Naujovė Kaune – sushi buritai meta iššūkį kebabams

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaune duris atvėrė sparčiai populiarėjanti greito maisto vieta, viliojanti klientus Lietuvos rinkoje nematyta, visiškai šviežia naujiena – sushi buritais. Šalia „Hyper Maxima“ prekybos centro įsikūrusio „Bazooka“ greito maisto restorano komanda neslepia ambicijų naujuoju patiekalu nurungti lietuvių pamėgtus kebabus, nes sushi buritai – ne tik skanesnis, bet ir sveikesnis pasirinkimas skubantiems.

„Bazooka“ – pirmasis restoranas Baltijos šalyse, siūlantis išbandyti originalaus skonio, skirtingų rūšių sushi buritų. Bazooka šūkis „Fit and strong – all day long“, atspindi sushi buritų pradininkų filosofiją. Mat sushi buritai – naujiena skirta taupantiems laiką, tačiau teikiančiai svarbą sveikai gyvensenai. Šį neįprastą patiekalą kviečiami paragauti ne tik tradicinių sushių mylėtojai, bet ir tie, kurie tiesiog domisi kulinarinėmis naujovėmis bei vertina įvairių kultūrų virtuvių sintezę.

Greitai pagaminamas, šviežias, patogus išsinešti – būtent tokie epitetai nuspalvina sushi buritų esmę. Konservatyvesnių pažiūrų žmonėms šis patiekalas sukėlė šoką, tačiau gana greitai pelnė Amerikos ir Europos jaunimo pripažinimą. Žaibišką populiarumą sushi buritams lėmė įspūdingos proporcijos, kurių fiksavimas tapo tikra jaunų žmonių atrakcija socialiniuose tinkluose.

Pagrindinė „Bazooka“ gaminamų sushi buritų misija yra ne įtikti, o nustebinti savo skoniu. Skirtingai, nei vis dar Kaune populiarus kebabas, šis ekstravagantiškas valgis yra geras sprendimas ieškantiems „aukso vidurio“ – pavalgysite ne tik greitai ir skaniai, bet ir sveikai.

„Lietuvoje vis dar nėra greito maisto formos, kuri nesikirstų su sveikos gyvensenos principais ir neleistų tavo ilgoms valandoms praleistoms sporto salėje nueiti veltui. O mes siūlome sprendimą, kuris ne tik greitas, bet ir sveikas!“ – tvirtina „Bazooka“ kolektyvas.

Daugiau informacijos čia. Telefonas užsakymams 8608 46636

619 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno apskrityje byksiančio festivalio „Granatos Live“ atlikėjų sąrašą papildė dar trys vardai

STT agentu apsimetusiam gyventojui - teismo nuosprendis

Rotušės aikštėje džiaugsmingai sutikti visą Europą iš koto išvertę žalgiriečiai (foto)

Tris gyvybes nusinešusios BMW avarijos bylos atomazga: sprendimą pateikė prokuratūra

Pažeistas gaisrinis hidrantas tvindė Laisvės alėją (video)

Kauno senamiestyje duris atvėrė laisvalaikio avalynės ir aprangos parduotuvė „Trip Shop“

Kauniečiai laukia savo herojų: sutinka žalgiriečius Rotušės aikštėje (foto)

Bus teisiamas buvusios valstybinės įmonės Kaune vadovas

Avarija Savanorių prospekte: susidūrus automobiliams, „BMW“ rėžėsi į stulpą

Nuo kosminių kainų ir naktinių nuokrypių iki viduramžių autentikos: kaip kauniečiai vertina „Kauno Hanzos dienas“?