimė Dainavos mikrorajone: iš daugiaaukščio namo iškrito moteris

Kauno Fredoje siautę vagišiai nesikuklino: nuostolis perkopė 20 tūkst. eurų

Paplūdimio smėlyje - pavojingi mikrobai, sukeliantys įvairias ligas

Lietuvos verslo alėja: „Google“ įvertino Kaune pagamintą profesionalią virtuvinę įrangą

Įspėjimas mažiesiems kauniečiams ir tėvams: piktavaliai siekia, kad vaikai susižalotų