Kauniečiai renka vietą, kurioje atsiras naujos vaizdo kameros (balsavimas tęsiasi)

Roko Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Visą vasario mėnesį kauniečiai kviečiami prisijungti prie miesto saugumo didinimui skirtos iniciatyvos „Saugesnis Kaunas 2018“ ir išrinkti vietą, kurioje bus įrengtos naujos išmaniosios vaizdo stebėjimo kameros. Portale „Kas vyksta Kaune“ vykstančios akcijos balsavimas jau įpusėjo, bet dar galite suspėti atiduoti ir savo balsą.

Rinkdamiesi iš aštuonių Kauno centre ir kituose mikrorajonuose esančių viešųjų erdvių, kuriose nuolatinio stebėjimo poreikis yra didžiausias, kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie saugesnio Kauno kūrimo. Pasak Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, per pastarąjį šių metų mėnesį daugiausiai nusikaltimų įvyko Senamiestyje ir Dainavos mikrorajone.

Iki vasario 28 dienos dar galite išsirinkti jums aktualiausią vietą ir išreikšti nuomonę atiduodami savo balsą čia. Iš vieno IP adreso balsuoti galima vieną kartą per parą.

Už visas aštuonias siūlomas vietas šiuo metu atiduoti jau 1304 balsai. Kol kas daugiausia jų sulaukė Ramybės parko (243 balsai), Kauno pilies ir Santakos stadiono (228 balsai) teritorijos.

Visai nedaug atsilieka Panemunės pėsčiųjų tiltas (218 balsų) ir Kauno marių stovėjimo aikštelė T. Masiulio gatvėje (190 balsų), kiek labiau nutolusios – Dainavos turgavietės prieigos (146 balsai) ir Kauno valstybinio muzikinio teatro skveras (135 balsai).

Vietą-laimėtoją, kurioje bus sumontuotos kameros, gali lemti tik sauja balsų – didesnis būrys interesantų į viršutines pozicijas nesunkiai sugrąžintų ir Sąjungos aikštę (83 balsai) ar Nemuno paplūdimį Smetonos alėjoje (61 balsas).

Teritorijos parinktos bendradarbiaujant su Kauno apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu. Jaustis saugiau lankant pamėgtas Kauno vietas padės didžiausi pasaulyje vaizdo stebėjimo įrangos gamintojai „Hikvision“, o informacijos perdavimui reikalingą interneto ryšį parūpins Kauno miesto savivaldybė.

Dalyvaukite balsavime kasdien – jūsų spustelėjimas gali būti lemiamas!

11 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kėdainiai neatsilieka nuo Kauno: su premjeru sutarė dėl stadiono rekonstrukcijos

Skaitytojos kelionė troleibusu apkarto: paprašiusi bilieto, buvo aprėkta

Apeliuoja į valdančiuosius: suskaičiuota, kiek Lietuvai kainuoja nelegalios cigaretės

Kaune duris atvėrė naujo tipo įstaiga priklausomiems asmenims

Aktualu daugeliui: nepasikeitus SIM kortelės, populiari paslauga nebeveiks

Rokiruotės „Žalgirio“gretose: suformuota vidurio puolėjų grandis

Šv. Jokūbo kelias siekia ir Kauną

Kauno centre esančioje gatvėje pristatytos unikalios durys

Pirmasis I. Strazdauskaitės nužudymo posėdis: kaltinamieji lenkiasi teisingumui

Pradedama Santakos parko rekonstrukcija: eiga priklausys nuo popiežiaus vizito