Trijų automobilių susidūrimas Partizanų gatvėje: eismas persikėlė ant šaligatvių (papildyta)

Skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienio popietę dūžtančių automobilių trenksmas nuskambėjo Partizanų ir Birželio 23-iosios gatvių sankryžoje. Čia susidūrė trys transporto priemonės, kurių dvi užtvėrė Partizanų gatvę. Pilietiškų skaitytojų teigimu, maršruto nepanorusius keisti vairuotojus tai privertė „lipti“ ant šaligatvio taip jį gadinant.

Kaip sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budintis pareigūnas, pranešimas apie avariją gautas 14.38 val. – Partizanų ir Birželio 23-iosios gatvių sankryžoje susidūrė trys automobiliai. Iš nuotraukų matyti, kad tai „Ford“, „Volvo“ ir „Toyota“ markių transporto priemonės.

Į įvykio vietą išvyko policijos pareigūnai, bet jeigu vairuotojams pavyks sutarti, kas kaltas, gali būti pildoma ir eismo įvykio deklaracija. Pirminiais duomenimis, sužeidimų išvengta.

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojai praneša, kad „Toyota“ ir „Volvo“ transporto priemonėms po smūgio užtvėrus abi Partizanų gatvės juostas, vairuotojai ėmė masiškai pažeisti taisykles apvažiuodami kliūtį šaligatviu ir šalia gatvės einančia veja.

Papildyta 16.23 val.

Intensyvus eismas visiškai tam neskirta kelio dalimi kai kuriems vairuotojams jau irgi baigėsi liūdnai. „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai informuoja, kad techninė avarija ką tik nutiko ir ant takelio – „Renault“ bumbtelėjo į „Toyota“ galą.

Du automobiliai susidūrė ir ant šaligatvio / Skaitytojos nuotr.

Dar kartą susisiekus su Kauno apskrities VPK budėtoju, šis pranešė, kad vairuotojai nusprendė pildyti eismo įvykio deklaracijas ir policijos paslaugų daugiau jiems neprireikė.

Sistemingas automobilių judėjimas šaligatviu bei veja pareigūnui buvo naujiena – jis patikino, kad sankryžą dar kartą patikrins policijos ekipažas.

27 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Didžiausių Lietuvoje Joninių transliacija - portale „Kas vyksta Kaune“

Bėgant metams kauniečiai gali likti be Joninių šventės

Jonines pasitiks romantiškai: iš parduotuvių graibstomos meilės prekės

Kaune nukrito lėktuvas: išsiųstos gelbėjimo pajėgos ir medikai (papildyta)

Kada per Joninių savaitgalį bus galima įsigyti svaigiųjų gėrimų?

Nelengva kontrabandinių cigarečių sulaikymo operacija: vyras spruko ir užsidarė namuose

Ligoninėje atsidūrė negyvą kūdikį namuose pagimdžiusi moteris

Liūdna retro automobilių muziejaus pabaiga: nepavykus deryboms, automobiliai palieka Kauną

Kiek verslo centrų reikia Kaunui?

Pasiūlymai kauniečiams: kur švęsti Jonines