Suimtas moteriai į akis dujų pripurškęs ir apiplėšęs vyras

Asociatyvi / DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vakar Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kauno rajono policijos komisariato (PK) pareigūnai sulaikė 1993 m. gimusį vyrą, kuris įtariamas įvykdęs plėšimą. Nusikaltimas įvykdytas daugiau kaip prieš savaitę Kačerginėje.

Vasario 10 d. Kauno rajone, Kačerginės miestelio V. Mykolaičio-Putino gatvėje, dienos metu papurškus į akis dujų, iš moters atimtas krepšys su produktais, o iš palto kišenės ištraukta mokėjimo kortelė, praneša Kauno apskrities VPK.

Atlikę eilę procesinių veiksmų, Kauno rajono PK Veiklos skyriaus pareigūnai nustatė įtariamąjį, kurį pirmadienį popiet sulaikė. Įtariamąjį taip pat užfiksavo Kačerginėje įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, kurių medžiaga pasinaudojus įtariamasis buvo atpažintas.

Dėl šio įvykio Kauno apskrities VPK Kauno rajono PK atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str. 2 d. Už šią nusikalstamą veiką asmeniui gresia laisvės atėmimas iki septynerių metų. Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Šeštojo skyriaus prokurorai.

Kauno apskrities pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams už jų neabejingumą ir ragina visuomet apie pastebėtus galimai daromus teisės pažeidimus informuoti bendruoju pagalbos telefonu 112.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Policija ieško antradienio rytą dingusio kauniečio

Kaunas švenčia Vydūno 150-ąias gimimo metines: atidengtas paminklas

Patys to nežinodami kauniečiai drauge atšventė A. Kupčinsko gimtadienį

Patarimai planuojantiems imti paskolą - ką derėtų žinoti?

Į išgėrusių vairuotojų automobilius kelią skinasi nauji prietaisai - pritarė Vyriausybė

Iškilus sunkumams dėl baseino Nemuno saloje, Kaunas turi tris pasirinkimus

Pagaliau iškuoptas vieša išviete tapęs Kalniečių parkas

Sukritikavo V. Matijošaičio savybę: vicemeras problemos nemato

Įspėja apie galimą apgaulę perkant dūmų detektorius

Intraveninė sedacija – būdas gydytis be nerimo ir baimės