Kauno darželio auklėtojai pareikšti įtarimai smurtavus prieš vaikus

NAUJAUSIOS ŽINIOS

18 KOMENTARŲ

 1. Anonimas 2018/02/22 07:41

  Gytaute, matei?😮

 2. Anonimas 2018/02/21 19:39

  Geri tevai pasitaike…tegul dziaugias auklyte. Gaila,kad negavo per ausi nuo tevu.

 3. Anonimas 2018/02/21 19:21

  Nušalint ir auklėtoją ir vedėją.geri darbuotojai bėga iš darželio neapsikentę netvarkos.vedėja tikrai per silpna šioms pareigoms. Kodėl vedėja nenušalinta taip ilgai? Kelkis algas.Ateis normalų žmonės dirbt. Gaila gerų auklėtojų ir vaikų.

 4. Anonimas 2018/02/21 19:00

  Manyciau reiktu pradet sodint sitas parazites

 5. Anonimas 2018/02/21 17:20

  Mest velniop ir aukletoja ir visa darzelio valdzia. Kas cia komunizmas blin. Sostas iki gyvos galvos?

 6. Šiame darželyje nesiseka su vedėjom. Viena buvo nusenus, šita- pasikėlusi. Auklėtojos turi ir planus rašyti, ir šventes ruošti, ir sau šventinius rūbus pasidaryti. O vedėja dėl pinigų priima „integruojamus“ vaikus į paprastas grupes, be jokio pasiruošimo, be papildomų socialinių darbuotojų, papildomų auklėtojos padėjėjų. Toks integralus vaikas grupėje pietų metu garsiai pareiškia „3,14zė, apsišikau“, ir auklėtoja turi būti laiminga. Ar pradeda mušti kitą vaiką… O tokių grupėse ne po vieną. O kur dar „super mamytės“… Pačios apsrutusios, kaip viduramžiais- vietoj nusiprausimo apsipylusios Šanel Nr.5. Neduok dieve, jei auklėtoja išdrįs pasakyti apie jos atžalą blogą žodį… Vedėjai- dzin. Tėvai visada teisūs. Jei auklėtoja ne vedėjos žmogus- kartais ir viso etato negauna, nors dirba už 2. O kur dėtis šiais laikais. Už tai savoms- visos sąlygos… Lauke tvorų sutvarkyti negalėjo, viena auklėtoja turėjo sužiūrėti 20 vaikų… kol neatėjo LRYTO žurnalistas. Po to vedėja buvo šilkinė kurį laiką. Kažkada auklėtojai darželyje užtekdavo pedagoginės mokyklos (profesinis bakalauras). Po konservų reformos toms, kas tikrai myli savo darbą, teko įgyti bent jau bakalaurą. O tos, kurios gebėjo dirbti su vaikais, bet neturėjo sąlygų mokytis- buvo išgrūstos lauk. Turim tai, ką turim. Diplomuotos degradės, bukos vedėjos valios vykdytojos dirba, o toms, kas mato problemas, kelia jas- parodomos durys…

  • Pabradei 2018/02/21 17:13

   Ponia, integruojami vaikai priimami nustačius jų poreikius ir pagal PPT rekomendacijas. Jūs, kaip šio darželio darbuotoja, turėtumėte puikiai tą žinoti. Iš jūsų komentaro galima suprasti, kad keikiasi tik vaikai su spec.poreikiais.

 7. ------- 2018/02/21 16:45

  ikiteisminis tyrimas parodys, su vaikais dirba psichiatrai, o jeigu jūs nepastebėjot savo vaikų pokyčius elgesyje, tai čia jūsų problemos, kad nesidomit savo vaiku, gal paklauskit, gal ir jūsų vaikas buvo skriaudžiamas? o aš už savo vaiką pastovėsiu, visais įmonomais būdais.

  • Tėtis 2018/02/22 13:03

   Tik nepersistenkit bestovėdama užs savo vaiką, kad netyčia neišspaustumėt vaško iš š…
   Aš pats prieš bet kokį smurtą, tiek prieš vaikus, tiek suaugusius. Ir žinoma, kad negaliu 100 proc būti tikras už auklėtojos veiksmus, bet šioje situacijoje esu įsitikinęs, kad smurto nebuvo. Kaltinimai rišant lipnia juosta, vaikų uždarymas į spinteles, mažų mažiausiai atrodo nelogiški, kai ištisai tarp grupių vaikšto ir auklėtojų padėjėjos ir vedėjos ir direktorė… O norint išsiaiškint, nemanau, kad nenutylėtų kiti vaikai gudriau jų paklausus, gal kartais auklėtoja pažaidžia žaidimus kaip pvz suriškim rankytes ar panašiai.

 8. apspjaudyt lengva 2018/02/21 16:40

  Jei kas pazista sita aukletoja ir yra patenkinti jos darbu-padekit jai atlaikyti puolima parasydami padekos rasta su parasais tiesiai svietimo skyriaus vadovui.Jei zmogus nekaltas-jam gali but per sunku atlaikyt toki puolima.Tad jei ketinat-paskubekit,kad nebutu per velu…

  • kiek žinau 2018/02/21 16:57

   Dirbo moteris auklyte, bet vedėja iš taupumo permetė „laikinai“ pabūti auklėtoja

 9. Anonimas 2018/02/21 16:07

  Valdas Gudelevičius oh no

 10. Nu jo 2018/02/21 15:58

  Tikrai labai gaila auklėtojos. Netikiu ,kad buvo skriaudžiami vaikai, o norint galime susidoroti su kiekvienu. Tik gaila, kad mūsų valdžia labai jau bailiai reaguoja. visai negina savo darbuotojų, tik greitai nulinčiuoja, norėdami pasirodyti kokie jie geručiai atseit aiškinasi situaciją. Nusikaltimo įrankis-lipni juosta! daugiau nei juokinga. Slepkite, darželiai, visas priemones, nes neišsisuksite….

 11. Tėtis 2018/02/21 15:21

  Belieka užjausti puolamą auklėtoją, kad per keletos tėvų ambicijas, dar keleto tėvų kaip šunyčių aklą sekimą paskui tuos ambicinguosius, dabar tenka iškęsti tokius vargus. Mano pačio vaikai lankė grupes pas šią auklėtoją ir tikrai nieko blogo niekada nepastebėjau. O dauguma artimiau susidūrę su šia situacija žino, kad čia nagučius prikišus ir anksčiau dirbusi auklėtoja kartu su keletu super tėvelių.

  • Ona 2018/02/22 14:28

   Visi matė – visi tyli. Visi darbuotojai žinojo apie juos darbo metodus. Bet gina. Juk varnas varnui akies nekerta.
   Šaunuoliai tėveliai, kad prabilo !

Komentuoti

*

Naujausios žinios

VTEK: šeši Kauno savivaldybės įmonių valdybų nariai laiku nedeklaravo interesų

Vasara traukiasi: trankysis perkūnija, Jonines merks lietus

Vyriausybė pritarė, kad Kauno evangelikams reformatams būtų grąžinta bažnyčia

Kauniečiai praneša apie didelį juodų dūmų debesį: tarnybos jau dirba

Airijos prezidentui Kaune įteiktos Vytauto Didžiojo universiteto garbės daktaro regalijos

Kaunas ieško, kas bus eksponuojama „Mokslo saloje“

Verslininkų dėka populiarioje Kauno vietoje jau veikia naujos vaizdo stebėjimo kameros

Bekontaktė automobilių plovykla „H2AUTO” kviečia tapti švariausiais mieste

Seimas linksta didesnių mokesčių link

Žinios uždirbantiems daug: pritarta „Sodros“ luboms