Naujovė Kaune – sushi buritai meta iššūkį kebabams

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaune duris atvėrė sparčiai populiarėjanti greito maisto vieta, viliojanti klientus Lietuvos rinkoje nematyta, visiškai šviežia naujiena – sushi buritais. Šalia „Hyper Maxima“ prekybos centro įsikūrusio „Bazooka“ greito maisto restorano komanda neslepia ambicijų naujuoju patiekalu nurungti lietuvių pamėgtus kebabus, nes sushi buritai – ne tik skanesnis, bet ir sveikesnis pasirinkimas skubantiems.

„Bazooka“ – pirmasis restoranas Baltijos šalyse, siūlantis išbandyti originalaus skonio, skirtingų rūšių sushi buritų. Bazooka šūkis „Fit and strong – all day long“, atspindi sushi buritų pradininkų filosofiją. Mat sushi buritai – naujiena skirta taupantiems laiką, tačiau teikiančiai svarbą sveikai gyvensenai. Šį neįprastą patiekalą kviečiami paragauti ne tik tradicinių sushių mylėtojai, bet ir tie, kurie tiesiog domisi kulinarinėmis naujovėmis bei vertina įvairių kultūrų virtuvių sintezę.

Greitai pagaminamas, šviežias, patogus išsinešti – būtent tokie epitetai nuspalvina sushi buritų esmę. Konservatyvesnių pažiūrų žmonėms šis patiekalas sukėlė šoką, tačiau gana greitai pelnė Amerikos ir Europos jaunimo pripažinimą. Žaibišką populiarumą sushi buritams lėmė įspūdingos proporcijos, kurių fiksavimas tapo tikra jaunų žmonių atrakcija socialiniuose tinkluose.

Pagrindinė „Bazooka“ gaminamų sushi buritų misija yra ne įtikti, o nustebinti savo skoniu. Skirtingai, nei vis dar Kaune populiarus kebabas, šis ekstravagantiškas valgis yra geras sprendimas ieškantiems „aukso vidurio“ – pavalgysite ne tik greitai ir skaniai, bet ir sveikai.

„Lietuvoje vis dar nėra greito maisto formos, kuri nesikirstų su sveikos gyvensenos principais ir neleistų tavo ilgoms valandoms praleistoms sporto salėje nueiti veltui. O mes siūlome sprendimą, kuris ne tik greitas, bet ir sveikas!“ – tvirtina „Bazooka“ kolektyvas.

Daugiau informacijos čia. Telefonas užsakymams 8608 46636

619 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Stringa pasiruošimas naujo Kauno policijos komisariato statyboms

Būkite atidūs: Vilijampolėje lengvojo automobilio ir motociklo susidūrimas

Kauno apskrities politikos neramumų priešakyje – nepasitikėjimas vadovais

100-mečio mototurizmo ralio dalyviai finišuoja Birštone (tiesioginė transliacija)

Kauno policijos viršininkas „Kasko“ atsisakymo nedramatizuoja

Prašo kauniečių pagalbos: atskrido į Vilniaus oro uostą, tačiau namų nepasiekė

Svetimo šuns apkandžiotą kaunietę nustebino pareigūnų paskirta bauda

Fiksuoja kauniečiai: į miestą užklydo žiauriu elgesiu garsėjantis vabzdys

Kauno policija ieško moterį požeminėje perėjoje apiplėšusio vyro

Populiariame Kauno paplūdimyje atlikti papildomi vandens tyrimai